Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Komjuniti je stvarno bizaran u ovoj igri. Odigram partiju sa jednim timom gdje me ovaj u startu teamkilluje prvih 5 sec cim je prep faza pocela:

http://pokit.org/get/img/d813d4e27d35f131c9fe660e105522ce.jpg

Polupa sve kamere koje je stigao: http://pokit.org/get/img/dcfad9f0d60a397a4b8ff937588d5956.jpg

I pregrade. A onda iz ovog ugla odradi squad wipe bez da se pomjeri. Stoji stacionarno bez gledanja kamera i onda samo nacilja na cosak gdje neko izleti. Kontam haker. http://pokit.org/get/img/7809f2595615492a8fa342599636b829.jpg

U slijedecoj partiji sasvim slucajno opet zaigramo samo u suparnickim timovima. I opet isto uradi:

http://pokit.org/get/img/c8f9a360ad154a1043faad45c0387a5c.jpg

I njegov tim preda. Ali je ovu partiju bio poprilicno loš:

http://pokit.org/get/img/489971bad9140e41e612787c026fee62.jpg

Šta god da je s tim likom.. nije dobar u glavu.

Inace sam nekada jutros naletio na jedan squad. Komuniciral isamo preko čata i spotanja. Odigrali mislim 6 partija zajedno i samo jednu rundu izgubili. Mogu samo misliti kakva je igra da se ima 5 timskih u komunikaciji. Ja prvi izasao, nisam vise mogao. A bilo mi je pravo zao ostaviti squad.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu partije sastaviti..

1342ade55529bdb0d62de9d0e3afd514.jpg
 
Igrao sam malo TTS, ubacen je nerf za dropshot, hvala bogu. Lion takodje nerf, ima dva skeniranja, i cooldown od 20 sekundi. Takodje ako prestanes da se kreces, vise nisi vidljiv kroz zidove dok se opet mozda ne pomeris (za vreme skeniranja dronom)
 
 
Jedno pitanje, imam na steam-u starter Edition, ako uzmem 3 year Pass, jel mi se otkljucavaju svi operateri iz prethodnih dlc-ova?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ok, hvala. Još jedno pitanje, ako kupim recimo year 3 Pass, ali na nekom drugom sajtu recimo G2a, gde piše da je za uplay, i ako ga aktiviram na uplay - u, jel ce mi se otkljucati operateri, s obzirom da igra je kupljena na steam-u?!

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Danas sam otkljucao jegera, i vidim da imam skin za njegov carbine, black Ace, ne znam ni kad sam dobio to, verovatno na početku, nbt. Nego igram ja danas i neki lik kao uaaoo imaš black Ace za jegera, doda me lik za prijatelja i hoće da kupi account, wtf.? Jel se to lik sprda sa mnom ili stvarno toliko redak skin?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Igra kao igra je savrsena. Doslovno ne pamtim kada sam uzivao ovako u gameplayu. Ali je moram staviti na hladjenje radi komjunitija. Vece idi0te nisam u gamingu vidio. Ovo prevazilazi svaki genericki f2p shooter. Svaka druga partija je teamkilling. Jutros u u prvoj rundi skoro odradim squad wipe. Ostanem na 4 killa. Narednu u napadu sav moj tim izgine, za malo da sam dobijem rundu sa postavljanjem difuzora. I narednu rundu me timski ubije da uzme od mene difuzor. Naravno, izgubimo mec.

8f3b948191399500cfe5bc2da408f2c6.jpg


93dd86526beb7a6bb24482cebe4effb3.jpg


Ja stvarno ne znam kako ova igra privlaci ovakve bolide. Kako nisu na battlefield i COD igrama. I to ranked. Ovo samo treba igrati sa grupom prijatelja. Na zalost. Nema se vise vremena pa se mora solo. Community je odron.

Igrfa vrijedi svake pare, moja velika preporuka ali definitivno izbjegavati public timove. Jucer neki bolid headshotuje timskog. Kaze gadjao kamere i izvinjava se. Druga runda raznese 3 osobe sa eksplozivom u odbrani. Izvinjava se. Mislim, what the hell..
 
Ako nadjem vremena u toku dana da razbacam koji, ili nekada pred vecer, javim se. Hvala.
 
Klasika, kao i svaka druga igra. Nema ti druge nego da istrpiš taj početak dok ne dođeš bar do Gold 1. Ja sam uvek Platina 3 na kraju sezone i svaki početak nove sezone je bolan jer se svi stavljaju u isti pool za matchmaking i ima svakakvih, a uglavnom lošijih i toksičnijih igrača, ali poslednjih godinu i nešto jače već posle nedelju dana od početka sezone sam tamo gde treba i daleko je bolje. Mada, zavisi i kad igraš, mi kad igramo rano ujutru, bude problema jer su tad u peaku Rusi, koji su posebna priča.
 
Jao vidis dobro si. Stavlja me sa rusima. Ppitam jednom: kako smo izgubili ovu. Kaze jedan: rusi su sa nama. Meni je w/l nesto sitno preko 1 tako da se vrtim u mjestu. Dodjem malo do gold i onda zareda ovako par traljavih partija i spadnem na bronzu.

Ptobat cu navecer uzeti pola sata da odigram jednu-dvije da pokusam naboostati rank.
 
Poslednja izmena:
Klasika, kao i svaka druga igra. Nema ti druge nego da istrpiš taj početak dok ne dođeš bar do Gold 1. Ja sam uvek Platina 3 na kraju sezone i svaki početak nove sezone je bolan jer se svi stavljaju u isti pool za matchmaking i ima svakakvih, a uglavnom lošijih i toksičnijih igrača, ali poslednjih godinu i nešto jače već posle nedelju dana od početka sezone sam tamo gde treba i daleko je bolje. Mada, zavisi i kad igraš, mi kad igramo rano ujutru, bude problema jer su tad u peaku Rusi, koji su posebna priča.

Ja sam Platinum 3 trenutno, i ne bih baš rekao da je mm nešto posebno dobar. Igra je postala previše velika, pa ima gomilu igrača kojima je pojam taktike i timskog rada misaona imenica.
 
Ja sam Platinum 3 trenutno, i ne bih baš rekao da je mm nešto posebno dobar. Igra je postala previše velika, pa ima gomilu igrača kojima je pojam taktike i timskog rada misaona imenica.

Ne vidim vezu između ova dva :d Inače, za mene je MM sasvim okej kada prođu 2-3 nedelje od početka sezone, baš baš retko imamo partije gde nas ugaze ili gde mi njih ugazimo, jedino kad igramo bombu sa korektnim timom i odlučimo se za fast plant sa Montagne-om i uzmemo lagano napade.
 
U cemu je fora da se nekad' ne moze locirati objektiv ?

c72acabd6c5c2bfeb9d9ae0aca936a93.jpg
 
Dešava se povremeno, meni bilo prekjuče, na primer. Nisam mogao da lociram nijednu bombu, runda počela, ja ponovo seo na drona i locirao odmah.
 
Vratili se sa 3:0

f89e93aaaf1d8c2582335fa2acbbd81e.jpg


Bilo je i prije preokreta ali mi je ova definitivno najdraza pobjeda jer je bila pravo grindanje. A završim zadnju rundu sa ulijetanjem kroz prozor na drugom spratu i hip fire zadnjeg preostalog.

Elem, igam odbranu sa Jagerom. Navikao sma se na njega, odlican je ali mu je glava prevelika. Lako me hedšatuju ne smijem ni proviriti na medium distance. Neka preporuka za defense.

Ovo su operateri koje imam:

78950f8dbf9438b868624b78ccacd8c8.jpg
 
Vratili se sa 3:0

f89e93aaaf1d8c2582335fa2acbbd81e.jpg


Bilo je i prije preokreta ali mi je ova definitivno najdraza pobjeda jer je bila pravo grindanje. A završim zadnju rundu sa ulijetanjem kroz prozor na drugom spratu i hip fire zadnjeg preostalog.

Elem, igam odbranu sa Jagerom. Navikao sma se na njega, odlican je ali mu je glava prevelika. Lako me hedšatuju ne smijem ni proviriti na medium distance. Neka preporuka za defense.

