Šta je novo?

Rani Bozic za Linux igrace {Steam Play}

Enkripcija diska nema logike, osim ako ne ochekujesh da ti neko fizichki mazne disk iz kompjutera... inache enkripcija
diska na linux-u radi odavno i bez podrshke file systema, no meni je to pointless, kada svi programi ionako mogu da chitaju/pishu
chim bootujesh :p
Pa da, ali najbitnija stvar tu je da ako nisi pored mašine i neko drugi upali računar, ne može da pristupi tvojim fajlovima nikako, osim ako ne zna password.
 
Pa da, ali najbitnija stvar tu je da ako nisi pored mašine i neko drugi upali računar, ne može da pristupi tvojim fajlovima nikako, osim ako ne zna password.
To je ionako sa passwordom, samo shto imash i password za dekripciju... no ako zna tvoj user password, isto ti je sa ili bez enkripcije..
Jedino sad ne mozhe sa livecd da bootuje, pa da ti pokupi podatke, ajd bar neshto :p
 
Poslednja izmena:
To je ionako sa passwordom, samo shto imash i password za dekripciju... no ako zna tvoj user password, isto ti je sa ili bez enkripcije..
Jedino sad ne mozhe sa livecd da bootuje, pa da ti pokupi podatke, ajd bar neshto :p
Nije isto, jedino ako je isti password i za usera i za enkripciju, a i što bi neko znao moj password :)
 
Znash kako, lako se instalira key logger u Windows-u :p
Potom, iz memorije, lako se pokupe i sertifikati i passwordi, pored svih tih silnih spectre i prijatelja i rowhammera :p
Evo Branimire ja ću za 2h da dignem moju Windows 11 instalaciju. Biću na IP adresi 31.170.22.15. Instaliraj mi keyloger. :rolleyes:
 
Ima ova nesrećna tema, pa možda može moderator poslednju raspravu da prebaci tu, ako ne negde drugde
 
Evo Branimire ja ću za 2h da dignem moju Windows 11 instalaciju. Biću na IP adresi 31.170.22.15. Instaliraj mi keyloger. :rolleyes:
Znash kako, dok sam radio za seenetix, sve provale na servere su bile sa kompromitvaniih Windows klijenata :p
Samo je jedan lik sa macOS popio keylogger i izbushili nas :p
Onda smo preshli na usb kljucheve :p
No da bi ti instalirao key logger, moram da se bavim time :p
Mene to ne zanima :p
 
Znash kako, dok sam radio za seenetix, sve provale na servere su bile sa kompromitvaniih Windows klijenata :p
Samo je jedan lik sa macOS popio keylogger i izbushili nas :p
Onda smo preshli na usb kljucheve :p
No da bi ti instalirao key logger, moram da se bavim time :p
Mene to ne zanima :p
Kakve :p :p :p ti :p gluposti :p :p pričaš :p mis:p lim da nebi :p :p znao :p :p da :p napišeš ni :p prostu :p hello :p world :p :p batch :p skript :p u.

:p
 
Kakve :p :p :p ti :p gluposti :p :p pričaš :p mis:p lim da nebi :p :p znao :p :p da :p napišeš ni :p prostu :p hello :p world :p :p batch :p skript :p u.

:p
A chuj ja sam 1994. rebutovao Shangajski aerodrom, testirao svoje patcheve na STRATARES, Stratusovom rezervacionom sistemu, za Shanghai airlines :p
Dakle, ti si taj koji govori gluposti...
 
Što se mora, mora se...

1675073978873.png
 
Nazad
Vrh Dno