Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

pisalo se već o tome
 
Još malo i biće u funkciji...
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-09-23 at 07.45.23.png
    Screenshot 2023-09-23 at 07.45.23.png
    207.2 KB · Pregleda: 67
Zanimljivo, na laptopu se ulogovah bez problema, dok na PC-u (sa iste IP adrese) ne mogu ni login stranici da pristupim, izbacuje ovo u svakom browseru:

pic1.jpg

Javljajte ako neko zna kako da resim :)
 
Izgleda da je sajt pao

Screenshot 2023-09-23 093742.png
 
Šta se dešava sa PTP,radi ili ne radi?
 
Na ovom FL koji god film da skinem u blu-ray formatu on freeleech, nakucao sam za par dana 1.46 TB upload-a, download nula.
Coin-i kucaju ko taksimetar u 3. tarifi, prosto ne mogu da verujem koji laća tracker za održavanje.
I ja ga koristim, ali ne znam kako si uspeo da nakucas toliko jer svi ti freeleech torenti imaju gomilu seed-era a malo leech-era, pa je i manji upload dosta.
 
I ja ga koristim, ali ne znam kako si uspeo da nakucas toliko jer svi ti freeleech torenti imaju gomilu seed-era a malo leech-era, pa je i manji upload dosta.
Proveri da li imaš opciju kupovine upoad sa poenima
 
Trebalo bi da možeš i upload kupovati za poene.

Proveri da li imaš opciju kupovine poena
Znam da moze da se kupuje, i imam dobar ratio, nego komentarisem ovo oko freeleech torenata, da mi je do sada jako tesko islo da nakucam upload, osim ako ga ne "uhvatim" kad je tek postavljen na sajt.
 
Znam da moze da se kupuje, i imam dobar ratio, nego komentarisem ovo oko freeleech torenata, da mi je do sada jako tesko islo da nakucam upload, osim ako ga ne "uhvatim" kad je tek postavljen na sajt.
U tom slučaju se opusti, traker treba takođe tebi da služi, a ti naravno da ispoštuješ pravila i nemaš brige.
 
I ja ga koristim, ali ne znam kako si uspeo da nakucas toliko jer svi ti freeleech torenti imaju gomilu seed-era a malo leech-era, pa je i manji upload dosta.
Verovatno zato što sam uglavnom skidao ono što je najnovije, gde ima seedera, plus, imam dobar upload protok, pa mi upload ide obično na oko 10 MB/s i tako relativno brzo nakucam. Inače, sve što ja skinem stoji da se seeduje, a sada i nije baš malo TB.
 
Treba biti među prvima kad izađe nov torrent, da bi se nakucao upload, naročito na freeleču. I kad krenu ovi sa sedboxovima onda je jako teško bilo šta nakupiti za upload. Što manje sedera, veća ti je šansa da nakupiš upload. Pod uslovom da nekom treba to što ti imaš na seedu.
 
vratimo se na temu. hvala na razumevanju
 
Da li neko zna jel zabranjeno da se deli torent file sa privatnih trakera?
 
Uglavnom je strogo zabranjeno.
Zelim da podelim torent fajl sa drugarom ali ja taj torent jos uvek seedujem i ako on pocne da skida bice 2 ip adrese jedna koja seeduje i jedna koja leechuje...i to je protiv pravila? nigde ne nadjem po trakerima da pise nesto u vezi toga
 
Nisam siguran šta želiš da postigneš? Ako tvoj drugar nije registrovan na tom trackeru, torrent file bi trebalo biti beskoristan. Nisam stvarno probao ovo ali bi svaki torrent file trebalo da povlači passkey koji je jedinstven za svakog korisnika i koji služi za povezivanje sa trackerom.

Ukoliko ti je cilj da nabiješ recimo upload, postoje torrrent trackeri gdje je cross seeding dozvoljen, recimo skineš na rutrackeru neki file i nastaviš da ga seeduješ na svom privatnom trackeru (file mora biti identičan, 1/1 kao na pwt trackeru)
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran šta želiš da postigneš? Ako tvoj drugar nije registrovan na tom trackeru, torrent file bi trebalo biti beskoristan. Nisam stvarno probao ovo ali bi svaki torrent file povlači passkey koji je jedinstven za svakog korisnika i koji služi za povezivanje sa trackerom.

Ukoliko ti je cilj da nabiješ recimo upload, postoje torrrent trackeri gdje je cross seeding dozvoljen, recimo skineš na rutrackeru neki file i nastaviš da ga seeduješ na svom privatnom trackeru (file mora biti identičan, 1/1 kao na pwt trackeru)
Zelim samo da nesto skine odatle jer ne moze da se nadje na public trakerima. Ja svakako seedujem taj fajl i nakon sto on zavrsi ja necu prekidati.
 
Na kom trakeru ti je taj file?Ajde videcu da skinem ja ako imam taj traker
 
Dajem 5 pozivnica za Crnu Berzu.
Prijave meni na PM, delim od ponedeljka,
samo ozbiljnim userima!
 
Mozda ce nekome znaciti info, na PTP se sada moze upasti preko HDB-a, kao i na HDB preko PTP-a.

BHD dostigao user cap i povukao recruitment sa svih trackera...
 
BHD je izuzetno tezak za pts.A hdb nikako ne znam da podesim da mi skida samo FL torente
 
Mozda ce nekome znaciti info, na PTP se sada moze upasti preko HDB-a, kao i na HDB preko PTP-a.

BHD dostigao user cap i povukao recruitment sa svih trackera...
Inace koji je to PTP tracker? Dosta ga spominju tu pa da pitam.
Ima neko pozivnicu za HDB?
 
Nazad
Vrh Dno