Ovo su operateri koje imam:

78950f8dbf9438b868624b78ccacd8c8.jpg
I ti si se zeznuo sa starter Edition. [emoji2]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ne bih nikada dao vise od 15€ jer sam je igrao kada je tek izasla i nije mi uopšte sjela. Doslovno sam morao posuditi acc, odigrati desetak sati i onda skontati da vrijedi svake pare. Uzet cu nekada standard verziju kada mi ne bude mrsko. Moze i ovako sa 3-4 dobra operatera. Ne osjecam se nadigranim nikada.

Probat cu Lesion-a. Mrzim do neba njegove mine. Ili Miru. Ali je Mira upotrebljiva na specificnim lokacijama.

by the way. Nikada mi nece biti jasno zasto armiraju ovaj zid. Doslovno prave bunker da neprijatelj sa krova bude sigurniji. A da se razvali drveni zid, ne bi niko dole ni silazio. Ili bi mu to bilo zadnje.

9dcaf52b1a47d39a6cb48d60deaacfc5.jpg
 
U DE 15e je standard po prodavnicama za uplay. Ja nisam hteo, uzeo za steam i onako imam previše client-a. Kad ono cvrc, opet preko uplay-a otvara.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ne bih nikada dao vise od 15€ jer sam je igrao kada je tek izasla i nije mi uopšte sjela. Doslovno sam morao posuditi acc, odigrati desetak sati i onda skontati da vrijedi svake pare. Uzet cu nekada standard verziju kada mi ne bude mrsko. Moze i ovako sa 3-4 dobra operatera. Ne osjecam se nadigranim nikada.

Probat cu Lesion-a. Mrzim do neba njegove mine. Ili Miru. Ali je Mira upotrebljiva na specificnim lokacijama.

by the way. Nikada mi nece biti jasno zasto armiraju ovaj zid. Doslovno prave bunker da neprijatelj sa krova bude sigurniji. A da se razvali drveni zid, ne bi niko dole ni silazio. Ili bi mu to bilo zadnje.

9dcaf52b1a47d39a6cb48d60deaacfc5.jpg

Početnička greška
 
Ne vidim vezu između ova dva :d Inače, za mene je MM sasvim okej kada prođu 2-3 nedelje od početka sezone, baš baš retko imamo partije gde nas ugaze ili gde mi njih ugazimo, jedino kad igramo bombu sa korektnim timom i odlučimo se za fast plant sa Montagne-om i uzmemo lagano napade.

Mislim na kvalitet igrača, odnosno nedostatak komunikacije. Očekivao bih to od Platinum.
 
Većina platina sa kojima sam igrao su sasvim dobri, najveći problem svih igrača je što nisu konstantni. Ja sam juče protiv Platina 2 igrao, imao 12 killova, razbili smo ih 4 - 0, a evo danas ću da igram i imaću 2-6 protiv goldova, na primer. Tako i ti ljudi sa kojima igramo, dođe i njima loša partija, ali većinom su platine dobre, makar što se tiče game sense i ne prave gluposti. Najviše mrzim one koji cepaju samo Speed 3 operatore i igraju za sebe.
 
Lesion sjajan. Ne znam zasto ga ne preporucuju preko recimo Mute i drugih defendera. Oružje super, brz reload, ima ručne bombe i famozne spajkove. Osim sto usporava napadace na rush, informacije gdje se ko krece kada pokupi spajk su jaaaako korisne. Da ne kazme koliko su fristrirajuce za napadace. Imali smo slabiji tim poprilicno. Branili se, ja na zemlji treba me podici ijos jedan ziv. U napadu svi mrtvi ali je aktiviran diffuser. Lik ne zna sta treba. Jos je diffuser lociran. Ja mu govorim svi su mrtvi. A on se šunja trazi ostale. Majko mila. Dodje do mene i podizeme ja pi*dim. I nekako ga razvalimo u zadnjim sekundama.

e9c0e0d8bd2a8980e3a7662a4e5bb2d3.jpg


Inace ne znam kako Ubisoftu prolaze ovako re*ardirani nickovi. Lik normalno igra. I probao sam i navecer igrati. Svaki put su rusi.
 
Nazad
Vrh Dno