Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Ja sam takođe imao problem sa pucanjem igre, obično ili na samom početku ili samom kraju misije. Čačkao 100 stvari, podešavanja, razni lekići, isključivanje antivirusa, pokretanje benchmark-a u igri, svi saveti koje sam mogao pokupiti sa neta... Igra je u jednom trenutku samo počela da radi normalno i od tada (mislim barem dva meseca) nisam nijednom izleteo na desktop. Uglavnom, od tada ne pokrećem ni benchmark u igri, niti isključujem antivirus, a i dalje sve radi normalno. E sad, šta je rešilo problem, to je već stvar dublje analize.
 
Sta reci,
igra stvasrno puca koliko je dobra posebno grafika, tema itd.
Medjutim isto sam imao problem sa pucanjem u Win, nisam se nesto trudio da popravim situaciju jer se desavalo isto da radi po sat vremena.
Ali na kraju me izludelo izbacivanje i ponovo ucitavanje tako da je bio uninstall....
 
Ajde ako nekome zeza bas narodna verzija ja sam uzeo RDR2 na rockstaru i presao tako da mogu da pozajmim nalog kome treba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prešao sam narodnu verziju bez ijednog izletanja iz igre. Čak sam u sred igre promenio grafičku karticu (Nvidia za Nvidiu jaču) bez ikakvih menjanja drajvera. Ovu staru izvukao, a novu zaboo na njeno mesto. Drajver sam promenio tek kada sam završio sa igrom.
 
Prešao sam narodnu verziju bez ijednog izletanja iz igre. Čak sam u sred igre promenio grafičku karticu (Nvidia za Nvidiu jaču) bez ikakvih menjanja drajvera. Ovu staru izvukao, a novu zaboo na njeno mesto. Drajver sam promenio tek kada sam završio sa igrom.

Isti slucaj, apsolutno nijedan problem nisam imao sa izletanjem igre niti bilo kakvim drugim problemom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nas troje (dva drugara i ja) smo krenuli da grindamo Online (5 dolara na epicu jos 6 dana). Koliko sam video, kad se upgradeuje kamp, do 8 igraca moze u posse, pa ako neko hoce javite se, pikamo uglavnom u vecernjim satima...
 
RDR2 WP.jpg
 
Nas troje (dva drugara i ja) smo krenuli da grindamo Online (5 dolara na epicu jos 6 dana). Koliko sam video, kad se upgradeuje kamp, do 8 igraca moze u posse, pa ako neko hoce javite se, pikamo uglavnom u vecernjim satima...

Kontam odvojen je online, nema veze sa progress-om u SP-u. Slabo uspem da vezem vise od sat vremena u SP-u, za online mozda i bih :D
 
Kontam odvojen je online, nema veze sa progress-om u SP-u. Slabo uspem da vezem vise od sat vremena u SP-u, za online mozda i bih :D
Koliko vidim, ortaci su polako odustali od igre, ja i dalje grindam. Ako krenes obavezno odradi 2 step verifikaciju na rockstar launcheru za 10 golda i twitch prime aktiviraj trial za neke parice i bounty hunter licencu (koja je 15 golda).

Inace igra je ogroman grind, ako si igrao gta online ista formula, tesko do love, a stvari preskupe. Iskreno ne znam dokle cu da doguram, skupljam sad gold za tradera, losle toga mi ostaje jos moonshiner i ne vidim ja tu nekog razloga kasnije za grind
 
Koliko vidim, ortaci su polako odustali od igre, ja i dalje grindam. Ako krenes obavezno odradi 2 step verifikaciju na rockstar launcheru za 10 golda i twitch prime aktiviraj trial za neke parice i bounty hunter licencu (koja je 15 golda).

Inace igra je ogroman grind, ako si igrao gta online ista formula, tesko do love, a stvari preskupe. Iskreno ne znam dokle cu da doguram, skupljam sad gold za tradera, losle toga mi ostaje jos moonshiner i ne vidim ja tu nekog razloga kasnije za grind
To kod mene ne radi. Ni 10 golda niti licenca bounty, ne znam zbog cega.
 
Za 2step sam im pisao, support im je jako dobar, odmah ti rese. A za prime moras da cekas par dana (naravno da linkujes naloge pre toga i claimujes nagrade na twitchu)
 
Pisao sam za oboje, odgovorili su odmah. Kazu bice ok sve, do 72h za 2way i do 10 dana za Amazon. Claim obavljen.
 
U Rdr2 online, nadjem legendary animal i uzmem sample (naturalist). Jel se nakon toga ta legendary opet respawnuje? Ako se raspawna, ima li upste potrebe da je ubijam i oderem? Koliko sam skontao, Gus trazi aman samo 2 neka vuka legendary za neki gunj od njih, od ostalih legendary nista?
Jel se kod Bounty huntera za reward dobija i gold, ili samo xp i $? Posto cekam bounty hunter licencu kao reward za amazon prime, pa me zanima.
Za 46h gameplay, izgrindao sam 4300$ i malo preko 25 golda. $ se jako lako grindaju, cak i bez specijalizacije, lovom i deranjem i prodajom koze i mesa. Jedna tura na bizone zapadno od Blackwatera donese 50-tak$ za 15tak min igre. Za Naturalist je jos lakse. Emerald farma i uzorkovanje domacih zivotinja. Respawn i tako u krug.
Gold prilicno tesko grindam. 25 sam skupio i kupio Naturalist spec. Ako ne dobijem bounty hunter i 10god bonusa, def odustajem od grinda golda.
 
Da legendary animals se stalno respawnaju i možeš od svake da uzmeš uzorak i odneseš Hariet.
Također opet kad se respawnaju možeš svaku da ubiješ i odereš i odneseš Gusu, a kod njega za svaku otključa i možeš da kupiš različit garment set (42 komada jer su 42 legendarne životinje).
Za taj gunj tj. krzneni pončo ti ne trebaju legendarne životinje, to su obični setovi odjeće za koje ti trebaju perfect pelts ili perfect carcass od običnih životinja.
Samo ako igraš Naturalista i u isto vrijeme ubijaš životinje, Hariet neće htjeti da posluje sa tobom, pa će biti "zaključana" na mapi.
Da samo za Bounty hunter i stranger misije se dobija gold.
Sa Collector roles je najlakše skupiti dolare. Moonshiner i Trader su također dobre.
Imaš ovaj moj post od prije i možeš baciti pogled na sve roles.
 
Da legendary animals se stalno respawnaju i možeš od svake da uzmeš uzorak i odneseš Hariet.
Također opet kad se respawnaju možeš svaku da ubiješ i odereš i odneseš Gusu, a kod njega za svaku otključa i možeš da kupiš različit garment set (42 komada jer su 42 legendarne životinje).
Za taj gunj tj. krzneni pončo ti ne trebaju legendarne životinje, to su obični setovi odjeće za koje ti trebaju perfect pelts ili perfect carcass od običnih životinja.
Samo ako igraš Naturalista i u isto vrijeme ubijaš životinje, Hariet neće htjeti da posluje sa tobom, pa će biti "zaključana" na mapi.
Da samo za Bounty hunter i stranger misije se dobija gold.
Sa Collector roles je najlakše skupiti dolare. Moonshiner i Trader su također dobre.
Imaš ovaj moj post od prije i možeš baciti pogled na sve roles.
Kad nisam imao otkljucanu Naturalist rolu, kod Gus-a su bila neka 2 seta gdje u opisu pise da su to neki legendary wolf.... Od kad sam otkljucao Naturalist rolu, nisam posjecivao Gus-a, pa ne znam jel se pojavilo sta novo od odjece i opreme, a trenutno sam na poslu, pa ne mogu da udjem u igru. Znaci od svake legendary ima neki dio odjece kod Gusa, ali se ne vidi dok se ne otkljuca Naturalist? Tako da posle uzimanja uzorka, opet traziti istu za oderati.
Desilo mi se jednom da me je Harriet napala zbog toga i nestala sa mape. Samo sam usao i izasao iz online igre i opet se pojavila.
Kontam ako mi daju ovih 10 golda bonusa da uzmem collector rolu, sad je na akciji 5 golda.
 
Kad nisam imao otkljucanu Naturalist rolu, kod Gus-a su bila neka 2 seta gdje u opisu pise da su to neki legendary wolf.... Od kad sam otkljucao Naturalist rolu, nisam posjecivao Gus-a, pa ne znam jel se pojavilo sta novo od odjece i opreme, a trenutno sam na poslu, pa ne mogu da udjem u igru. Znaci od svake legendary ima neki dio odjece kod Gusa, ali se ne vidi dok se ne otkljuca Naturalist? Tako da posle uzimanja uzorka, opet traziti istu za oderati.
Desilo mi se jednom da me je Harriet napala zbog toga i nestala sa mape. Samo sam usao i izasao iz online igre i opet se pojavila.
Kontam ako mi daju ovih 10 golda bonusa da uzmem collector rolu, sad je na akciji 5 golda.
Gus je i ubacen u naturalist dlcu, kao kontrast Hariet. Za nju semplujes, za njega ubijas. Poenta je da svaku zivotinju dva puta obradis (sample, kill). Neke legendary su jako teske da ih solo uspavas, tako da te ubijam i nosim pelt Gusu i onda ti se otkljuca set, a u sustini je to isti kaput, samo se na glavi kapuljaca razlikuje u zavisnosti koji si zivotinju doneo).

