Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

potreban mi je EON premium, u zamjenu nudim YT premium, HBO MAX ili Nord VPN
 
Potreban slot u domaćoj YouTube premijum familiji. Nudim slot u MOVE N GO (osnovni, ima Arene).
 
Potrebna mi je EON aplikacija za smart tv, u zamenu nudim slot za Nord VPN ili Disney
 
Potrebno jedno mesto u Microsoft 365 familiji...

Mogu da platim ili da ponudim NBA League Pass, YouTube Premium, Disney+, HBO MAX, irisTV (iris SMART za TV), EON TV, TiviMate IPTV Player, fuboTV, Nord VPN...
Ponude inbox :)
Imam ja jedno mesto da je preostalo. Do aprila24. Nakon toga planiram da produžim Javi ako i dalje tražiš. Od toga što imaš, jedino bi mi Iris možda radio posao. Jel zaključan na mts mrežu ili bi moglo sa sbb mreže nekako da se gleda?
 
Nudim slot u Tidal HiFi Plus za slot Netflixa.
 
treba mi nordvpn jedan slot, podrazumeva se da bude uvek dostupan, mogu da ponudim eon full u mreži
 
Одустајам од Sky showtime. Имам умањену претплату. Ко хоће да преузме, нека ми се јави поруком. Рок је 21 август.
 
Tražim eon za Smart TV nalog ,nudim supernova (move N go ) za Smart TV ..
 
Nudim slot na Hbo Max/Disney+ za slot na Netflix/Hulu/Sky Showtime/Peacock.
 
Imam da ti ponudim eon za tv, ali nalog je u mrezi.

Drugo, jel moze to tvoje da radi samo na telefonu 😁
 
Ako ima zainteresovanih, mogu da iskoristim Disney+ akciju (3 meseca za 6 evra) i onda ću imati slobodne slotove, a tražim Netflix i HBOMax
 
Treba mi YouTube premijum, nebitno da li je domaći ili TR, ARG, UA. U zamenu nudim HBO Max + Tidal HiFi Plus (Arg).
 
Nudim - YT Premium (india) dva slota.
Trebam - Prime i Disney Plus

Imam (ne nudite) - HBO Max i Skyshowtime
 
Nudim EON tv app u mrezi ili SkyShowtime tv app ili HBOMax tv app slot, treba mi Disney+ tv app.
 
Preliminarno - da li bi neko imao Eon Smart tv app van mreze ili da koristi samo usluge televizije?
Ponuda: Hbo i/ili SkyShowtime
 
Nazad
Vrh Dno