Šta je novo?

Ravencoin

Takodje bi zamolio za pomoc ako je neko raspolozen oko stelovanja mh za asus strix rx570 (hynix). Najbolje sto sam mogao da dobijem je 9-9.1 mh sa potrosnjom 84-85 w. Nikako nece vise od toga.
Hvala unapred!
 
izgleda ti je to drajvera,vrv si na windows,ja juce stavio rx480 u win7 i nece preko 9mhz,na linuxu je bila 13mhz sa 1000/1900 i na 850mv,
kad budem probao drugi drajver javljam,inace je teamredminer 0.8.1.
 
Jel kopa neko na cruxpool? Nesto izgleda nije u redu od nocas, rigovi mi rade ali nemam nikakvu evidenciju o stanju, ni isplate koje su trebale da budu?
 
kod mene jedna rx480 nece da krene sa vise od 8mhs,sa najnovijim drajverima
kooja je kombinacija drajvera i majnera za 13mhs na win7 64bit,ima 6gb quad-core i masina se vuce kao zgazena macka,dok ugasim majner sve progleda
probao sam trm 0.8.1 i lol neki i nb-miner i sve se oko 8 vrti
 
Probaj teamred miner, ja sam sada na 2 miners, kopa bolje nego ja cruxpool koji je id nocas zabagovao.
 
izgleda ti je to drajvera,vrv si na windows,ja juce stavio rx480 u win7 i nece preko 9mhz,na linuxu je bila 13mhz sa 1000/1900 i na 850mv,
kad budem probao drugi drajver javljam,inace je teamredminer 0.8.1.
One click bios mi je resio problem malog mh/s. klokovi core 1150 na 870mv i mem 2000 na 850mv. Preko nicehash ma teamredmineru ide oko 13.5 - 14 mh.
 
izgleda da win7 nemoze ni da majnuje rvn uspesno jer nema compute mode drajver,a stari blockchain je bas star
 
Ovo troluje neko sa Zeljkovog slacka? :D

"it grows by 8.3MB every 7500 blocks"
DAG je krenuo januara 2018 sa 1.07 GB, sada je mislim 2.97
Ako dobro racunam, raste oko 0.55 - 0.60 godisnje
Dakle 4gb kartice bi trebalo da kopaju jos oko 2 godine, mozda mesec-dva manje.
 
Ovo troluje neko sa Zeljkovog slacka? :D

"it grows by 8.3MB every 7500 blocks"
DAG je krenuo januara 2018 sa 1.07 GB, sada je mislim 2.97
Ako dobro racunam, raste oko 0.55 - 0.60 godisnje
Dakle 4gb kartice bi trebalo da kopaju jos oko 2 godine, mozda mesec-dva manje.
Hvala na odgovoru druze, jel su to nagadjanja ili cinjenice jer se pricalo da ce i 2019 sredinom i kraj 2020 god da prestanu da sljakaju
 
Da li je jos neko koristio RavenCoin.World kao wallet? Sta se desava sa wallet sajtom? Na wallet sekciji izbacuje "We're shutting down...", mislim, zanimljiva informacija, ali sta ce se desiti sa mojim rejvenima? :..)
 
Nazalost, tad je sajt vec uveliko bio ugasen. Javio sam se supportu, poslao svoj username i rekli mi koji balance imam na njemu. Balance je bio umanjen za ~4000 rvn... Na sajt svakako nisam ulazio redovno, cak i da su stavili neki announcement ne bih ga video :) Iz supporta su mi rekli da im posaljem svoju ID u slucaju da je fraud u pitanju. Da li slati, da li ne slati, hoce li mi poslati te rejvene ili ne... Cikica iz supporta se zove Ivan :)
 
Ako moze pomoc imam par pitanja

1. Koji je najbolji pool za majnovanje RVN?
2. Da li mogu da majnujem direktno na Binance?
3. Kakve su prognoze vezano za cenu imajuci u vidu da u 10.01.2022 ide halving?
 
Ja sam raven majnovao na 2mimers, i nisam nista vise eksperimentisao jer je bilo ok, slicno kao na whattomine.
Ako mislis da ti isplata ide direktno na binance, moze.
Halving i eth POS, ocekujem da to pozitivno utice ja cenu svakako.
 
Hvala. Da, mislio sam da isplate idu direktno na Binance. A jel svejedno koji majner? T-rex je ok?
 
Meni se najbolje bio pokazao cini mi se teamredminer, rekao bih da je on najbolji za raven.
 
Ja koristim 2miners,t rex i direktno mi ide na binance,jos se razmisljam da li prodavati mesecno ili ostaviti jedno pola godine.
 
Cena ista, etc pao, po svemu sudeci, ponovo ce se kartice od 4 gb prodavati za 100e :)
 
Ocekivao sam veci halving hype, a on nije ni stigao prethodni level prema btc. :(
 
moj sledeci target za prodaju ce biti oko ETH POS... Tezina kopanja mora da mu skoci drasticno time i cena..za sada samo BUY opcija
 
Ja sam prateci RVN shvatio da ce barem u prvo vreme (sad nakon halvinga) tezina da padne. Svakako kasnije bi trebalo da skoci, naravno ako cena ode gore.
To je neko moje razumevanje
 
Da, to mu moze biti odskocna daska, mislim da vredi cekati.
Pasce ako neki drugi coin ponudi veci zaradu, medjutim to je sad tesko, pala je cena i etc-a i erga.
 
Nazad
Vrh Dno