Elem, prosle nedelje je bio popust 30% kod Gusa, a ja tek ove otkljucao par tih kaputa, sad su po punoj ceni ~600$. Takodje u ponedeljak maxovao collector role, a od juce bonus XP na tu rolu. Trenutno sam na 23/28 danu daily streaka, po 0.25 golda za daily, lepo se gomila zlato, planiram 40 da nagruvam da uzmem outlaw pass.
 
Najbolje je uzimati roles kada su na popustu. Ja sam baš prošle sedmice uzeo Moonshinera, bo je na popustu -10 gold. Tako da sam ga platio 15 umjesto 25 golda.
Outlaw pass nije loša fora, dobije se svašta nešto, između ostaloga unique items koje se samo tako mogu imati.
A sada će i Outlaw Pass 5 uskoro, mada po ovome što vidim bolji mi je Outlaw Pass 4 koji će sada isteći. Bar sam dobio Arhurov plavi kaput.
 
Poslednja izmena:
Hvala na pomoci, uspio sam juce uspavati legnedary panther-a, divlju svinju i jos jednu zivuljku, ne sjecam se koju. Fazon je sto pored Legendary grabljivaca obicnu idu jos 1-2 obicne, tako da je malo zeznuto. Bukvalno sam se ganjao po mocvari sa 3 pantera u isto vrijeme, 2-3x zaginuo.....
Ja sam tek sad poceo igrati RDR2, tacnije prije 5-6 dana. Manje vise pohvatao sam sve. Skuckao 25 gold za naturalist, cekam Bounty kao reward i 10 golda pa cu otkljucati colector rolu. U sustini svaka se svodi na search and grind i to je to. Mada ja volim da se sunjam i lovim, uzivam u tome, tako da mi ne pada tesko. I u Story modu sam imao gotovo sve legendary izlovljene, ali me smorio story mod.
Sad je sve na custumer support da mi daju gold i licencu :) :)
Ti outlaw pass-ovi u u sustini donose samo levelovanje (kroz outlaw pass) kroz koje se dobijaju odredjeni predmeti? Sta u slucaju da recimo dodjes do nekog levela u tekucem outlaw pass, lupam, tipa 50. I onda tek kupis outlaw pass. Hoces li retroaktivno dobiti sve sto je bilo do levela 50?
 
Hoćeš dobit ćeš sve.
Također odradi online story mode prvu polovicu, a drugu možeš nastaviti kad kupiš Moonshiner role.
Na online story modu se dobije također fino golda i dolara.
 
Odradio sam to sve, dosao do Moonshiner, 72%. Skupio 25 golda za naturalist kao sto rekoh. Sad cu vidjet, ako mi do 8og support zavrsi 10 golda, uzet cu na akciji collector rolu za 5 golda. Vec imam 30tak skupljenih predmeta. Kao naturalist lako skupljam XP i $, ali nemam golda. Imam preko 3300$ trenutno. Cekam od amazona bounty hunter licencu pa da krenem grindat gold. Koliko se dobija golda po bounty hunter misiji? Takodje radim i dnevne chelenge za niz, fali mi 1-2 dana za 7 dana niz. Trudicu se da odrzi niz svih 28 dana ili koliko vec traje, jer tu je onda priliv gold-a bas primjetan. Ja sam to tek prije 7 dana poceo igrati, a grind je uzasno spor i jako tesko se dolazi do gold-a. Ali drzi me igra, igram kad god mogu od djece i obaveza.
 
Ovdje možeš vidjeti otprilike isplatu za Bounty hunter role.
Kažem otprilike jer što duže čekaš da završiš misiju više ti isplate - npr. ja obični bounty predam zadnjih 5 sekundi.
Za Legendary bounty misije minimalno 30 minuta budi u misiji i onda predaj/završi misiju - znači kada krene misija, u realnom vremenu upali štopericu na mobitelu i ako završiš prije, čekaj dok ti istekne 30 + minuta i onda predaj bounty.
Da, ovo se igra polako - također puno obaveza pa navečer igram pomalo, evo skoro godinu dana a tek prošle sedmice kupio Moonshinera ....
Ali uvijek vuče da nastaviš, ima stalno nešto novo.
 
