Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moze li invite za neki domaci tracker? Yuwabits ne radi - bih skinuo neke crtane za dete :)

edit: Zvuci kao da bi mi crna berza najvise odgovarala :)
 
Nemam mogućnost pozivanja na crnu berzu. Imam pozivnicu za EUC (eliteunitedcrew.org), tamo sam pre godinu dve okačio par stotina GB sinhronizovanih crtaća (i kratkometražnih i dugometražnih). Naravno pored toga ima još masa sadržaja koji su drugi članovi kačili.

Ukoliko želite, pošaljite mi mejl u privatnoj poruci i pozvaću vas.
 
Imam da ponudim za ozbiljne i starije clanove.

1x TL
1xIPT
1xFl
 
Da dodam i 2x iAnon

iAnon goes beyond being just a tracker for macOS.
 
Ima li ko invite za neki tracker gde ima domacih filmova?
Skinuo remastere Leptirice i Svetog mesta, pa bih da probunarim sta jos ima interesantno.

Isto bih cenio ako ima neko pozivnicu za tracker gde ima regionalnih TV kvizova, ako tako nesto uopste postoji.
 
Moze neki invite za tracker za igre i bluray remux filmove?
 
Da li postoji mogucnost da neko ima pozivnicu za ExYuSubs?
Unapred zahvalan.
 
Da li ima neki traker gde se mogu naci samo igre,za PC i konzole
 
Bio Playbits ranije, ali je odapeo. Imaš dosta igara za konzole i PC na FL-u.
 
Bio Playbits ranije, ali je odapeo. Imaš dosta igara za konzole i PC na FL-u.
Dosta starijih igara za konzole ne mogu da se skinu jer nema sidera. Sto se tice novijih igara to je ok kao i na ostali privatnim trakerima ali problem je sa starijim igrama.
 
Jeidno onda sto kaže Stock, gazelle games da nabaviš.
 
Sta ima tamo? :D Samo igre?
 
Na ovom FL koji god film da skinem u blu-ray formatu on freeleech, nakucao sam za par dana 1.46 TB upload-a, download nula.
Coin-i kucaju ko taksimetar u 3. tarifi, prosto ne mogu da verujem koji laća tracker za održavanje.
 
hello-world-tpb.jpg

 
Nemam ni ja. Secam se da su menjali nesto oko pozivnica, imam brdo poena onih ali ne mogu pozvati.
 
Nazad
Vrh Dno