Šta je novo?

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

UZEOOO :D igra teska nekih otprilike 20gb +10gb SP
 
Poslednja izmena:
Kako resiti problem sa PB-om?
Nekih 20-30 sekundi posto se nakacim na server, izbaci me zbog communication failure nekog PB exe fajla.
Vidim na netu ima podosta takvih slucajeva, ali nijedno resenje ne pomaze.

Nekako ti je deinstaliran PB servis..
idi u folder igre, nadji pb folder i pokreni instalaciju SERVISA, (ono sto bi samo skinuo pbsetup fajl sa neta,. nije to.)
 
Ako ima zaintersovanih za zajednicko igranje, dodajte me na steamu - Serbian91.

Igru nisam upalio skoro 2 godine, pa vec vidim da cu biti od ogromne "pomoci" timu. Koja je klasa najbolja za RO2 noob-a? Rifleman? Jel ima neki dobar guide na netu vezan za RO2?

Usput, jel ima dosta servera za ''vanila'' RO2, jer me Rising Storm ( makar trenutno ) ne zanima...?
 
krastavac meni se vise svidjaju RS mape, ono stekanje u originalnom RO2 me smaralo poprilicno brzo :)

edit:

5881861191_90de8b5bc9.jpg
 
Poslednja izmena:
Usput, jel ima dosta servera za ''vanila'' RO2, jer me Rising Storm ( makar trenutno ) ne zanima...?

Onako, 50:50 je odnos cini mi se. Imas u nazivu svakog servera da pise "RO2" ili "RO2HOS" to znaci da vrte samo te mape. Cim vidis "RS" to znaj da su mape iz ekspanzije.
 
Poslednja izmena:
krastavac meni se vise svidjaju RS mape, ono stekanje u originalnom RO2 me smaralo poprilicno brzo :)

edit:

Pogledajte prilog 140440

Ja imam drugi trip totalno, tačnije mnogo su češće situacije da ginem a ne znam kako ni zašto u RS-u, pored nepreglednih mapa, gomile vegetacije i sl. U HoS-u je front lep i čist i postoje role, MG ima ulogu, bolt ima ulogu, smg ima ulogu. U RS-u je više SMG all the way... Pa ako prođeš, prođeš. (da ne spominjem flamethrower i portabl mortar ughhh :mad:)
 
Poslednja izmena:
I ja isto tako dozivljavam RS. Iako su vizuelno dosta sarenije i ljepse mape u ekspanziji, upravo zbog toga su i nepregledne dosta. Cak neke i ne igram jer mi frejm rejt pada na 40 i nesto a to je za mene ne igrivo u multiplayer pucacinama. Najvise koci na odredjenim mapama gdje je puno vegetacije, tacnije cim zakoracim u neku travnatu povrsinu frejm opada. Dok RO2 mape rade savrseno svaka u 60fps.
 
Dodajte i mene na steamu pa da odigramo neku partiju :D
ID: sh0m1razorftw
 
Mogli bi veceras... Davno nisam igrao a bas imam neku volju :)
 
Ne vredi igrati narednih par dana, dok Call Of Duty/BF(4) decica se ne smore od igre. Tokom jedne partije sam bukvalno team killovan 10+ puta. Promenim server, ista prica.

Bukvalno ne mogu ni da dodjem do objective zone jer sam konstantno TK.
 
Ne vredi igrati narednih par dana, dok Call Of Duty/BF(4) decica se ne smore od igre. Tokom jedne partije sam bukvalno team killovan 10+ puta. Promenim server, ista prica.

Bukvalno ne mogu ni da dodjem do objective zone jer sam konstantno TK.

Tako je uvek kad su discount-i i popusti bili, dođe sve na svoje za 4-5 dana. Treba imati strpljenja dok ne nauče ljudi ...
 
^^ da,da.. cesta prica... kao i ona oko free vikenda..
navrati uvece do naseg servera, ako bude ljudi... sinoc je bilo preko 30, max je 40 slotova (mogu staviti i vise, ali mislim da nema potrebe.. ovako je manja guzva i fluidnija igra..._)
 
^^ da,da.. cesta prica... kao i ona oko free vikenda..
navrati uvece do naseg servera, ako bude ljudi... sinoc je bilo preko 30, max je 40 slotova (mogu staviti i vise, ali mislim da nema potrebe.. ovako je manja guzva i fluidnija igra..._)

Cekacu par dana da se decica smore pa cu opet krenuti sa igrom, jer ovako ne vredi. Za tih sat vremena sto sam igrao vise sam gledao respawn ekran nego sto sam igrao. Ni jednom nisam bio ubijem od protivnickog igraca, samo TK.

Ali makar igra daleko bolje radi. Secam se launcha... Low podesavanja i jedva sam imao 30-40 frejmova ( na istoj ovoj konfiguraciji... ). Sada klizi na ultra. I svidja mi se sto dosta ljudi koristi in game VOIP ( i to za svrhe teamplay-a, a ne trollovanja kao sto obicno rade u drugim igrama ).

@dambiraj

Kakve si iskreno ocekivao reakcije kada upadnes u temu i samo napises da je ovo gov#o od igre, bez ikakvog obrazlozenja zasto je igra zapravo sh1t? Po tebi to predstavlja iznosenje konstruktivnog misljenja?
 
