Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Šta ima na tom hdbits.ro?
 
Jel ima neki torrent tracker gde se mogu naći knjige na nasem jeziku?
 
U poslednje vreme ih je dosta okaceno na yuwabits.
 
Jel ima neki torrent tracker gde se mogu naći knjige na nasem jeziku?

Yuwabits - preko 500 torenata, e knjiga (casopisi i knjige)
Torrenthr - oko 2900 torenata e knjiga (ima i paketa od 1700 knjiga)
Balkanelite - preko 2500 torenata e knjiga (takodje ima paketa)

Jedino na zadnjem se mozes registrovati bez pozivnice
http://balkanelite.org/signup.php
 
Samo obrati pažnju, većina tih knjiga na "našem jeziku" su u stvari na hrvatskom. Knjiga baš na srpskom ima relativno malo...
 
Nema veze. Samo da je na razumljivom jeziku. Sad sam probao ovaj poslednji. Odlican je. Na icon nema nista o web programiranju. Ne znam da li ima na ostalima, da ne trazim dzabe pozivnicu ako nema.
 
Otprilike su slicnih sadrzina. Web programiranje na "google". Ukoliko ti neko ne dostavi neki konkretniji odgovor na tu temu.
Sad malo pogledah, na THR ima nekih 20 tema o web-u (polovina toga je ipak na engleskom). Poostrili su kriterijum dobijanja pozivnica, a ti probaj da potrazis, ja sam jos uvek noviji clan i nemam pozivnica.
 
Poslednja izmena:
Slusa mi se klasicna muzika ali me neverovatno mnogo mrzi da skidam posebno albume, ne znam ni koje izvodjace da jurim.. tako da ako neko se razume u materiju i ima iskustva sa pribavljanjem iste recite gde mogu da nadjem i sta treba da trazim. Naravno lossless, pozeljno flac, i ako je pack/kolekcija tim bolje :).
 
Mozda nesto tipa The Top 100 Masterpieces of Classical Music 1685-1928, mada i tu dosta toga fali... ali dobro za pocetak. :)
 
Vidim da se na hd space najviše bonus poena dobija na titlove "When you add subtitles you receive 10 points ". Može li mi neko reći nešto više o tome?
 
Zabranjen je trade pozivnica.
 
Izvinjavam se. Nisam znao. Moze neko da mi da pozivnicu za torrenthr? Hvala.
 
Slucajno sam pobrisao sve torrent fajlove koje sam seed-ovao na IPT...naravno, imam sve foldere, ali ne i torrent-e...jel to moze nekako da se reinicira...ili moram da download-ujem opet 30-ak fajlova?
 
Moze,naravno.
 
Meni je veliki problem na IPT-u što ne postoji mogućnost posle određenog vremena da se obriše torrent. Pošto nemam mogućnosti da koristim 24/7 net, sporo skupljam poene (50 pa da obrišem) i onda moram da držim bezveze filmove koje sam davno odgledao na hardu. To me tera da uzmem SB samo zbog brisanja tih filmova koji stoje a imaju 0 parnjaka. Inače sve što sam skidam sa IPT-a je freeleech.
 
Problem je sto ja nemam torrent fajlove (.torrent), kada napravim moj torrent fajl, force recheck je disable-ovan...
 
Pa skineš ih sa IPT-a ili ih pronađeš tamo gde ih sve čuva uTorrent - C:\Users\username\AppData\Roaming\uTorrent
 
Meni je veliki problem na IPT-u što ne postoji mogućnost posle određenog vremena da se obriše torrent. Pošto nemam mogućnosti da koristim 24/7 net, sporo skupljam poene (50 pa da obrišem) i onda moram da držim bezveze filmove koje sam davno odgledao na hardu. To me tera da uzmem SB samo zbog brisanja tih filmova koji stoje a imaju 0 parnjaka. Inače sve što sam skidam sa IPT-a je freeleech.
Jesi li probao da skines 20 malih torenata, da ti samo skupljaju poene.
 
Probao (10). I to je sporo. Da držim net 24/7 svaki dan bih mogao da izvučam po 50 najviše, a kamo li što ne držim. Smaraju sa tim pravilima.
 
Postoji li negde (osim na hd-space) baza titlova koje je neko ekstraktovao sa blu-ray filma?
 
podnapisi i titlovi imaju vecu bazu prevoda za bd izdanja sto nasih sto Engleskih
 
Da, ali to nisu retail titlovi i često se dešava da moram preko Subtitle Workshop-a da pomeram titlove jer ili ne idu u isto vreme ili nije tačan prevod, to prevodi kako ko stigne na podnapisima i titlovima... dok su ovi sa BD-a baš baš OK i retko kada se desi da omanu za prevod.
 
Nazad
Vrh Dno