Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ako neko ima pozivnicu, neka posalje ako moze.
 
TorrentLeech isto...
 
Vratila se i CB i TL... neko na nekom trackeru rece da je OVH imao problem... Izleda da su oba hostovana tamo
 
Može li jedna provera koje mi je korisničko ime na EUCu ako ima ovde koga iz administracije? Vraćam se lagano na domaće sadržaje i ne mogu da se setim korisničkog imena a znam email (da resetujem pass).
 
Vratila se i CB i TL... neko na nekom trackeru rece da je OVH imao problem... Izleda da su oba hostovana tamo

Većina sajtova je hostovana na Kimsufi/SoYouStart/OVH serverima (sve je to ista firma).
 
Može li jedna provera koje mi je korisničko ime na EUCu ako ima ovde koga iz administracije? Vraćam se lagano na domaće sadržaje i ne mogu da se setim korisničkog imena a znam email (da resetujem pass).

Vidi u FF>options>privacy&security>saved logins
 
Našao sam na koju adresu je poslat jedan email ali šta god pokušavao ne mogu da se setim korisničkog imena koje mu odgovara.
Jel si uspeo preko nekoga da kontaktiraš staff?
Ako nisi pošalji meni podatke na PM.

Inače, pogledaj ovde u temi li na PM ko ti je poslao pozivnicu i kada. Preko njega ćeš lako naći svoj username jer sve stoji na sajtu trekera.
 
Ima neko dobar traker za serije prvenstveno kao tv.torrents sto je bio... imam par invite-a za bit hdtv,uhdbits za uzvrat
 
HDBits: kada se parkira nalog znam da ne mogu da pretražujem sadržaj. Kakva je situacija sa sakupljanjem poena, da li nastavlja da gomila poene ili se i oni parkiraju?
 
Poene za šta? Bilo kako bilo, smisao parkiranja je da se rastereti treker, a da korisnik ne izgubi nalog. Ako treba neki podatak da se ažurira, onda parkiranje gubi smisao za server.
 
old age bonus

bad seeding bonus

bonus for two-step...
 
ček, ti misliš da parkiraš nalog i da nastaviš da siduješ? to kod njih može?
 
ja to vas pitam :D
 
Pa ček, pa šta misliš što onda brišu ljude iako siduju, a ne loguju se :D

Ne može da se siduje sa parkiranog naloga, a treba proveriti da li nalog ponovo postaje aktivan samo kad se isključi opcija za pakriranje, ili može i automatski prilikom neke uobičajene aktivnosti.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Pa ček, pa šta misliš što onda brišu ljude iako siduju, a ne loguju se :D

To sam i mislio da neko napravi razliku između sidera koji se ne loguje a skuplja poene (koga čeka 100% ban) i iste situacije kada se parkira nalog, ali kako kažeš nema sidovanja kod parkiranog naloga pa se samim tim ni ne može porediti situacija.
 
Da li neko zna gde ima freelech da se skine Big Bang Theory od 6. sezone?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno