Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Većina platina sa kojima sam igrao su sasvim dobri, najveći problem svih igrača je što nisu konstantni. Ja sam juče protiv Platina 2 igrao, imao 12 killova, razbili smo ih 4 - 0, a evo danas ću da igram i imaću 2-6 protiv goldova, na primer. Tako i ti ljudi sa kojima igramo, dođe i njima loša partija, ali većinom su platine dobre, makar što se tiče game sense i ne prave gluposti. Najviše mrzim one koji cepaju samo Speed 3 operatore i igraju za sebe.

Mene izbacuje iz takta radio tišina, jer onda je skoro garantovano da ćemo da izgubimo.

P.S. A da opada nivo igranja, opada, povremeno igram očajno za svoj rang. :smash:
 
Ima dosta ljudi koji ne koriste mikrofon, nema ništa gore, nego kad ćute. Bar nas dvojica igramo i pričamo, dajemo info, ali često je slaba vajda i to. Najgore je, ako već neće da priča, onda neće ni da sluša predlog ili ne nudi pomoć.
 
Samo da potvrdim, ako nekog zanima. Ko ima igru na steam-u, a kupi dlc za uplay aktivacija normalno radi, nema nikakvih problema.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li se moze ugasiti da automatski ide ADS nakon reloada?
 
Kako to misliš? Ako si ADS i reloadaš, on ode automatski ADS? Nisam uopšte primetio to.
 
Da, kada si ADS, i odradiš relaod, nakon reloada se vrati u ADS. Smeta dosta kada zapucaš i prekinesš ADS sa reloadam i onda mijenjas poziciiju. I onda te vrati u ADS dok se kreces.
 
Znaci svako ovo ADS nišanjenje nakon reloada je automatski. Cak i ako potrcim nakon reloada, pa usporim, automatski nanišani:

https://youtu.be/iQitzCL1WnI
 
Kod mene nije tako,ads mi je na hold inače.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Yep, poništi animaciju. Thx. Ali bi bilo dobro da se moze ugasiti jer je to jedna radnja više. Isto je kada nišaniš i prebaciš na gadget. Recimo kod Ash. I gadget predje u ADS. Jako nervira.


Trebalo bi m idosta sati da se naviknem na drzanje desnog klika. Davno sma to prestao jer se vise troši mikro-prekidac. Tacnije, oksidira pa se mora češće rastavljati i cistiti itd. Ipak igram iskljucivo PVP MP igre pa bi to kod mene kratko trajalo. Recim osada nista drugo ne igram osim R6. Upalim PUBG da probam update i to je to.

Jrdna kickass jucerašnja..

8909abf749714c1c317f9ce20074426b.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako se bodije ranking? Kada pobjedjujem dobijam nekih +13 ili +15 bodova. Kada gubim -20 ili -25.
 
Ok. Hvala. Ali mislim da mi je na pocetku bilo +/-35 fiksno. Pa mi nije bilo jasno zasto sada daju manje bodova.
 
U početku se dobija i po +-100 bodova dok se ne definiše rank i onda se dobija/gubi sve manje i manje i onda bude na 30-40 otprilike za pobedu i poraz, obično bude razlika par poena, ne bi trebalo da dobijaš skoro duplo manje nego što gubiš.
 
Nije bas duplo ali bude znacajno manje. +18 mi je bilo za recimo ovu partiju: http://pokit.org/get/img/be635ddfb041fad127af30eb69dc15c5.jpg

A nerjetko bude -25 za izgubljenu. Ja se ziv iz ove bronze ne mogu izbaviti. W/L mi je nesto sitno u plusu, a startao sam sa silverom II ja mislim: http://pokit.org/get/img/19c06b1a28e829a097a87d0a71d45a00.jpg

Istina, izgubio sam dosta partija na pocetku dok se igra učila. K/D mi je tek sada 1.0. Tek se vadim. Nije da je toliko i bitno ali bih volio da sam veci rank, sa jacim igracima.

Upravo zbog ovoga:



Ovo je 2-3 put da mi se desava u 2-3 dana. Nekada budu 2 nekada 3 ovakva bolida..
 
