Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Ovu stvar sam dobro razumeo. Medjutim ne razumem kako je moj drug meni dao neku igricu koja se zove Axie Infinity ove godine u januaru, svaki dan ja sa tom igricom farmam kripto 200 Slp-a dnevno, sto je po cenama trenutnim oko 15$ dnevno. I to sam dobio dzaba s tim da mi taj drug uzima procenat. E sad meni nije jasno do kad ce ta igrica da radi, ako ce jos dugo da investiram i kupim novi tim. Ja sve mislim da je ovo neka prevara, oni kazu da je to Ponzi sema. E sad sta je istina sta nije nemam pojma !
U sustini sad farmam izmedju 15-20% dnevno sto je jednako rigu 5x 3060 graficke kartice a on kosta trenutno sad nov oko 3.5-4k evra. A taj akaunt kosta oko 900$. E to meni nije jasno !
 
U sustini sad farmam izmedju 15-20% dnevno sto je jednako rigu 5x 3060 graficke kartice a on kosta trenutno sad nov oko 3.5-4k evra. A taj akaunt kosta oko 900$. E to meni nije jasno !

Jeste da je malo off teme ali ukratko u prvom slucaju dobijas graficke kartice - opipljivi hardware a u drugom kripto-macku koja zabada druge kripto-macke glavom.
 
Jeste da je malo off teme ali ukratko u prvom slucaju dobijas graficke kartice - opipljivi hardware a u drugom kripto-macku koja zabada druge kripto-macke glavom.
Kripto macka! :D Moj jedan drug koji se isto tako ne veruje u tu igricu i tvrdi da je to ponzi sema, a i ja se slazem sa njim zove ih kripto zmajevi, ali kripto macka mi je bolje. U svakome slucaju mi smo ti ovamo sirotinja, nemamo za graficke ali za kripto macke imamo, ovde gde ja zivim Axie Infinity su poceli da igraju i po firmama sredovecni ljudi, manjeg grada a vise akaunta tesko cete naci.

U svakome slucaju ja sam preko kripto valute SLP uspeo uci u ovaj svet, pre sam znao samo za BitCoin. A te macke, to je bezveze igrica koja generise SLP, jeste bezveze ali ja se iskreno nadam da ce to da potraje jos dugo.
 
Prodajem 2-5 hiljada USDT / USDC ili bilo koji drugi coin koji želite, a da ga ima na Binance. Beograd f2f. Bez provizije.
 
hmm jedno pitanje https://tronwalletsweb.com/ je koristion neko ovaj sajt je to legit sajt, mogu samo na njemu ukucam moj trone passprase i posaljem kojne, effektivno ne treba mi app nego samo zapisem passprase na papir i kad mi treba otvorim web browser i udri?
 
hmm progress sad je na waletu al nemam 7TRX da izvrism Send toliki je network fee. kao sto rekoh ako neko hoce da me skrati muke 560$ ide za 500$ samo da se ne smaram sa ovim smecem vise
 
Auiu, vreme da se izlazi. A i ovde moze da pise ko sta hoce. Pa ok onda:
Prodajem mesalicu, odradila nadogradnju kuce. U garanciji jos 18 meseci. 150eur. Moze eth, btc...
 
To valjda može i hleb da meša? Nudim 120eur, uglavnom u Squid Game i nešto malo Safe Uncle Shiba, ne mogu više od toga.
 
Zelim da se zahvalim uvazenom clanu ovog foruma Scorpyy na fenomenalnoj saradnji prilikom razmene Usdt-a u izrazito korisnu valutu.
Razmena se obavila u Obrenovcu, kafic Union Pub.
Clan je bio 100% profesionalan, izrazito lepo vaspitan i spreman da pomogne.
Dogovor je postignut po njegovim uslovima koje je napisao na stranici 2.
Sve preporuka za saradnju.
 
Ostalo mi je na prodaju još 5000 USDT / USDC, Beograd. Bez provizije.
 
Prodajem 3000 USDT ili manje, bez provizije, Beograd, lično.
 
Prodajem 3900 USDT-a, erc20 ili tron, Novi Beograd/Ledine. Lično i bez provizije :)
 
Kupujem 1000 usdt, Subotica. Moze i online ako ima neki stariji pozdan clan :)
 
Prodajem oko 7000 USDT sa Binance-a. Minimalna kolicina 2000. Moze i neka druga valuta, trenutno je vecina u EURO valuti. Bez provizije. Kupoprodaja licno u Novom Sadu, TC Merkator. Detalji na PM.
 
Poslednja izmena:
Kupujem valute u Novom Sadu i okoliini, javite se ako imate da prodate. Provizija po dogovoru.
 
Kupujem hiljadu USDT Beograd, bez provizije
 
Prodajem 5000 USDT , Nis i okolina, bez provizije. Minimalna kolicina 1000 USDT
 
Nazad
Vrh Dno