Šta je novo?

Raiffeisen bank

Jel moze Raipay preko samsung pametnog sata da vrši plaćanja ili samo preko telefona?
Mislim da je od satova samo Apple Watch i Garmin podrzan:

Samsung Pay nije podrzan u Srbiji: (mislim da kroz njega moraju da idu transakcije kada se koristi sat)
 
Poslednja izmena:
RaiPay mi ne radi na terminalima. Prethodno je kartica aktivirana, korišćena na bankomatu i na terminalima, ali svaki put se odbija transakcija kada koristim RaiPay.

Je li imao još neko problema?
 
RaiPay mi ne radi na terminalima. Prethodno je kartica aktivirana, korišćena na bankomatu i na terminalima, ali svaki put se odbija transakcija kada koristim RaiPay.

Je li imao još neko problema?
Telefon mora da ima NFC i proveri da li ti je to aktivirano, ja sam morao to posebno da aktiviram pre 2 godine ne znam kako je sada
 
Pozovi onda banku i pitaj u čemu je problem samo oni to mogu da reše. Ne znam da li smo se razumeli oni su kod njih tamo nešto uključili i onda sam mogao da koristim aplikaciju.
 
Za otvaranje iračuna, da li navesti i adresu stanovanja i adresu iz lične karte ukoliko se razlikuju, na pasošu imam adresu stanovanja, imam i račun za telefon, dok mi je na ličnoj druga adresa, a lk je sa čipom i nije očitana?
Da li samo komplijujem navođenjem 2 adrese, i da samo idem na ovu stanovanja za koju imam račun i pasoš?
 
Tamo gde zaista i zivis, jer ce ti prvo slti pinove a posle i kartice
 
Ljudi pisali da im stigle kartice, a da ih nema u ebank, mbank...

Kod mene obrnuto, pojavile se u ebank i mbank, ali poštara nema sa karticama, kodovi stigli još pre 7 dana.
 
Mnogo se ljudi prijavilo, pa je rok za izdavanje kartice sad malo duzi od 7 dana, do 14... cesto stignu i kartice i pin u istom danu...
 
Ja se prijavio pre neki dan, insistiraju da se prijavi preko mobilnog i koristi neka id aplikacija
 
Pa dobro to se instalira na 5 min i obrise…
 
Zvao sam danas kol centar da aktiviram kartice koje dolaze uz iRačun. Na kraju procedure sam 3 puta pitao da li se naplacuje provizija za uplatu novca na iRačun na šalteru banke i tri puta dobio odgovor da se ne naplaćuju. Proveriću u praksi ovih dana.
 
Ja danas konacno aktivirao karticu na bankomatu i ubacio u Apple pay.
 
Možda se podrazumeva ali ipak da pitam, jel može ovaj račun da se ovlasti i da se naruči dodatna kartica za tu osobu, ideja je da ovo bude zajednički račun...?
 
Ako slučajno ne može, i onako dobijaš 2 kartice, pa toj drugoj osobi daš Visu.
 
@kvazar pa zar se ne dobijaju Visa i Dina kartice pa lepo drugoj osobi dans jednu karticu druga je kod tebe?
 
Dobijaju se obe…
 
Nema bez dine racuna, doduse sad je sa cipom (pinom)pa je to kulturno.
 
Sad se setih... Na toj kartici će biti moje ime, to će da bude problem.
 
Ja sam odavno otvorio račun, ali u okviru paketa imam svoju Visa Electron, a supruga dodatnu Visa Electron na svoje ime.
 
Zvao ih aktivirali plus morao na bankomat pa kucao pin jer drugacije nece da se aktivira… A naslusao se svega tj raznih aktivacija.
 
Ja sam aktivirao kartice telefonom, zatim ih koristo na bankomatu i to je sve ok-aktivno. Sad me zanima za Apple pay, kako si verifikovao? Opet moram da ih zovem?
 
Ne Apple pay odradis sve sam preko wallet.
 
Vidim tebi trazi preko poziva dok sam ja preko sms odradio.
 
Meni sms servis nije ni ukljucen po defoltu izgleda, dal mogu ja sam pojma nemam :)

Imao sam par transakcija priliv, odliv i samo mi stizu notifikacije od aplikacije... sms nou :)
 
Nazad
Vrh Dno