Šta je novo?

Rainbow Six Vegas

Uuu, sta je ovo?
Jel ovo dobri stari Rainbow, hard core Rainbow, ili je ponovo kao ona 4-orka, konzolno djubre za maloumne??

Definitivno nije vise onaj Hardcore ... Ali je ovo toliko dobro da mi ni ne nedostaje :) ... Je*eni Film!

A daleko, daleko, daleko bolji od promasaja zvanog Lockdown
 
Poslednja izmena:
Videh zaaa..Ne znam,za Wii,360 il' PS3,nisam siguran za shta...Uglavnom,shto reche .:GoRaNStEin:.,k'o film da gledash :D
 
izaslo....
 
System Requirements:
Supported OS:Windows XP (only)

Processor: P4 3Ghz or AMD equivalent

RAM:1024 Mb

Video Card:128MB, Shader Model 3 and DirectX 9.0c compatible (see supported list*)

Sound CardirectX 9.0c compatible

DirectX VersionirectX 9.0c

CD-ROMVD-ROM 4X

Peripherals Supported:
Mouse, keyboard, headsets, Xbox360 Controller, etc.

Multiplay:
Local area network (LAN) and/or 128kbit Cable/DSL connection for online game

Bice sutra pa javljam utiske.
 
System Requirements:Xbox 360 :d
Extra izgleda, stil malo lici na Gears ali u nekim stvarima je cak i bolja od Gearsa!
 
ko proba ovo sa 7600gt/6800gt neka kaze kako radi... ja tek nabavljam sredinom nedelje a hocu da znam sta da ocekujem...
 
Evo sad sam pogledao goranov filmic i bas obecava, probacu ga sigurno ovih dana.
 
@White Dragon
ako ti je graficka jos uvek ta koja je prikazana pod "moja masina" nece ti raditi
igra je sm3, kao i scda...
 
Auh koji smor. Na mene je filmić baš obrnuto delovao...
 
pa bas grafika ovde nije jaca strana nego gameplay....
ja ne znam sta ste vi ocekivali od takticke pucacine
da juris kao lud na 40 terorista i skidas im glave :S ?
 
upravo!mislim ako je cela igra "ti si iza zida i pucas preko ramena"...uzas!mogli su i u unreal 8 engine-u da ga urade dzaba im

Pa nisam sad mogao da uradim dugometrazni film da bi ti skapirao sta sve igra sadrzi .. Ovo u filmicu je nesto sto nijedna igra do sad nije imala ... I to vrhunski funkcionise ...
 
Poslednja izmena:
Jel bolji od SWAT4? Ili bar jednako dobar, jer SWAT 4 je "mama" i bolji mi je od svakog prethodnog Rainbow six-a.
 
odgledao sam filmic i extra izgleda,malo je smor ono "shtekanje",ali ovako mi se mnoooogo svidja i gledacu da je nabavim shto pre...
Ima li gde da se skine?
Moze i na pm...
 
sredio sam sve i sad "RADI",kao...
Znaci ne mogu da verujem,na konfi iz potpisa radi na 1280*960 na medium i oce da secne,nisam ukljucivao fraps jer sam ostao zaprepashcen,pa kad izmerim frapsom obesicu rezultate....
 
Prosli deo nisam igrao jer sam cuo da je djubre. Da li u ovom delu postoji mogucnost da sam igrac bira tim i vodi vise timova odjedno i menja oruzje likovima ili je to ostalo kao u proslom delu.
 
Poslednja izmena:
I kakav je u odnosu na SWAT 4? Josh uvek cekam odgovor. Jel možeš da prelaziš iz "čoveka u čoveka" ili si zakucan u jednom "telu"? Kakva je inteligencija protivnika. U SWAT 4 mi se upravo naj više sviđao AI, kako protivnika tako i saboraca dok je u Rainbow six-u inteligancija saboraca bila ravna nuli.
 
Meni je swat4 bolji u svakom pogledu....Mnoooogo bolji,a najvishe me je iznervirala zahtevnost ove igre koja je bezobrazna...
Ne znam ni zashto sam skidao 5 gb...
 
naravno da ce da bude bezobrazna kada je ue3 engine
ja ne znam da li si ti ocekivao da ces na toj konfi igrati ovu igru u high...
jbt najmanje 10 jacih kartica ima na trzistu a i 1gb je malo... cak i taj procesor je onako, srednje solidan...
sve igre nadalje ce imati ovakvu zahtevnost i ja ne znam zasto vi jos zivite u nekoj 2005 nadajuci se da ce vam sve raditi extra!
 
Meni je swat4 bolji u svakom pogledu....Mnoooogo bolji,a najvishe me je iznervirala zahtevnost ove igre koja je bezobrazna...
Ne znam ni zashto sam skidao 5 gb...
Znaci komercijala. PIH, toga sam se i bojao. Jel se sve svodi na "pronađi i ubi" ili ima i malo interesantnijih misija kao npr. oslobađanje taoca, deaktiviranje bombe, time limit i sl.
 
naravno da ima!
zasto jednostavno ne probas igru pa sudi po svojim utiscima a ne tudjim!
 
Zato shto da bi instalirao igru od 5GB moram da uninstaliram SH3 ili SWAT4. Jedine dve igre koje imam na kompu jer mi je HDD pun pa hocu da se uverim da li mi se isplati ili ne. S obzirom da mi je SH3 prepun raznoraznih modova on ce 99% ostati za uvek instaliran na mom kompu tako da mi ostaje SWAT koji je slican. Pa ako RS nije bolji onda necu da da skidam SWAT. To je cela poenta priče.
 
naravno da ce da bude bezobrazna kada je ue3 engine
ja ne znam da li si ti ocekivao da ces na toj konfi igrati ovu igru u high...
jbt najmanje 10 jacih kartica ima na trzistu a i 1gb je malo... cak i taj procesor je onako, srednje solidan...
sve igre nadalje ce imati ovakvu zahtevnost i ja ne znam zasto vi jos zivite u nekoj 2005 nadajuci se da ce vam sve raditi extra!

A komp je krsh,pa treba da teram sve na 320*240 ili shta?:wall:
 
pa jbt nije krs ali nemoj ocekivati nista od ove igre sa tom grafickom... koja prelazi u low end...
krastavac dosli su novi dugoocekivani engine-i koji su na prezentacijama seckali i sa 2x 6800ultra u sli varijanti...
sa ovom konfom igraj igre koje su izasle do septembra i cuti, one ce ti 100% raditi dobro... sem obliviona koji ce ti secnuti tu i tamo... ipak cesce tu...
da imas neku 7800gtx i 2gb rama pa onda da si napisao to gore ali ovako... cuti... koliko para toliko muzike...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno