Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 (PS4, XO)

Intro
Xbox one X kod drugara
Boje su malo isprane zbog telefona inace grafika kida
753cb25237d11eb64697fd9a91e1a40c.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Štuca znači na Pro, mislim uzimam svakako ali sam priželjkivao neko smooth iskustvo... :)

Ja vala izbegavam na mom PS4Pro ista novo da igram, jer cak i u PES-u konzola urla.
Znam da ima konzola koje nemaju probleme i da i X1X ume da bude bucan, ali se ipak radi o drasticno kvalitetnijoj konzoli.
 
Bas me čudi da trza na pro verziji. Jerovatno će izbaciti neki update da to riješe.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A na pro stuca jer je 4k? Pitam jer ja skidam za obican ps4 pa da znam sta me ceka?
 
Štuca znači na Pro, mislim uzimam svakako ali sam priželjkivao neko smooth iskustvo... :)

Nije kriticno, ali cim bude malo "guzve" na ekranu (tipa naselje) ili malo jurnjave, primeti se. Mada igra izgleda fenomenalno, pomislih da ce biti malo kriticno na osnovu videa od DF-a ali nemam zamerke na 4k 40" i 2,5-2,7m udaljenosti (mada sigurno na XOX-u je ostrije).
Takodje za divno cudo mozda par puta se culo da se "zahuktaju" ventilatori, mislim da je definitivno bilo vise kod GOW-a... :) Inace Igretina (sa velikim "I") je u pitanju, prakticno sam jos uvek u na pocetku putovanja i gledam da pohvatam mehanike. :D Bice 100h i da se ne oseti...

@shin
Sta je kod tebe bese problem? Ona high pitch buka ili bas urla kao mlazni? Ja sam par puta cuo ventove ali ni jednom nije bilo kriticno da mi zasmeta tokom igranja (citaj da skrene paznju).
Nisam gasio konzolu od sinoc, a bogme imao sam vezano 2x6h igranja... :)
 
Poslednja izmena:
Ma ispeglaće se i to (iako definitivno nije "kritično" kako neki vele) kroz koji update, nema brige. Igra izuva koliko je sve dobro odrađeno, ja sam oduševljen..


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ jesi li se igrao Revenanta ili si ostavio mecu za kasnije? :)
 
@shin
Sta je kod tebe bese problem? Ona high pitch buka ili bas urla kao mlazni? Ja sam par puta cuo ventove ali ni jednom nije bilo kriticno da mi zasmeta tokom igranja (citaj da skrene paznju).
Nisam gasio konzolu od sinoc, a bogme imao sam vezano 2x6h igranja... :)

Urla. Nosio sam na ciscnjenje i nije pomoglo.
Inace jedna je od prvih verzija, novije su (navodno) bolje.
Sta da ti kazem kada mi bas-bas ubija zelju za igranjem. Razmisljao sam da krenem da igram Spidermana i cim sam pomislio na buku, odustao sam od igranja.
 
@shin
Stavi ga na dobos, doplati i uzmi ovu novu seriju...
 
@Yojinbo A jesi se ti igrao čepidan-a? :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A igra li ko na ps4 slim ta verzija novija cuh2116? Valjda je to ta nova verzija? Vidim da Istvan na KP prodaje tu novu verziju, pa planiram da uzmem. Kako se ponaša RDR2 tu?
 
uh kakva igretina. skroz dobro radi na obicnom ps4. konzola je necujna, jedino se na kratko cula kod ucitavanja jednog dela igre. nisam primetio nikakvo seckanje ili trzanje, mada ne poredjujem igranje svakako sa 144Hz dozivljajem na PC-u.

sto se mene tice nema potrebe da prelazim na 4k jos dugo.
za mene je ovo game of the year opusteno i vredi svaki peni za razliku od one izvikane HZD gluposti i maloumnog pucanja u robote...
 
Poslednja izmena:
^nezahvalno je ovo porediti sa HZD, ovo je totalno druga zverka. Prilicno dobar domaci je postavio, plus su pokazali 00 da eksperimentisu sa nekim stvarima sa jednim tako velikim naslovom.

@eufrat

"sakrij salamu" :D
 
ne poredjujem u tom smislu jer nikako nisu igre za poredjenje. mislio sam na sam hajp i hvalisanje na sve strane a igru nisam mogao ni da zavrsim koliko mi je bila u najbolju ruku meh...
 
jos gore :D

ja tek sad ugasio konzolu od kad sam uzeo igru, pojma nemam kako mi prodje ceo dan... zanima me jos i kakva ce bolestina da bude Death Stranding i za mene se kupovina konzole napokon isplatila.
 
