Šta je novo?

Rainbow Six Vegas

da li se zna kad ce nastavak igre jer sudeci po kraju, koji necu da otkrivam, mora
biti nastavka,
inace igra je konacno ponovo postala onaj stari dobri HC rainbox, zavrsio sam je na realistic i mogu reci da je nivo tezine kao na prvom R6,
konacno su se vratili na staze stare slave,
jedina zamerka mi je sto nema onog prepoznatljivog planiranja pre svake misije i odabira oruzja, opreme i ostalog za sve clanove tima, a najzalije mi je sto nema Chavez Dinga :)
i jos jedna zamerka je sto ne mozes jednog coveka iz tima da posaljes tamo a drugog onamo :)

na skali od 1 od 10 moja ocena 9.5
 
e sad sam uzo grafu pa ne bude li radila lepo razlupacu komp:)
 
Obavezno stavi patch 1.02, tu su razne optimizacije vezane za grafiku i potrošnju memorije.
 
Evo upravo sam danas probao ovu igru na X360 i mogu reci da sam se prijatno iznenadio! Inace ortak kod koga sam ovo probao ima zverinu od kompa, ali ipak moram da priznam da igra izgleda mnogo bolje na x360 nakacenom na HDtv! (mnogo je lepse igrati na ekranu od 107cm :p) A cini mi se i da ima mnogo stabilniji FPS
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da li hoce ova igra da radi na Radeonima x800,ili nece ako je minimum PS 3.0
 
Jel moze Vegas da se igra nekako na ovoj mojoj masini iz potpisa?

radice u 800*600
a ako iskljucis HDR i AA i AF mozda i u 1024*768 moj ortak tere na cel. [email protected] 1GB rama i 6600GT u 1024*768 i HDR

@dvocevka mislim da nece raditi i da je min 3.0 jedino ako ima neki ini da se edituje
 
teshko da ce ti raditi na vishe od 800*600,meni je na 7600 GT radio na 1024*768 na medium
 
Pita covek da li ce raditi, jer pise da je min zahtev grafika sa PS 3.0, a ona je nema.
6600 karte imaju PS 3.0 podrsku.
Jel ima neko da nema PS 3.0 a igra ovu igru?
 
Poslednja izmena:
Znaci vreme je za zamenu grafike,nije krajnje,ali vreme je
 
radice u 800*600
a ako iskljucis HDR i AA i AF mozda i u 1024*768 moj ortak tere na cel. [email protected] 1GB rama i 6600GT u 1024*768 i HDR

@dvocevka mislim da nece raditi i da je min 3.0 jedino ako ima neki ini da se edituje

Ej hvala,bas si me obradovao. HDR mi nije presudan...Ma i senke cu da iskljucim...Malo cu i da kloknem graficku pa cemo da vidimo....
 
Poslednja izmena:
Dali ovi patchevi popravljaju performanse imalo?
 
Nažalost, ne popravljaju samu igru :)
 
Nije bas toliko losa...al pored GRAW-a (na sta ova igra treba da lici) nema sta da trazi.Na realystic nivou tezine jeste izazovna donekle, al steta sto nema onako dobar sitem komande saborcima kao u GRAW-u...sve se svodi na razbij vrata/stormuj sobu/idi tamo...
Grafika me nekako podseca na Brothers in arms... bloom na sve strane, teksture na glavnom liku su bas bezveze ...nimalo reprezentativno za U3 engine...
Pozitivno: pucanje iza coska i puno krvi (za danasnje pojmove...mada toga nikad dosta)
 
Poslednja izmena:
ubacio sam igru da vidim radi li sa novom kartom...nisam instalirao (jer nisam skinuo) patch...Radi na 1280 * 960( jer nemam * 1024) sve na max bez aa i af...Nisam merio FPS ali mislim da je preko 25 shto je meni sasvim dovoljno...
 
Nije bas toliko losa...al pored GRAW-a (na sta ova igra treba da lici) nema sta da trazi.Na realystic nivou tezine jeste izazovna donekle, al steta sto nema onako dobar sitem komande saborcima kao u GRAW-u...sve se svodi na razbij vrata/stormuj sobu/idi tamo...
Grafika me nekako podseca na Brothers in arms... bloom na sve strane, teksture na glavnom liku su bas bezveze ...nimalo reprezentativno za U3 engine...
Pozitivno: pucanje iza coska i puno krvi (za danasnje pojmove...mada toga nikad dosta)

Pa valjda je dobro sto ne lici na GRAW, jer onda bi imao dve identicne igre sa tom razlikom sto bi jednu igrao na otvorenom prostoru, a drugu u zatvorenom. Ovo jeste u odnosu na RS Raven Shield arkada, ali i pored toga je odlicna igra.
 
Pa valjda je dobro sto ne lici na GRAW, jer onda bi imao dve identicne igre sa tom razlikom sto bi jednu igrao na otvorenom prostoru, a drugu u zatvorenom. Ovo jeste u odnosu na RS Raven Shield arkada, ali i pored toga je odlicna igra.

Tacno, ali krastavac. nedostaju mi opcije za komandovanje...u ovom R6 se moze samo reci "idi tamo" i obojica saboraca se naguraju u istu tacku (doduse hvataju zaklon kako treba)...valjalo bi kad bi se to moglo razdvojiti, ti tamo, a ti tamo...
Ciscenje prostorija i spasavanje talaca je zanimljivo...malo je brza igra od GRAW-a, al samo zato sto sam tamo ogromno vreme provodio u tactical-mapi (nisam hteo da mi iko od kolega pogine) pa se prelazak od 100m do tacke B znao oduziti i do sat vremena :) ...ovde je malo dinamicnija akcija.
 
Nazad
Vrh Dno