Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Kod mene samo ponudjena sigurnosna za jul.
319gb
12.6.
Pardon.
12.5.6
 
Poslednja izmena:
I kod mene je bilo 356mb kad je to odradio sledeće je bilo 2.8gb
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-08-09-19-33-54-129_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-08-09-19-33-54-129_com.android.updater.jpg
    45.1 KB · Pregleda: 17
Pa jesam odradio update. Iskreno ja ne obraćam preterano pažnju kao radi telefon. Mislim, klasika. Radi sve ok i to je to. Nisam ni imao nekih problema.
 
Imam problem,jede bateriju.
Iskreno,ocekivao vise od ovog fona.a najvise za bateriju.
 
Baterija je "loša" zato što je displej toliki koliki je i 120hz jede bateriju. Loša je u smislu da ne može da gura one nenormalno spotove od 7 sati. E sad, ugasiš 120jz pa vidi koliko traje.
 
Izgleda da nema adaptivnih 120hz, nego stalnu gura 120 pa zato srče bateriju
 
Nema adaptiv ih, jedino kod video prikaza ide na 60hz
 
Moze link ka zadnjoj verziji Google kamere?:) I koje zastitno staklo preporucujete a da ima da se kupi kod nas? Ne bih da cekam 2meseca na Ali :)
Inace, kupio sam juce Pro verziju i za sada je OK telefon, dobar ekran. Pre toga sam koristio Note 8T

Edit: koliko izvlacite maksimum preko WiFi 5GHz? Meni ne moze da prebaci 120Mbs, ruter moze i vise
 
Poslednja izmena:
planiram da kupim ovaj telefon pošto vidimda je najbolji odnos cena kvalitet
koliko vam drži baterija i da li je jednostavan za servisiranje da mogu sam da ga održavam i kakva je dostupnost delova. I softverski da li se može lako manipulisati. I koliko generalno mogu da traju xiaomi modeli pošto ja ne bih planirao bar 5god da menjam telefon

to bi mi inače bio prvi pametni telefon, već više od 10g koristim se k800 ali imam sve veće pritiske da pređem na pametni telefon
 
Poslednja izmena:
Kakav servis? Ulje da mu menjas?:)
 
kada se pokvari nešto bilo softverski li hardverski
mada već vidim na yt da se otvara dosta teže od nekih drugih telefona, lepljen je

ja jednostavno planiram da sam održavam taj telefon a ne po servisima da ga nosim, sećam se kad sam odneo pre moj soni erikson u servis zadržali ga tri dana za posao od 15 min i još su loše odradili, od tada sam sve sam naučio da radim i traje mi više od 10 god
 
Poslednja izmena:
Nemoj tako da razmisljas da ce da se kvari, uzmes ga pod garancijom 2 godine, posle prodas i doplatis za drugi.. nemoj sa ocekujes da ce da radi lepo 10god kao prethodni :)
 
svestan sam da ne može 10 ali bar 5 :)
a dok je u garanciji sigurno mu neće biti ništa

nego koliko baterija može da traje sa nekim prosečnim korišćenjem
 
Gde pratite diskusije za gcam? Ili dajte link za neki provereni port
 
kada se pokvari nešto bilo softverski li hardverski
mada već vidim na yt da se otvara dosta teže od nekih drugih telefona, lepljen je

ja jednostavno planiram da sam održavam taj telefon a ne po servisima da ga nosim, sećam se kad sam odneo pre moj soni erikson u servis zadržali ga tri dana za posao od 15 min i još su loše odradili, od tada sam sve sam naučio da radim i traje mi više od 10 god
Bolje kupi k900i

Ako hoces sam da "odrzavas" telefon kupi neki sa lcd ekranom. Amoled ekrani pre ili kasnije dobiju burn in, a i jeftinija je zamena LCD ekrana.
 
Poslednja izmena:
Bolje kupi k900i

Ako hoces sam da "odrzavas" telefon kupi neki sa lcd ekranom. Amoled ekrani pre ili kasnije dobiju burn in, a i jeftinija je zamena LCD ekrana.
aha to nisam znao ali ipak ću uzeti ovaj verovatno
dvoumio sam se između samsunga m12 i njega ali kod samsunga se baš loše vidi na suncu a i nešto je teži i veći od šaomija

a tih ekrana će biti sigurno povoljno po aliexpresu ili ebayu kad mu dođe vreme za zamenu
 
^
Realno je to sve isto druze, vidis da ima 5-6 modela u svakoj seriji telefona. Redmi Note 10 5G ide kao lud ovde u Slovackoj. Naravno od ovih malko skupljih od entry leveel modela (Redmi 9C, Redmi 9A, Redmi 9AT). Note 10S ide isto dobro. Realno koliko se prodaju, jako mali procenat reklamacija. A sad u realnom radu, dal ces osetiti razliku izmedju npr.. Redmi Note 10 5G ili Redmi Note 10/Redmi Note 10S to vec tesko. Kupi onaj sto ti odgovara finansijski i gotovo.
 
svestan sam da ne može 10 ali bar 5 :)
a dok je u garanciji sigurno mu neće biti ništa

nego koliko baterija može da traje sa nekim prosečnim korišćenjem
Otvori temu u šta da kupim potforumu, napiši listu zahteva, budžet i dobićeš neke konkretnije savete.
Ne zaleći se sa kupovinom.
 
Onaj problem sa priključenjem slušalica sam rešio. Probem je bio da telefon uopšte nije reagovao na priključenje slušalica i dalje je zvuk puštao na ugrađene zvučnike.

Proradilo je kad sam promenio slušalice.

Slušalice sa kojima ne radi su inače ispravne, rade na računaru.
 
Juce mi se desavalo da ne vidim poziv na telefonu, nema zvona niti poziva preko celog ekrana vec ga ima samo u notifikacijama kada otkljucam telefon kao kada u sred razgovora izadjete iz istog. Prvo sam pomislio da je do pametnog sata, iskljucim BT skroz, probam vise puta i svaki put isto. Reboot je resio problem. Bas cudno, ovo mi se nikad do sada nije desilo.
Redmi note 10 pro i 12.5.6
 
Vrh Dno