Poslednja izmena:
To ti se ozbiljno dešava u ranked? Ja sam sad Platinum 2, tako da je izlaz iz pakla moguć, samo nije lak. :D
 
Nije bas duplo ali bude znacajno manje. +18 mi je bilo za recimo ovu partiju: http://pokit.org/get/img/be635ddfb041fad127af30eb69dc15c5.jpg

A nerjetko bude -25 za izgubljenu. Ja se ziv iz ove bronze ne mogu izbaviti. W/L mi je nesto sitno u plusu, a startao sam sa silverom II ja mislim: http://pokit.org/get/img/19c06b1a28e829a097a87d0a71d45a00.jpg

Istina, izgubio sam dosta partija na pocetku dok se igra učila. K/D mi je tek sada 1.0. Tek se vadim. Nije da je toliko i bitno ali bih volio da sam veci rank, sa jacim igracima.

Upravo zbog ovoga:



Ovo je 2-3 put da mi se desava u 2-3 dana. Nekada budu 2 nekada 3 ovakva bolida..


Ma i ne moras ti nuzno da doguras sam do golda platine, samo nadji ekipu sa kojom ces igrati
 
Ja igram sa drugom I on je uvek gold 2, gold 1,a kd mu je tipa 0,6 - 0,7, doduše često igra Montija i dobije sam rundu, a nikoga fee ubije. Ovu sezonu iskoristi za vežbanje i onda obezbedi neki viši silver na početku sledeće sezone i onda polako, malo po malo.
 
To ti se ozbiljno dešava u ranked? Ja sam sad Platinum 2, tako da je izlaz iz pakla moguć, samo nije lak. :D

Bude ovako i ovih scena: https://youtu.be/NLtRsztBGrM

Definitivno je ovo igra za ekipe samo se jako jako rijetko desava da je supartnicki tim uvezan da nas pregazi. Imam osjecaj da vecina igra solo ili max dvoje bude povezano. Ja sam jutros nekad naletio na ekipu gdje su 4 lika bila uvezana i ja. Ne mozes doci na red da dobijes kill. Stvarno ljepota igrati: http://pokit.org/get/img/7eebc9cd5229433951f2538b6a5abcbc.jpg

Nista probat cu tako, sacekati iducu sezonu pa obezbjediti bolji rank da dobijem koliko-toliko kvalitetnije partije. I ovako je igra zabavna ali stvarno se zna deseiti da ulupas pola sata i onda podje teamkilling i ostane nas dvoje.
 
lol



Ostao sam i 3 protivnicka. Mislim da je pao u zamku kada sam ovog predzadnjeg oborio jer nisam cuo.
 
Ja jednom stavio Lesion igle pored hostidža i protivnik obori hostidža i on upadne u moj trap i izgubimo rundu. :d
 
Da, može on nagaziti na tvoje igle kada ga budu vodili i dobijes -bodove. Lesion je stvarno sjajan operater samo sam primjetio da ga dosta ljudi ne zna igrati. Ja zauzmem stepenice i ujedno prolaz sa 3 sprata tom stranom zgrade. Niko ne moze pored mene. Ili bacim igle na dvije strane da ne mislim na njih. Ako neko nagazi, vidim koje fale i znam kuda mi dolaze. Ili nagaze na igle, stanu da izvade a ja bacim jos po jednu-dvije. I opet ih zaustavim. Ako rush-aju na mene vec su u deficitu sto se HP tice. Ali je odlican ponajvise zbog lociranja neprijatelja.

Najvise volim kada ide na mene Monatgne/Blitz. Pa se nasadi, onda se izgubi i nekad mi okrene ledja, bježi i samo ga oborim. Ili se vrati nazad pa izvadi iglu. Pa opet krene pa opet isto. Tada ga vec sredim ili izazovem da spusti štit sa ručnim granatama i tako ga svaki put ubijem.

Jedino je problem ako na pocetku zagines kada bacaš igle. Onda tim nema nista od tebe. Sa njim mi je W/L 1,43 i KD 1.16.

