Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Ima i 1809, verovatno nije updateovao dugo.

Oogabooga, updateuj to, pa ti mozda proradi i igra :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

pa radi mi sve od igara, ali citajuci ovde sta se sve desava posle apdejtova, muka me uhvati pri samoj pomisli na to :D

a evo sta kaze u update centru:

winver2.PNG
 
Pa pise ti da skines 1909 :)

Nista se ne desi, svi imamo tu verziju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja instaliram standardne, ne znam ko to zahteva oem drivere, da li je do graficke ili do ploce?/QUOTE]

Windows zahteva te drajvere. Ja sam instalirao 2017 verziju 1703 i upgrade sa svakom verzijom do 1909. Instalirao sam standardne drajvere 441.34 za "prethodni" sistem i igra mi je prečesto izletala u Windows. Onda sam instalirao čist 1909 i kad sam hteo da instaliram drajvere koje sam skinuo za prethodni sistem, jednostavno je izbacio grešku i pisalo je da za moj SISTEM trebaju DCH drajveri (za koje nisam ni znao da postoje) i kad sam ih instalirao igra mi konačno radi bez problema (pu, pu, da ne ureknem).
 
...ili strikiras u podesavanjima DDU-a,naravno predhodno skines i raspakujes drajver da samo ceka posle restarta da instaliras.
 
Skini ponovo drivere sa stranice proizvodjaca ploce.
 
baca zvuk preko display porta na monitor, bez obzira ako postavim realtek speakers za default, uvek zvucnu liniju pokazuje na monitoru, i zabo slusalice i monitor, i ima zvuk tamo

ss1.PNG
 
ma skinucu, ali rekoh ja da ce nesto da se desi..... :D
 
To te Windows tera da se osvezis :D


Elem, evo malo i mog uzitka :) Vrnuo se malo u Valentine da vidim da li sam i dalje nepozeljan :)
95a1d6217e1a844ed417d1c479197d05.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vidim često po yt u komentarima pišu da ne treba da se završi igrica do kraja jer je kraj kao jako loš..
 
Pa ti umri u igri ranije i kazes da si zgino i da je to kraj igre :D
 
5.decembra na Steamu ojhaaa :)
 
Ne razumem zašto bi bilo šta bilo različito na Steamu?
 
Citam sad da ce zahtevati Rockstar launcher, tako da cemu onda ovaj steam kad ce se pokretati preko rockstara... Kao sa Ubisoft igrama na steamu
 
Ničemu, jedino ako je jeftinije pa da se nekom isplati da si cima sa duplim DRM-om.

Ili ako neko pati od hoarding-a i OCD-a.
 
Pa bas to. Dupli drm, dva launchera..pa to samo moze biti jos gore :)
Ponadao sam se kad sam cuo za Steam i resio da cekam, ali nema sanse sad da cu uzeti igru
 
I gta v na steamu isto funkcionise. Nikada nisam imao problem sa tim tako da lagano.
 
greška,pogrešna tema
 
GTA V je se ispocetka pokretao direktno sa steam-a, bas onako kako bi i trebalo. To se ubrzo promijenilo kada su izbacili ovaj RGL i na taj nacin usra*i stvar, bravo za R*.
 
Pa bas to. Dupli drm, dva launchera..pa to samo moze biti jos gore :)
Ponadao sam se kad sam cuo za Steam i resio da cekam, ali nema sanse sad da cu uzeti igru

Neces uzeti igru zbog nacina na koji se pokrece?

Zbog cega inace uzimas igru, samo da bi je dodao na listu, posto zelju da istu igras ocigledno nemas?

Skroz je ok i pirata cekati, niko ovde ne igra samo originale, ali ajde da ne dramimo oko nebitnih gluposti i da izmisljamo razloge...
 
Poslednja izmena:
DRM moze da utice na performanse a overlay na inputlag.
 
DRM moze da utice na performanse a overlay na inputlag.
Jok, ne utice nista, iz iskustva sa GTA V.
Overlay iskljucis, kakve veze to ima sa ovom pricom?

Svakako sam misljenja da je bolje samo kupiti na Rockstar Launcheru, ali ako se neko przi da mu bude na Steamu, ne vidim kakav problem moze imati sa time sto mora instalirati launcher.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neces uzeti igru zbog nacina na koji se pokrece?

Zbog cega inace uzimas igru, samo da bi je dodao na listu, posto zelju da istu igras ocigledno nemas?

Skroz je ok i pirata cekati, niko ovde ne igra samo originale, ali ajde da ne dramimo oko nebitnih gluposti i da izmisljamo razloge...


Kad vec mogu da biram preko kog klijenta zelim da uzmem igru, i ako biram Steam to znaci da ne zelim na kompu da imam jos 100 **raca instaliranih klijenata tipa Origin, Uplay, Epic i ostala **anja... e sad ovo sto on pored Steama meni trazi da imam i RGL i da pokrece igru preko njega, e to mi smeta
 
Nazad
Vrh Dno