Vidiš, meni je recimo GOW "meh"...uopšte mi nije nešto legao, na silu, ali zato HZD...uživao u onom ambijentu, rastavljajući robote, pregršt istih i mogućnosti...afiniteti su različiti. Saglasan sam da nisu za poređenje...HZD igretina u "eri" kad je izašla, RDR2 od sad pa na dalje. Nema šta, sutra do Ištvana po istu, da krenem i ja lagano...valja li uopšte? :p
 
verujem, ne leze svakome iste igre ali mi se nije svidelo to sto je HZD bio toliko prehajpovan. ja sam povrh svega uspeo cak 2 puta i da se zaglavim izmedju stena u borbi sa nekom pticurinom. GoW je pruzio ono sto sam i ocekivao i zadrzao je svoj fazon...
takodje se i Cyberpunks vec dize u nebesa a igra je tek u nekoj alpha fazi, bez obzira ko stoji iza nje.
nego ajd da ne spamujem ovako lepu temu...

ja sam zvao doticnog ali je rekao da tek 6. novembra dobija igru i da ce imati samo standard verziju... zato sam danas i uzeo disk jer nisam mogao da ga cekam...
 
Da, igra se ceka kod Istvana, ja sam uzeo special kod Consolemanije, danas mi stize. Ko nece da ceka, ili kod njega ili nasih.
 
Da, igra se ceka kod Istvana, ja sam uzeo special kod Consolemanije, danas mi stize. Ko nece da ceka, ili kod njega ili nasih.

Ja cu ipak sacekati kod Istvana, puno mi je kod ovih nasih deratora da dam preko 8 soma
 
Pocetak igre bas izgleda ružno - loše teksture, jednostavni modeli...posle par sati sve dolazi na mesto. Igra izgleda odlično na x1x, šteta samo sto je hdr neimpresivan, pa igra nekako deluje staticno.
Za sada mi je igra dosadna, kao sto mi je uncharted 4 bio. Navodno je drugi deo dosta bolji. Videćemo.
 
Koliko su ovde neki razmaženi, kao da je u pitanju oprema za transplataciju srca, a ne kutija za igranje igrica :d Sedite i uživajte i igrajte kad već možete. Ako vam smeta toliko buka (što je meni lično preterivanje samo takvo) , imate slušalice ili pojačajte zvuk I kraj priče. Igra kida i još je nema za Pc, kud ćeš bolje?
 
Ja cu ipak sacekati kod Istvana, puno mi je kod ovih nasih deratora da dam preko 8 soma

Realno, ne bih da branim nikoga... on kupi igru za 7000 na primer - prodaje za 8000, zarada 1000... ako radi da ima na lageru ogroman je rizik.

Imali smo prilike da vidimo dugo ocekivani tenis za ps4, izaso je po standardnoj ceni od 60ak eura a posle su ga prodavali za 4000 dinara jer niko nije hteo da kupi a dugo se ocekivao i najavljivao. Moraju tako da se zastite, zato su takve cene *mjau**mjau**mjau* jer je on na tom tenisu imao ogromne gubitke...

Druga je stvar da rade po narudzbini.


A


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pocetak igre bas izgleda ružno - loše teksture, jednostavni modeli...posle par sati sve dolazi na mesto. Igra izgleda odlično na x1x, šteta samo sto je hdr neimpresivan, pa igra nekako deluje staticno.
Za sada mi je igra dosadna, kao sto mi je uncharted 4 bio. Navodno je drugi deo dosta bolji. Videćemo.

Um, o RDR1 ili RDR2 pricas? Preskoci kec slobodno i baci se u dvojku - preporuka koju sam dobio od nekog ko je odigrao keca.

Realno ako se sa dvojkom oko grafike opterecujes nemoj ni da je igras "da bi bio u trendu"... Onda bolje sacekaj PC verziju i igraj je nasviranu do maksimuma u 4k i 60+ fps.
Igra ima totalno drugaciji smek i treba ovde dobro zagrebati ispod povrsine ako ti nije legla na prvu... Nisam veliki fan vesterna ali povremeno volim da odgledam neki dobar film/seriju na tu tematiku - bolje od ovoga na tu temu neces dobiti. Plus nivo detalja koji su ugurali je nemoralno velik.
Ovo treba igrati sa gustom i lagano sve probati sto igra nudi, bila bi velika blasfemija proleteti samo kroz main story. :)
 
*mjau**mjau**mjau*, igram igru da bih bio u trendu. Kakve gluposti neću pročitati...
 
HBg... I ja čitam kako razmaženi gejmeri ne mogu na ps4 zbog buke da igraju pa moraju na Xbox-u... Te HDR ne valja, te muljave teksture... Posle će biti da i igri ne štima nešto...

First world problems I guess...
 
Pa ne moraš da čitaš. Staviš me lepo na ignore, ja stavim tebe i teramo dalje.
Nekako mi glupo da se sa 36 godina prepirem i pravdam na forumima.
 
Nazad
Vrh Dno