Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

treba mi nordvpn jedan slot, podrazumeva se da bude uvek dostupan, mogu da ponudim eon full u mreži
 
Одустајам од Sky showtime. Имам умањену претплату. Ко хоће да преузме, нека ми се јави поруком. Рок је 21 август.
 
Tražim eon za Smart TV nalog ,nudim supernova (move N go ) za Smart TV ..
 
Nudim slot na Hbo Max/Disney+ za slot na Netflix/Hulu/Sky Showtime/Peacock.
 
Imam da ti ponudim eon za tv, ali nalog je u mrezi.

Drugo, jel moze to tvoje da radi samo na telefonu 😁
 
Ako ima zainteresovanih, mogu da iskoristim Disney+ akciju (3 meseca za 6 evra) i onda ću imati slobodne slotove, a tražim Netflix i HBOMax
 
Treba mi YouTube premijum, nebitno da li je domaći ili TR, ARG, UA. U zamenu nudim HBO Max + Tidal HiFi Plus (Arg).
 
Nudim - YT Premium (india) dva slota.
Trebam - Prime i Disney Plus

Imam (ne nudite) - HBO Max i Skyshowtime
 
Nudim EON tv app u mrezi ili SkyShowtime tv app ili HBOMax tv app slot, treba mi Disney+ tv app.
 
Preliminarno - da li bi neko imao Eon Smart tv app van mreze ili da koristi samo usluge televizije?
Ponuda: Hbo i/ili SkyShowtime
 
Kolega bi zamenio Eon TV smart app slot (u mreži) za orion tv, ili za app za stb ili da može da se gleda na laptopu. Arene mu trebaju, pa dolazi u obzir i neka druga televizija ako može da radi na SBB internetu. On ima trio gold paket (koga zanima zbog kanala).
 
Opet ako ima koga za Sky Showtime nudim Prime video , HBO MAX
 
Nudim orion slot (full paket sa svim arenama) za eon smart tv slot sa svim sk kanalima (van ili u mrezi, svejedno).
 
Нудим Супернову са аренама/хбо/ХХХ и нудим Хбо макс.
Потребно: Дизни,Прајм,Нетфликс...
 
Nudim:
YouTube Premium
Disney+
Tražim:
Tidal HiFi Plus
Eon Tv aplikaciju (svi Sport klub kanali)
Zainteresovani me mogu kontaktirati preko PM
 
Koliko je kod Amazon Prime siguran sharing i sam nalog, vidim da mogu da se kreiraju profili? Može li da se samo pošalje code za novi uređaj, bez da se daje password? Ili se loguje samo na TV aplikaciju preko code,a a za ostale tipove uređaja mora user i pass?
 
Nazad
Vrh Dno