Poslednja izmena:
^^ ma da je i manji i kraci, siguran sam da ga ne koristis na streamingu as some.

@Serbian91

Igra je nebo i zemlja od onoga sa launcha..
sto se tice VOIPa, znaju ljudi da koriste vecinom.. Najbolja komunikacija je na na US serverima, (ali je ping losh,) ali ti ljudi neverovatno koliko vole da pricaju korisne informacije. Cesto sam znao cuti, uleti lik u partiju, javlja se na voip, uzeo sam tu i tu klasu, i pita "gde sam najpotrebniji?"..
 
Poslednja izmena:
Sada klizi na ultra.

Prvi veliki patch posle launcha je rešio prob i igra mi je radila ok na medium-high podešavanjima, juče sam obrisao cfg file i igra se sama "podesila" na high i bio sam u šoku da mi radi u +60fps. Dakle još nešto su uradili u poslednjem patch-u. Nema dropova u opšte...
 
^^ ma da je i manji i kraci, siguran sam da ga ne koristis na streamingu as some.

@Serbian91

Igra je nebo i zemlja od onoga sa launcha..
sto se tice VOIPa, znaju ljudi da koriste vecinom.. Najbolja komunikacija je na na US serverima, (ali je ping losh,) ali ti ljudi neverovatno koliko vole da pricaju korisne informacije. Cesto sam znao cuti, uleti lik u partiju, javlja se na voip, uzeo sam tu i tu klasu, i pita "gde sam najpotrebniji?"..
Ja naleteo na neki USA server, bilo oko 4 ujutru. Partija se bas fino zakuvala, custom neka mapa, nikad je video ranije, a tim je bas obilato koristio ingame voip. Jedan englez je pricao o tome kako je kresnuo neku ribu pre dva dana i kako je bila tamnoputa, pa su onda ameri poceli da ga tovare zbog toga i tako... potrajalo to malo duze a ja sam se valjao od smeha :D Znam da smo na kraju dobili partiju. Kako...nemam pojma :D
 
Skino sam igru usao u partiju i iskreno sam se osecao izubljenim jer su mape bas velike. Nazalost prvi kill mi je bio tk al dobro bice bolje :D
 
Skino sam igru usao u partiju i iskreno sam se osecao izubljenim jer su mape bas velike. Nazalost prvi kill mi je bio tk al dobro bice bolje :D

I meni je prvi kill bio tk, i to klanskog druga u ledja, bio mi sumnjiv :d Mada i posle 300h igranja napravim tk, desava se, pogresi covek :D
 
Jel postoji bench grupa za igru kao sto postoji za dota2... Mislim da je tako najlakse da se nadjemo
 
Evo jos jednom za sve pridoslice, nas server TLW Their Law, ping oko 20ms. Moj ingame nick TLW Fak3Blood, ako nesto treba javite se bilo kome od TLW clanova.

 

Prilozi

  • b_560_95_1.png
    b_560_95_1.png
    20 KB · Pregleda: 38
Poslednja izmena:
Ja sam za.
Btw sad izadjoh iz igre, bio sam na TLW serveru, i stvarno lepo radi, ping mi je od 50-100, sto je i ocekivano s obzirom da sam na komsijinom wifiju :d
Sto se tice ostalih servera, primetio sam veliki broj igraca, da ne kazem i-d-i-o-t-a, koji postavljaju explozive i prave genocid nad svojim saigracima :d:mad:
@Serbian
Ja mislim da nisu trenutno.
 
Imam problem svukao sam igru na drugom steam nalogu na drugoj masini i onaj first time setup gde se pojavi onaj njihov custom crveni instaler se zabaguje i igra ne zeli da se startuje. Stoji mi samo ona cover slika i naravno u task manager-u stoji not responding... Odem da verifikujem game files i kaze mi na kraju da mi fale 3 fajla koja ce biti preuzeta ali nista se ne desi. Jel ima neko neki predlog pre nego sto obrisem i ne skinem ponovo?
 
Ja imam drugi trip totalno, tačnije mnogo su češće situacije da ginem a ne znam kako ni zašto u RS-u, pored nepreglednih mapa, gomile vegetacije i sl. U HoS-u je front lep i čist i postoje role, MG ima ulogu, bolt ima ulogu, smg ima ulogu. U RS-u je više SMG all the way... Pa ako prođeš, prođeš. (da ne spominjem flamethrower i portabl mortar ughhh :mad:)

pa jeste meni se svidja sto onda igra dobija na neuracunljivosti u rs-u, ima faktor iznenadjenja, imas prostora za lepo flankovanje, mozes da se sakrivas sunjas od drveta do drveta, mene ta cistina u originalnim mapa smara iskreno jer se igra vise staticno to mi jednostavno dosadi

mortar i flejm nikada nisam ni pipnuo :) smg ponekad retko kad, secam se tog uzasa kada vidis da nailazi flejm

krastavac mortari jesu smaraci ali onda kada se ne koriste igrom slucaja iz nekog razloga japanci tu partiju moraju da gube, me nebitno bitno je dobro zezanje :D

ja vecarske sedam da pikam


p.s. gde su moderatori da banuju ovo smaranje teme ?!? pa ovo nisam video na benchu skoro nikada
 
Vrh Dno