Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Mali off, imao sam nalog na nekom ruskom, imala je gomila strane i domaće flac muzike. Poslednji put koristio pre godinu i jače, sad ne mogu da se setim kako se zvao?
 
To sam i ja hteo da pitam baš.
 
gasi se FileList, verovatno u januaru '24.
 
Preživećemo, ali to mi je najbolji traker uz Zamundu i Rutraker.
 
Auh, a malo mi falilo poena da uzmem permanent vip, odličan tracker.
Iskreno se nadam da će preuzeti već neko...
 
Ako niko ne preuzme FileList, koji je realno bio najbolji do sada globalni treker, šta predlažete za zamenu? Ja baš nemam ideju.
 
IPT uz Zamundu i Rutraker.
Torentleč ako nije smanjio težinu opstanka na istom je gubljenje vremena.
 
Zamundu i rutraker koristim. Rutraker je idealan ustvari, samo kad ne bi svi tamo kao prvi jezik u filmove i serije ubacivali ruski prepev. Ali šta da se radi, niko nije idealan osim filelist :) naravno. Moraću se vratiti IPTu, a već sam ga bio i zaboravio.
 
Ja takođe odavno ne koristim IPT. Možda se situacija i promenila za neki noviji bolji traker, nove snage nov entuzijazam.
 
RuTraker bi bio najbolji, kada bi malo poradili na samom dizajnu sajta. I kada bi ubacili tamnu temu, bole oci od belog : )
 
Ako niko ne preuzme FileList, koji je realno bio najbolji do sada globalni treker, šta predlažete za zamenu? Ja baš nemam ideju.

torrentleech.org i iptorrents.com

Kad smo već kod TL:

TL.png


nCore mađarski je isto odličan general tracker...

https://torrentinvites.org/trackerlist.php
 
Poslednja izmena:
TL nije lak za održavanje, uopšte. Ali izgleda da ću morati da se prešaltam na njega.
Ima li neko pozivnicu za nCore?
 
Velika je steta za FL, alternative tesko da ima, IPT i TL nisu ni blizu, ali moracu da se zadovoljim sa TL posto na IPT ne mislim da se vracam.
 
Javite kakav je nCore, ja se neću zezati ni sa IPT ni sa Torrentlech (da se zamlaćujem sa cross seed nepada mi napamet)
 
Podneo sam zahtev za nCore i Alpharatio, pa ću da vidim ako dobijem kakvi su.
 
Gde se menja jezik na "estone".
Ima skoro 100.000 torenata što obećava. Prilično XXX, i manjih fajlova, ali svaki torent ima sedere.l
 
Gde se menja jezik na "estone".
Ima skoro 100.000 torenata što obećava. Prilično XXX, i manjih fajlova, ali svaki torent ima sedere.l
Odlican je tracker....na zalost nema da se menja jezik. Uglavnom 90% fajlova sto ima na estone ima i na ncore zato sam bio prestao koristiti ncore jer je na estone isti sadrzaj a i mnogo laksi za odrzavanje.
 
Odlican je tracker....na zalost nema da se menja jezik. Uglavnom 90% fajlova sto ima na estone ima i na encore zato sam bio prestao koristiti ncore jer je na estone isti sadrzaj a i mnogo laksi za odrzavanje.
I netrebaju mi teški trakeri za održavanje. Znači ni nCore mi neće trebati.
Veliki im je propust za jezik, baš deluje komplikovano.
 
nCore je ratioless, dakle lak za održavanje.
 
Nazad
Vrh Dno