Šta je novo?

Redmi Note 10 / 10 Pro

Vidim da se poco x3 moze naci za 22000, mozda je to bolja opcija... Rn10 je 20k. Treca opcija da sacekam realme 8, da vidim cenu.

Realno ne treba mi nov telefon koji, pa mi se i ne daje previse para

Ili možeš kao ja da uzmeš Realme 7 Pro. Bolji je telefon od svih koje si nabrojao, bar po stvarima koje su meni bitne.
 
Хоће ли се RN10 Pro појављивати скоро код оператера? Обичан 10 има у МТСу, али Про за сада не...
 
U čemu je razlika bela kutija (telefoni na njoj prednja strana) i crna sa čovekom koji lebdi iznad marsa?
 
A odakle vam to da je ta verzija za indijsko?
Ja sam vidjao na rumunskom i nemackom xiaomi portalu u ponudi bas tu kutiju.
To je lik sa 'bajtboksa' izvalio ali ja ne znam odakle mu ta informacija...
Sve druge recenzije ne pominju za koje je trziste, samo da se dobijaju stikeri i neki postcard, i da je samo bronzani model u pitanju.
 
Jel uzeo neko RN10 u mts-u jel otkljucan za sve mreze?
 
Vec duze vreme,su svi sim free,verovatno je I sa njim tako ,Ali bolje sacekaj nekog ko je uzeo.
 
Vise me zanima generalno... Menjao bih mi 8 lite, mada nemam bas neku potrebu, osim eventualno ako malo brze otvara aplikacije i ima bolje kamere (trebalo bi da su bolje). Svidja mi se i amoled i aod, mada mogu da zivim bez toga :).

Jeste RN10 malo bolji ali je pitanje koliko se isplati zamena/doplata u odnosu na Mi 8l. Mislim da je (od Xiaomi-a) bolje da pređeš na X3 NFC ili RN10 Pro.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9329&idPhone2=10247&idPhone3=10415
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=10415&idPhone1=10247&idPhone2=10662

Ali ako je neka manja doplata u pitanju, i RN10 je ok.
 
Jel upucen neko kakva je kamera na Redmi Note 10 Pro (108 Mpx) u odnosu na Mi 10T (64 Mpx)?
 
Note 10 pro protiv 10T i ima neke sanse, jer 10T za razliku od 10T Pro nema OIS, a i drugaciji je senzor.
 
Uzeo na kraju rn 10 pro, nisu pozitivni utisci (presao sa ajfona na 11). Planiram telefon da prosledim majci u nekom narednom periodu, kad se skupi lova za mi 11(ako se bude uopste uzimao jer za sada su utisci bas negativni sa xiaomi).
Sta mi se ne svidja (u odnosu na 11) - Igram starije igre koje nisu zahtevne (hearthstone, dota underlords), i primetio sam da ozbiljno pada fps na njima (pogotovo na underlords u nekoj 5-6 rundi kad na tabli ima vise heroja, igra bas osetno zakoci. Znam da je chipset proslogodisnji ali nisam ocekivao da kod ovako nezahtevnih igri pravi problem.
Zatim, telefon se jako brzo greje - Posle 20min igranja vec se primeti.
Multitasking je solidan (sporiji opet nego na ajfonu) ali ocekivao sam i tu mnogo vise. Ne znam kako to da objasnim. Drzim ga na 120hz ali nekako ne ide to 'smooth'.
E sad ono sto su ljudi pisali i komentarisali osetio sam na svojoj kozi i to mi najvise smeta - To je taj senzor blizine ili kako se vec zove - Znaci desava se non stop dok razgovaram da se telefon naprasno upali (ekran posvetli), desilo mi se do sada u 2 navrata da sam slucajno i prekinuo poziv.
Sta jos, baterija je solidna, punjac stvarno kida kako puni. Nisam se puno igrao sa kamerom, danas malo po danu i slike su zaista odlicne.
Sve u svemu, mislim da sam napravio ozbiljan zaj**eb sto nisam uzeo poco f3 jer mi se ovaj chipset cini uzasnim, pogotovu sto ja ne slikam nesto preterano i ne koristim kameru.
Ne znam da li je IOS toliko optimizovaniji ili nesto drugo, ali ne verujem da cu se dugo zadrzati na ovom telefonu.
 
Glupo je uopšte porediti iPhone 11 i RedMi Note 10 Pro u stavljati ih u istu rečenicu koliko god voleo Xiaomi.
Da si uzeo, na primer, Mi 10T Pro mislim da bi i te kako bio zadovoljan.
 
Glupo je uopšte porediti iPhone 11 i RedMi Note 10 Pro u stavljati ih u istu rečenicu koliko god voleo Xiaomi.
Da si uzeo, na primer, Mi 10T Pro mislim da bi i te kako bio zadovoljan.
iskreno najvise sam presao zbog toliko hvaljenog amoled ekrana i vece dijagonale jer cesto gledam netflix na telefonu. ali i tu sam ocekivao izgleda previse
 
iPhone flagship, redmi note 10 mid tier neki. Razliku od duplo u ceni da ne pricamo.

Ako ti treba amoled i velika diagonala sa performansama S21 Ultra i eto da ti bude najpribliznije 11-ci.
 
iskreno najvise sam presao zbog toliko hvaljenog amoled ekrana i vece dijagonale jer cesto gledam netflix na telefonu. ali i tu sam ocekivao izgleda previse
Verujem da je to dobar amoled ali opet verujem da se nikakoooo ne može porediti sa (na primer) savršenim IPS kojeg ima Mi 10T Pro.
Iskreno, da je najviše za Netflix bolje da čekaš na oglasima neki Max 3 ako ih uopšte neko prodaje i uživaš u gledanju Netflixa i ostaneš na iPhone 11.
Majka ti je najbolje prošla, uživaće u RedMi 10 Note Pro. 😁
 
Samo ako joj kupi i futrolu na preklop da resi problem senzora
 
Pa jasno sve to, ali obican ajfon 11 star 2 godine sa ips ekranom, nije ni tad flagship bio a ne sad.
Ja sam kontao da je ovogodisnja srednja klasa otisla na nivo flagshipa od prosle godine, zato sam se i zaleteo.
Inace, jos jedan minus auto bright je ocajan - Nenormalno zamraci sliku cak i kad ima malo svetlosti. Iskljucio to i stavio onaj auto rezim za sunce. To je ok napolju, stvarno se vidi odlicno i kad je najjace sunce (testirao danas). Problem je sto je odziv jako spor, npr. izvadim ga jz dzepa pa cekam 10s da pojaca brightness. Onda ga vratim, izvadim nakon sekund i opet isto. Kontam da mi je lakse sve to sam rucno da radim
 
Nazad
Vrh Dno