Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Pitao sam već jednog člana preko PP-a i nije uspeo da pronađe na nekoliko trekera, ali ipak za svaki slučaj da pitam i ovde pa možda neko pronađe:

"English in Action 2" rešenja (tipa answer key ili teachers book ili nešto treće), uglavnom osoba kojoj to treba ima students book, workbook, 3 CD-a, samo treba da se nađu rešenja.

Hvala unapred ;)

nDqDbV0.png
 
Pitao sam već jednog člana preko PP-a i nije uspeo da pronađe na nekoliko trekera, ali ipak za svaki slučaj da pitam i ovde pa možda neko pronađe:

"English in Action 2" rešenja (tipa answer key ili teachers book ili nešto treće), uglavnom osoba kojoj to treba ima students book, workbook, 3 CD-a, samo treba da se nađu rešenja.

Hvala unapred ;)

nDqDbV0.png
Ukoliko ne nađeš javi se pa ću da ti potražim.
 
Nisam još našao...
 
Мали off но не знам гдје да питам. Јел зна неко шта се дешава са DIMENSION екипом? Од прошле недеље нема њихових торента.
 
Njihov source za skoro sve serije koje su ripovali se ugasio.
 
Управо. За све серије које ја гледам јесте сигурно. Од прошле недеље их нема...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ovo je spisak serija koje ripuju i dalje
Kod:
9JKL
Blue Bloods
Elementary
Great Indoors, The
Hawaii Five-O
MacGyver (2016)
Madam Secretary
Man with a Plan
NCIS: LA
SEAL Team
Valor
Wisdom of the Crowd
 
Да ли се зна због чега је дошло до оволике промјене? Тј. зашто су смањили количину серија које рипују?

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Да ли се зна због чега је дошло до оволике промјене? Тј. зашто су смањили количину серија које рипују?
Rekao ti covek lepo:
Njihov source za skoro sve serije koje su ripovali se ugasio.
Ne pratim pa ne znam ali razlozi za gubitak izvora bi otprilike bili recimo: izgubio je posao u tv stanici odakle je pre vremena nabavljao nove epizode; izgubio je posao u producentskoj kuci koja distribuira tu seriju; imao je lose ocene u skoli pa su mu mama i tata oduzeli kompjuter; cuo je od drugara sta je boner i kako se otklanja pa sad ripuje pron; nasao je devojku; ozenio se; postar jednoga dana nije nosio plavu uniformu nego crno odelo i naocare za sunce pa ga je verovatno greskom odneo sa sve kompjuterom u (ne)poznatom pravcu...
 
Ne tražim nikakvu pozivnicu, imam samo jedno pitanje.
Da li bih mogao da opstanem nekoliko meseci iza cgnata-a, nije mi baš mali trošak da to sad sređujem, a voleo bih da opstanem tako sakat neko vreme?
Redovan sam na thr-u i na fl-u, jako redak na cb i tvcuk, mislim da mi ne ide previše u prilog to što sve dugo držim.


edit - poenta je - odstranjuju li pomenuti ovakve, nedostupne? Ne bi bilo to za stalno, taj moj status.
 
Poslednja izmena:
Trebao bih pozivnicu za neki traker za muziku.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne tražim nikakvu pozivnicu, imam samo jedno pitanje.
Da li bih mogao da opstanem nekoliko meseci iza cgnata-a, nije mi baš mali trošak da to sad sređujem, a voleo bih da opstanem tako sakat neko vreme?
Redovan sam na thr-u i na fl-u, jako redak na cb i tvcuk, mislim da mi ne ide previše u prilog to što sve dugo držim.


edit - poenta je - odstranjuju li pomenuti ovakve, nedostupne? Ne bi bilo to za stalno, taj moj status.

Ne odstranjuju.
 
Koji je najbolji taker za 4K video?
 
Nomad89 dobija brokenstones invite, imam jos jednu ako treba jos nekome.


Ima neki dobar covek PTP invite? Vidim na netu da su pustili zvanje novih clanova.
 
Odakle ti ta informacija?
 
Nazad
Vrh Dno