I da, oriužje mu je odlicno. Overall hipfire je u R6 katastrofa. Jednom mi se desilo da na Miru pucam sa Ash sa pola metra, kruzim oko nje ne mogu je oboriti. Ali zato sa Lesionom obaram ljude sa hipfire na par metara distance. Mogu reci da na 5m se mogu usuditi da koristim hipfire i ako tada nema potrebe, ide ADS. Samo one na prepad situacije kada ti neko izleti, a ADS tranzicija jako spora, Lesion je tu odlican. Jako precizna puška.
 
Ja hipfire ne koristim nikad, makar pucao ACOG-om na 2 metra, jedino pomaže ako staviš laser, pa malo poboljšaš stanje. Lesion je baš dobar, još ako sedi na objektivu i čeka i sve igle pobaca, ne mogu mu ništa. Ja volim roam, pa je bolje nekad da ga izbegavam.
 
Navika refleksivno iz drugih igara pa idem na hipfire. Svatim u procesu da sam napravio gresku i da ne mogu nista ubiti. Laser je fail. Vidim da ga ljudi ne razumiju i kako im se otkrije lokacija. Ako je odbrana pa ceka nekoga na vratima, ne znaju sakriti laser i pomjeriti na zid da protivnik ne vidi.

Isto tako i protivnik, otkriju se sami. Ne koristim laser nikad. Za Lesiona mi i ne treba ali za Ash i Zofiu bi dobro sjeo. Hipfire sa njima je katastrofa.
 
Prvi ace, finally.. Thatcher

f18fa67b77b889d57eb806a5a6cbb6cf.jpg


Dobra partija. Bilo je 5v5 cijelo vrijeme. Poprilicno izjednaceno. Ne znam kad je ovaj izasao..

b44417d9ac010c4b5666cc56427b333d.jpg
 
Sorry na duplim postovima. Novi update:

1.2 Patch Notes Lion ocekivano nerfan:

Lion

Outline will only appear for the duration of player movement.
Scan charges reduced from 3 to 2.
Cooldown between scans increased from 10 to 20 seconds.

Jäger

Magpie no longer destroys Hibana’s X-KAIROS pellets.

Blitz

Shield Flash range reduced from 8 meters to 5 meters.
Shield Flash charges reduced from 5 to 4.

Vigil

Electronic Rendering Cloak will deplete its charge in 12 seconds, down from 30 seconds.
Electronic Rendering Cloak will now recharge in 6 seconds, down from 12 seconds.

Hibana

Claymore replaced with Breaching Charge.

Ying


Smoke Grenades replaced with Claymore.

________________

Border

Fixed - Attackers can plant the Defuser on top of a shelf in 2F Armory Lockers.

Kafe

Fixed - Character model will become 2D if prone close to the 1F VIP Section stairs.

Coastline

Fixed - The Defuser can be disabled by destroying the floor underneath it if is planted in 2F Billiard Room.

House

Fixed - Players becomes invisible under the stairs in 1F Lobby area.

Operators

Lion

Fixed - Lion's scan sound effect persists into the next round.

Finka

Fixed - If Finka's boost ends while a player is in Smoke's Gas, the damage multiplier is not removed.

Fixed - When the Spear .308 magazine is completely empty, aiming down sights while reloading will shorten the animation slightly.

Kapkan

Fixed - The EDD will not give 40 damage if it is positioned on the lowest point possible on a door.

Valkyrie

Fixed - Black Eyes are able to see through borders in 2F Stock Trading room on Bank.

Doc


Fixed - Activating the Stim Pistol while holding a deployable shield switches weapon instantly.

Ela

Fixed - Ela will lose functionality if her gadget will be destroyed while trying to pick it up.

Bandit

Fixed - Shock wire remains active on a deployable shield after the shield was destroyed

Jäger

Fixed - Operator is sometimes stuck when trying to pick up deployable gadgets.

User Experience

Fixed - Players with VS Notifications preference OFF still see the notification in-game

Fixed - Players are able to equip a standard and Elite BDU at the same time

Fixed - Slasher Headgear for Buck is missing the red eyes.

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-322394-16/12-patch-notes
 
Boga mi moga, 5-6 partija za redom sve ovako:



Zadnja dva-tri dana ako nisam bio u 20 ovakvih partija, ubij me. Kada ide nova sezona? Postalo je neigrivo.
 
Nazad
Vrh Dno