Dobio danas free licencu od amazon linka. Ovo je super, mnogo lakse do golda nego stranger serije. Zavrsim bounty za 5-10 min za +-1.5 golda. Sad ce lakse ici grind :) Koliko vise golda dobijam ako cekam do isteka vremena? Doduse, neki bounty su jako dugi, +15-20 minuta, a neki +-10tak. Jer ako za vrijeme od cekanja do isteka jedne, ja uradim 2, pitanje je sta je isplativiije.... Gledam ovaj outlaw pass, meni, 40 platis, 30 ti vrate, al u sustini nista ne dobijes za tih 10 golda. Meni je ovo sve....bzze....
Moj social club je Whiplasher83, pa ako jos ko pika, neka me doda :)
 
30 ti vrate, i onda silne neke stvari dobijes free, neke kupone za popuste, dobijes biljaka da 5 puta resetujes award kod doktora (skoro 3 golda), veci ammo pouch i silnu kozmetiku. Takodje par mystery itema koje dobijes kad izadje op5, i najbitnije, role xp boost 30%, na koji smo mi doduse malko okasnili nazalost...

Elem, grindam danas kao besan, prvi put zavrsio sve dailyje i brdo bonty misija. Sinoc imao 22, veceras 34 golda. Sabijem dailyje sutra i ide Outlaw pass


Drugar je pljasnuo 10 evra za 25 golda, tako da i to je ono kao realna opcija
 
Ma uzecu i ja op4, pa nek ide zivot :) Ionako izadje samo 10 golda u sustini. Ako ni zbog cega drugog, onda zbog ammo pouch-a (to mi je promaklo). Stim da imam fore do 15og nabiti na 100 level, sad sam na 68 cini mi se al i to sam za 6-7 dana nabio.
 
Ja odradio sve dailyje i uzeo op4. Sta znam, vrati ti se sigurno 33 golda kad prodas biljke, plus ko zna koliko $$$ ustedom sa kuponima.

Ne znam sta sledece da uzimam, tacnije jedino su mi ostali trader i moonshiner, a logicno je trader prvo da ne bi placao bypass 5 golda, ALIII rockstar igra je to, sacekacu sledeci utorak, bice na popustu mislim bas trader
 
Ja kupih za 30 golda op4. Dobih neki kupon -10off golda za op4, nemam pojam od cega. Kako god, na 0 sam s dobih op4 :) Sa bounty hubter se jako lako grinda gold. Dobijem i po 0.36 po misiji, 0.24....
A kako mislis 3 golda za biljke?
 
Poslednja izmena:
Ovo sam dobio, ne znam jel bilo random ili kako sam level up il club level up. Ali mozda su mi to dali kao kompenzaciju za 10 gold za 2 way verification, jer nisam dobio 10 golda za to cak ni posle kontaktiranja support. Dobio sam bounty hunter od amazon prime, ali 10 free gold ne.
Elem, collector item bolje je skupljati sve dok se ne skupi set, pa onda prodati? U sustini od njih nema benefita nekih, samo $ kad se prodaju i XP kod pronalazaka?
Bounty hunter legendary misije se mogu ponavljati ali imaju neki tajmer, otprilike sat vremena?
Jel se i legendary animals misije mogu ponavljati? Samo treba sacekati da se pojave medju 3 opet? Jer mi je lakse tako kroz misiju uzeti i sample i opet kasnije kozu, nego traziti kroz free roams i reconectovati se po 10x. U 10x jednom mi se respawn aligator tamo kod saint denis. I to samo u zoru. Prilicno dangubljenje.
 

Prilozi

  • dz0wquvyku761.jpg
    dz0wquvyku761.jpg
    100.7 KB · Pregleda: 18
In-game moras sacekas da prodje, to ti je real time 48 minuta. Nisam znao za taj kupon, ja ga nisam dobio niti video. Elem, daily challengi iako nerfovani i dalje dobar gold daju, trenutno na 42.

Pazi, sto se tice biljki, ja sam se zajebo i sve sam ih uzimao iz poste. Ti nemoj da se zajebes nego ih sve uzimaj iz camp lockboxa jer i tu mozes da resetujes award (1000 itema) kao i kod doktora (100 itema). Samo prati i sabiraj kad mu prodajes biljke, na 100 stani, resetuj award, dobijes 0.4 golda i onda mu ponovo prodas...tako u krug. Ja resetovao 7 puta, max ti je 10.
 
Ubi ti mene ako ista kontam. Prodam doci 100 biljaka koje sam dobio iz op4. Reset award. I onda bi trebalo da dobijem opet gold bucket, tj 0.2-0.3 golda?
 
Poslednja izmena:
Brdo awarda mozes da resetujes, kad resetujes dobijes 0.4 golda i pocinjes iz pocetka.
 
Nazad
Vrh Dno