Šta je novo?

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Definitivno Mauser. Poprilicno je koristan kada se dode do lvl 50. A sa Rusima Tokarev TT-33 :D Sa Nagantom na lvl 25 dobijes prigusivac i ako uradis 50 ubistava dobijes achievment kgb agent.
 
Obrisao sam preko 50 postova sa par poslednjih strana. Zaobidjite temu ako vam se igra ne svidja. Ubuduce delim kartone.
 
Ja imam samo jednu klasu tj taj limitirani free edition :-(
 
Domaci server uvek pun :(
 
Sad nisam pri kompu, pa me zanima kakve su te training misije u igri? Jel su od neke koristi za pocetnika? Ne secam se da je igra imala ikakav tutorijal na launchu...

@ stevanix

Bolje i to nego da zvrji prazan. :)
 
Onaj osecaj kad te strah da puknes jer nisi siguran da li je protivnik ili saveznik, u svakom slucaju odlicna igra i svidja mi se sto je potrebno biti taktican i imati odredjeno znanje.
 
zao mi je sto mnogi vide ovu igru kao krs , narocito ovi koji su je dobili besplatno a ja se iscimao u 2 banke (da otvorim devizni racun) da je kupim kad se pojavila :p
 
Onaj osecaj kad te strah da puknes jer nisi siguran da li je protivnik ili saveznik, u svakom slucaju odlicna igra i svidja mi se sto je potrebno biti taktican i imati odredjeno znanje.

Primetio saam :p
 
Dodao sam sada da se na mapama
-Apartmani
-Grain Elevator
-Spartanovka

igraju po dve runde.
(na ostalim mapama je i dalje po jedna)

Takodje, ako neko hoce da trejduje, postoji vrlo povoljna opcija za Rising Storm GOTY
I know a guy who knows a guy
 
Poslednja izmena:
Al je zaebana ova winterwald mapa.
Jedva dobismo partiju, na samom kraju, ostao nam samo jedan AA top, al uspesmo nekako :d
Na pola partije ortak rage quitovao jer su ga non-stop TK-ovali. Toliko je gusta magla da se jedva nesto vidi, pa izgleda ljudi cim vide siluetu krenu da pucaju :smash:
 
Volim tu mapu, extra su raznolike deonice na njoj...
od magle i ravnice u startu, zatim fajt po selu, onda shuma, uzbrdica...

Inace, to je jedna od mapa koju je community pravio i prosla je na contestu, pa uvrstena u oficijelni patch
 
da, magla ja u dolini, ispod brda na prve dve objektive, kad kreneš uz brdo, nema magle ali zato ima šuma :D Dobra mapa.
 
Napomenuo bi da ako napadate na tim mapama budite spremni da izginete ko mancester dok ne uzmete objektivu. I ako ste na nasem serveru srecno ako upadnete u nemce :D
 
lockdown je feature koji se aktivira ako su attackeri pasivni, pa krene odbrojavanje (3min) i ako ne kepuju barem jednu objektivu za to vreme, partija se prekida, i defenderi pobedjuju.
btw, to je server setting, kod nas je iskljuceno da ipak malo duze traju partije (pogotovo sad kad ima puno ljudi koji su tek poceli da igraju)
 
Hvala na objasnjenju.

Igrao sam danas malo na tom nasem serveru. Bila je ekstra zabava, samo sto sam opet bio team killovan nekih desetak puta po partiji :D.
 
Po meni lockdown treba da bude na serveru cim ljudi ukapiraju sta treba da rade. I za pocetak uzimajte samo riflemana. Najvise cete nauciti a bicete korisni timu
 
Jedino sa rifleman klasom i igram trenutno. Izaberem i elite rifleman kada je slobodna. Probao sam par puta i squad leader, kada vidim da je niko ne koristi.

Sa naseg servera - http://min.us/i/snFChXhxMoKf . Napreduje se polako... Mnogo bolje mi je legla igra od Brokenfield 4. Prava uzivancija, makar za sada :).
 
izem ti pucacinu u kojoj se svaki cas plasis da ce te neki tvoj ubiti...

Ma da bolje igrati igru punu cheatera i mikro transakcija. Btw to je samo sad trenutno sto se tice tk. Inace baza igraca je odlicna i tk su stvarno retki. Jos jedan savet ne bacajte bombe gde mozda ima vasih inace mega tk :D
 
Jesam, ali onda makar napisem zasto mi se ne svidja.

Sa druge strane, tvoje konstruktivno ( non-trolersko) misljenje izgleda ovako: " Ova igra je sr@nje, ne kapiram kako nekome moze da se svidi ". I to je to. Ispada da smo svi mi kojima se igra svidja najobicnije budale.

I ne kapiram poentu zasto uopste i trosis svoje vreme na temu posvecenu video igri koja ti je sh!t? Necemo ni mi tebe ubediti da igra nije sh!t, ni ti nas neces ubediti da jeste.
 
Nazad
Vrh Dno