Šta je novo?

Red Faction: Guerrilla

Za 5.1 imaju svi problem imam i ja, samo stavi zvucnike na Stereo i upali igru i nece biti brujanja vise...
 
Ja sam menjao na stereo u toku igre(alt+tab)! :wall:

Probacu danas kad dodjem sa posla, valjda ce restiti problem, mnogo mi se svidja igra.
Kao GTA IV na Marsu! :smash::smash::smash:
 
Ja imam Realtek HD Audio Manager i u njemu izaberem Stereo odnosno dva zvucnika da rade i to je to, zvuk bude sasvim normalan.... A na 5.1 bruji napolju nista se ne cuje sta pricaju.
 
To je nesto do optimizovanosti, meni na Intel Dual Core 5200 klokovan na 3.4GHz i Asus 9800GT Ultimate kartici zna da padne framerate ispod 10 kada rusim neku vecu gradjevinu. Nisam primetio da ima neke preterane veze sa detaljima u igri ili procesorom posto je 3.4GHz i vise nego dovoljno da gura igru na 1280x1024 :d
 
Poslednja izmena:
Vama sto kochi igra dok pravite rusvaj po Marsu, stavite cpu priority na Low. Kazhu da su bolje performanse. :)
 
Jes da sam skoro presao igru ali ajde stavicu pa javljam da li radi :guitar:
 
Neznam kako vi sa ATI-jem ali ja sa ovim mojim komponentama imam 16-20 Fps i kad je neka eksplozija padne na 10fps-a minimum. (sve na max, AA 16xq 1920x1080)!!!.
inace stavim na 1280x720 sve iskljuceno i na low!!! i opet slicna situacija, ide 20-25 i po nekad skoci na 30-45 a kad gruvam eksplozije i tako to ne pada na manje od 15

zakljucak moj krs od procesora :crash: i losa Optimizacija :mad:

Inace svidja mi se igra mnogo mi je zanimljivija od GTA4(GTA presao 2 puta i igram treci :cigar: ) ali se nema vremena za prelazenje :(
 
Vama sto kochi igra dok pravite rusvaj po Marsu, stavite cpu priority na Low. Kazhu da su bolje performanse. :)

Bolje je ne puno ali je bolje sad je kad rusim minimalan bio 18 fps(A inace igra bez rusenja radi od 40 do 60 fps) ,a pre je bio 12,13 sve na high 16x aa:D
 
Poslednja izmena:
uf meni mnogo bolje radi kad stavim cup priority na low, sad i kad rokam ne pada ispod 20 :)
svima preporucujem da probaju:type:
 
Moze mala pomoc? Gde se nalazi opcija ambient occlusion, nikako ne mogu da je nadjem u igri. Kod mene radi ok sa svim opcijama na max, jedino kada se rusi nesto veliko fps zna da padne na min 20-25 fps.
 
Moze mala pomoc? Gde se nalazi opcija ambient occlusion, nikako ne mogu da je nadjem u igri. Kod mene radi ok sa svim opcijama na max, jedino kada se rusi nesto veliko fps zna da padne na min 20-25 fps.

Ambient Occlusion kao i Sun Shafts su grafičke opcije vezane za DX10.
 
Konacno Predjoh :))

9 i po sati igranja i jos mi ne radi opcija da skacem od kuce do kuce :/
Kaze Pres (V) al nista se ne desava :crash:

 
Poslednja izmena:
lol :) Y je sigurno, a ako imas srpsku tastaturu, sa nasim slovima, onda pritisnes Z. naravno ako si od salvage-a kupio mogucnost da skaces odmah u safehouse, i cini mi se da moras da imas status green da bi to sve radilo.
ja upravo presao igru, sta znam, nekako me smorila, naterao sam se da je predjem... nije ostavila neki utisak...
 
Kada pokrenem instalaciju ispadne:

InsallShield: 1628: Failed to comlete installation.

Jel ima neko ideju do cega je ?
 
Da dignem malo temu iz mrtvih...Nedavno sam otkrio zabavu koju donosi ova igra pa me zanima sta znaci poruka koja povremeno dobijam "Cheat Unlocked" tj kako ja da aktiviram tu sifru???
 
Nazad
Vrh Dno