Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da, ohrabrujuce vesti. Zivnuo IRC, a potreban novac vec skupljen od donacija, posle samo 24h.

Excellent news! Our donation goal has been met with ease and we are working on the rebuild process. It will still take several more days at the earliest, but we are working diligently in the time we have. Thank you for your ongoing patience!

IRC is also available now: irc.passthepopcorn.me SSL 6697 and 7000
We look forward to seeing you there
 
A kako da se invitujem kada mi je na sajtu onaj broj/slova ili je onaj irc key koji isto ne znam napamet? :D
 
Dobio sam 3 pozivnice na FL, kao poklon,
isto tako idu najbržima koji mi pošalju email na PM.
 
Da li nekom treba poziv za TorrentHR tracker? Samo za starije clanove
 
Nude se pozivnice za PTer u Invite Zoni, ovo su uslovi

1.You do not have an account previously.
2.You could view this recruitment thread.
3.Being a good standing, not warned, member here for 6 months+.
 
Jeste,ali taj je bio bas bas davno online kada sam poslednji put gledao.A i poslao sam mu poruku jos tada.
 
Bas je glupost da postave temu za pozivnice i onda se ne javljaju
 
Oglasio se posle i alamak (ptp-ov sysop) na redactedu.



Nadam se da ce se vratiti. Jedva sam najbolji javni tracker (rarbg) prezalio, previse bi bilo da i ponajbolji privatni ode u istoriju...
Alamak je developer, nije sys-op. Vratiće se sigurno, ceo database je intact.
 
Suvišni postovi su pobrisani. Tema je razmena pozivnica a ne poena. Držite se teme da nebi usledilo udaljavanje. Hvala.
 
Zbog tih poena neki su ljudi dobili mogucnost da mogu da dele pozivnice i da ih dele na ovom mestu al ne bi voleo da ovo shvatis kao polemiku al umesto brisanja i proglasavanjem suvisnih , lepo bi bilo da su premesteni na novu temu al ajde , u svakom slucaju sad mi sa VIP-om smo tu ako bude nekom trebala pozivnica za Filelist , il ce biti kao sto pise tema samo razmena ja tebi ti meni
 
Može li neko na PM da mi pošalje link do onog FL threada za slanje coina? Nisam ga zapamtio nigde, a na forumu ne mogu da tražim. Nisam još naučio rumunski :D
 
Baš sam u lepom trenutku upao na FL, freeleech traje, skida se sve u 16 i pakuje u špajz, pa će kad se napakuje da se krca preko coin-a.
 
Ti nisi mogao da tražiš ranije pozivnicu za FL?
 
Ma mogao sam, ali sam se fokusirao na PTP, pa rekoh da ne tražim preko hleba pogače.
Ali sam trebao i ranije, FL je univerazalniji i ima svašta, nisam se nešto mnogo interesovao, pa nisam ni znao.
Nadam se da će i PTP da proradi, imam tamo dosta uploada, bodova i filmova koje seedujem.
 
Ima li neki tracker gde bih mogao da nađem Dizni crtaće sinhronizovane na srb/hrv?
 
Ima li neko pozivnicu za Crnu Berzu? Od privatnih sam trenutno samo na TL i MyAnonamouse.
 
Nazad
Vrh Dno