Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Fat16? :D Cime si to uspeo da formatiras u 21. veku :D
 
Identican problem imam kao i ti. Svako malo nestaje net. I to tako da recimo ikonice za wifi i na androidu i windowsu se ne menjaju da prikazu da neta nema, vec on samo ne radi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Poshalji im screenshot sa event log_a od rutera na [email protected] ,vidi da im trazis i ovaj tehnicolor neuporedivo je bolji od ostalih koje daju
 
hehe pa napisao sam vec da je fat32, a vi se uhvatili za to sto sam se zajeb`o
 
Откуд знамо шта је тачно а где си се зaјeбo? ;)
 
Odlican je modem, i ja ga imam...refurbished je i ima firmware iz 2017

werwtw.PNG
 
I kako znas da je popravljan?
 
Razmišljam da pređem kod Vektora (nemam bolju alternativu), pa me interesuje kakvi su po pitanju instalacije - kvalitet, da li naplaćuju (vidim da neki operateri ne naplaćuju), ili mi je bolje da sam postavim kućnu instalaciju (već postoji njihov kabl u stanu).
 
Mom drugaru su hteli da naplate instalaciju kablova, mislim da su trazili novac na ruke a on je rekao da ce da plati kada dobije racun. Dobio je normalno prvi racun bez te instalacije.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ne mozes sam da postavis instalaciju, mora da dodje njihov covek, takva je procedura.
Intslacija se naplacuje 1000din po cenovniku ali ja jos nisam cuo da je to neko stvarno i platio, uvek je neka "akcija" pa se to ne plati.
 
ja nisam platio nista. a i pitao sam pri zakazivanju i rekla nista. a sve sam izmenjao(posto sam imao sbb ranije). lepo odradili momci
 
Ne mozes sam da postavis instalaciju, mora da dodje njihov covek, takva je procedura.
Intslacija se naplacuje 1000din po cenovniku ali ja jos nisam cuo da je to neko stvarno i platio, uvek je neka "akcija" pa se to ne plati.

Ako se pod instalacijom podrazumevaju kablovi onda možeš sam. Ja sam sam provukao kablove po celom stanu kad sam postavljao nove parkete i lajsne. Sve kablove lepo sakrio ispod parket lajsni, a oni su samo došli i priključili modeme i ostale "kutijice" na računar i televizore.
 
... a oni su samo došli i priključili modeme i ostale "kutijice" na računar i televizore.
Pa ja lepo napisao da "mora da dodje njihov covek, takva je procedura" pa makar ti sve sam postavio.

Drugo; ne zive svi u stanu, tako da instalacija ne podrazumeva samo "postavljanje kabla ispod lajsne"
 
Poslednja izmena:
Nego, nesto se produzila ova novogodisnja " free all channel" sesija... boli ih patka, uzeli su jezivu lovu, opustili se :d
 
Poslednja izmena:
Daj da im napisemo mail da im se zalimo. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Mozemo mi ovde da pisemo sta hocemo :) licno im, iskreno cestitam na prodaji, od "pilicara" do ~ 100mil $ ...pa vi vidite ko je ispao pilicar :D
 
Ja svaki dan od 15.1. ukljucujem tv sa dozom straha, prebacim na Cinemax...ima tona, sekund kasnije i slika je tu...sednem, cutim, gledam film...polako, da ne uplasim te "poklonjene" kanale, da ostanu tu...:))))
 
Pa za SK u što skorijem roku veruj mi.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ja svaki dan od 15.1. ukljucujem tv sa dozom straha, prebacim na Cinemax...ima tona, sekund kasnije i slika je tu...sednem, cutim, gledam film...polako, da ne uplasim te "poklonjene" kanale, da ostanu tu...:))))

E, pa vi imate sreće. Meni su tačno 15.01. isključili HBO paket.
 
Prešao na njihov net pre Nove godine i što se toga tiče radi bombona, ne mogu se požalim. Uzeo sam onaj kombo paket i dali su 50 posto na net,
a pošto sam već imao kablovsku, tu je ostala ista cena. E sad, jedino što me zbunjuje sad na ovom računu je stavka digitalna televizija, koju naplaćuju 300 kinti.
Jel to zbog dve cam kartice ili šta? Mislim, ionako ću sutra da prošetam do njih, nije mi daleko, al me nervira jer sam prilikom prijavljivanja razgovarao sa curom u poslovnici i dvaput pitao za ukupnu cenu, a sad se ovo misteriozno pojavljuje
 
To svi plaćamo.
Čim potpišes ugovor za digitalni TV i dobiješ stb ili cam dobiješ tu skuplju uslugu koja vuče i dodatne kanale.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno