Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Hmm..onda je Adata teska krsina:D
@panzer75
Ja ne pamtim kada sam se radovao nekoj igri kao RDR2,cak mi ni za Cyberpunk nije toliki hajp!
Bro, samo da ne bude zabune, ništa loše nisam mislio :) I ja sam hajpovao dosta puta na neke igre, a imam 44 leta ;) Još od Spectruma :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
^
Nismo tako daleko po godinama,jos par meseci i 38-ma!:(Stari se polako,ali sigurno!Samo opusteno,nisam ni pomislio da si napisao nesto u losem kontekstu!;)
On topic:Sa konfiguracijom iz potpisa se vrti oko 60-ke u Balanced modu i zadovoljan sam sa izgledom same igre!Nisam jos stavio nove drajvere(mrzi me da instaliram),ali mislim da nece promenuti nista znacajno cak i ako ih stavim!
 
i3-9100F, onaj u videu.

Podosta jaci od tvog i3.
 
da li jos nekome kresuje igra kod "Uncle" misije u drugom chapteru?
isto je pre i posle ovog 85mb apdejta.
 
^ znaci igra nije ni krenula a vec bagovi. Steta, das pare da bi se na kraju nervirao.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
ma sredice, tek je izasla. vec su i prvi apdejt izbacili.
krenucu od neke druge misije, ne nerviram se uopste :)
 
Sta se desava sa frekvencijom cpu-a? Kod mene varira non-stop od 800 do 4300... Svaka druga igra je zakucana na 4300 mhz. Zbog tog imam konstantan stuttering... Ima li jos neko ovaj problem?
 
Win7
Izbaci me iz lancera ni ne udjem u igru :)
 
Kako radi kada se izabere Vulkan ?
 
Poslednja izmena:
^ znaci igra nije ni krenula a vec bagovi. Steta, das pare da bi se na kraju nervirao.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

meni se jednom srmzao ekran, dok je zvuk i dalje nastavio da cepa akciju...... morao u task manageru da je ugasim. ucitam ponovo odatle, nema mi konja. ugasim, ponovo ucitam, konj je tu, nema leseva od bandita koje sam pobio..... kakav uzas od igre..... u onoj mapi se snaci, boze sacuvaj, nit znam sta markiram nit gde idem, niti vidim skriveno blago na mapi od skrivenog blaga......
tezak oblik razocarenja..... jos kad bih mogao da vidim negde multiplayer opciju, da bar to probam.....
 
Kada se izabere vulkan za nijansu bolje radi bar kod mene, mada cpu ima konstantne dropove u frekvenciji... i stuttering naravno.
 
Vulkan je izasao pre dx12, i po meni dx 12 je poharani vulkan, sve su iskopirali, ali eto, vise je mainstream.
Sto se mene tice Vulkan je uvek imao bolje performanse.
Jel probao neko na 1070 kako radi u full hd ili qhd?
 
Vulkan je izasao pre dx12, i po meni dx 12 je poharani vulkan, sve su iskopirali, ali eto, vise je mainstream.
Sto se mene tice Vulkan je uvek imao bolje performanse.
Jel probao neko na 1070 kako radi u full hd ili qhd?

probao sam ja na 1070Ti full HD sve na ultra...... islo oko 40tak frejmova, prilicno lose......
 
Kroz par updateova ce sigurno dosta toga ispeglati, ispadne da je poenta sto vise para uzeti na preorder umesto da puste i mesec dana kasnije ali da radi kako treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
meni se jednom srmzao ekran, dok je zvuk i dalje nastavio da cepa akciju...... morao u task manageru da je ugasim. ucitam ponovo odatle, nema mi konja. ugasim, ponovo ucitam, konj je tu, nema leseva od bandita koje sam pobio..... kakav uzas od igre..... u onoj mapi se snaci, boze sacuvaj, nit znam sta markiram nit gde idem, niti vidim skriveno blago na mapi od skrivenog blaga......
tezak oblik razocarenja..... jos kad bih mogao da vidim negde multiplayer opciju, da bar to probam.....

Receno ti je XY puta o cemu se radi u igri, da je igra fokusirana iskljucivo na SP pricu a pritom je "slow burner". Imao si temu i u delu za konzole gde si mogao da procitas ili postavis pitanje pre kupovine... Ne znam na koju foru si ocekivao da ces dobiti MP poput GTA ili jos bolje fast paced BF/CoD serijala koje inace drljas... I onda dodjes i imas obraza da napises takav post iako ti je pre koju nedelju vec naglaseno sta mozes da ocekujes... Cak i pored XYZ klipova na YT-u gde si mogao da vidis o cemu je rec i o kakvom MP-u tj igri se radi ti dodjes i (uz duzno postovanje) "olaksas" se kroz jedan takav post...

Zaista se nadam da neko od moderacije prati temu i da ce maliciozne postove poput tvojih sankcionisati...
 
Poslednja izmena:
pitanje je bilo gde je uopste taj MP koji sam video na YT sa konzola?

a sta se ti nadjes uvredjen, izneo sam svoje misljenje o igri u temi za tu igru, a ne o nekom clanu......
 
^
Nije ti prvi put da ti ljudi kazu sta da (ne) ocekujes od igre i ti uprkos tome pazaris i onda kada se ponovo pojavis na forum iskukas kako je ta igra smece.
I takvi postovi ti se tolerisu u vise navrata.
Nije mi samo jasno da li namerno to radis (za neke igre koje su popularne a nisu po tvom ukusu) ili jednostavno ne zelis da registrujes sta ti drugi ljudi ovde pisu sto se preporuka i tvojih afiniteta tice....
 
Mislim ovo drugo :)
 
580 na medium settings 1080p je locked 60fps, zeleni se muce al valjda ce rijesiti sa driverima ili igra sa pechevima.
 
upravo sam liku odrubio glavu iz petog metka, ali je on nastavio da puca i roknuo me na kraju????

rdr2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno