Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

To svi plaćamo.
Čim potpišes ugovor za digitalni TV i dobiješ stb ili cam dobiješ tu skuplju uslugu koja vuče i dodatne kanale.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Hvala na odgovoru. Ja sam i pretpostavio da je to to, nego me nervira što pričaju jedno u poslovnici, a drugo na papiru
 
Ja imam samo televiziju. Nije mi još stigao prvi račun ali vidim na portalu da je iznos 1050 din zbog popusta +sport kluba. Ne vidim tih 300 din nigde?
 
Kod mene je:
Odrzavanje i osnovni paket 1395 din.
Kablovski internet 1390 din.
Digitalna televizija 300 din.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Evo računa. 697 je tv. A stavka digitalna je u stvari 300 sport klub + treći cam modul. Tako da je u redu.
Pa nije valjda 1395+300 osnovni paket?!?
5952353092ec0d7bf0841a2a787fc0ad.jpg
 
Da, da, 1395 osnovni + 300 din digitalna tv.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna - kako funkcionishe uzimanje druge CAM kartice kod vektora ? Konkretno mi ne treba CONAX modul - imam isti - samo mi za drugi TV fali kartica ? Besplatno ? Naplacuju ?
 
Naplacuju mesecno 300 din. ima cenovnik na njihovom sajtu u pdf. formatu

Mala ispravka, jednokratno 1000 din. i posle svakog meseca 295 din.





Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
b1d1b36c9e61deedff0de97e77e6d81f.jpg
 
Poslednja izmena:
A koliko je sbb? Onda cu da predjem kod njih odmah ako je jeftinije 300 din.
 
Zvao ja bas juce da pitam koliko kosta dodatna CAM kartica...
u sustini svakome je razlicito, zavisno od ugovora koji je potpisao jer nisu nam ni ugovori isti.

meni su konkretno ponudili da placam 300din mesecno, ili da potpisem aneks i odreknem se popusta i dobijem besplatno, i trece sam zaboravio, ili da dodjem kod njih pa da se dogovorimo sto meni govori da ga je moguce dobiti i besplatno, i jos jednom potvrdjuje da se sa njima sve mozete dogovoriti van cenovnika.

I posto sam danas dobio racun da demantujem sam sebe:
To svi plaćamo.
Čim potpišes ugovor za digitalni TV i dobiješ stb ili cam dobiješ tu skuplju uslugu koja vuče i dodatne kanale.
meni za digitalnu TV na racunu stoji 0.00din i ako sam to pre potpisivanja ovog novog ugovora placao :)
Nisam ni znao...
 
Ja sam 10 puta proverio. Dva cama ulaze u 1395 a treći je 50 din mesečno. Na četvrtom tv-u imam analognu. Ako nije tako, hebacu nekom...
Ide odma raskid.
 
Pa kažem da nije svakom isto, kako se ko dogovorio tako mu je.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uuuu AGRO TV bas znaju da odaberu :d

Superstar TV je 1080i, ostalo je SD djubre
 
Poslednja izmena:
Uuuu AGRO TV bas znaju da odaberu :d

Superstar TV je 1080i, ostalo je SD djubre

Baš tako! A obaveštenje... kao da su HBO, Cinemax i Cinestar svim korisnicima dali free, pa se svi sad radujemo i oduševljavamo, još da nas slikaju kako mašemo zastavicama, srećni, ozareni :). Kad ono, "Prva Outlet" i ti neki besmisleni kanali... Superstar tv prepoznaje kao HD al nešto meni to mutnjikavo. Sadržaj nije HD, al na ozbiljnom HD kanalu i stariji filmovi imaju prizvuk HD-a.
 
Ma ne smeta meni, nek ubacuju sta hoce, uvek mogu da obrisem sta ne gledam!
nego me brine, sta ce oni da izbace iz postojece ponude ?
 
Još je rano da nešto izbacuju ugovori su nam još sveži

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Od tih novih kanala (valjda mts-ovih) u mene samo se vidi ovaj poslednji "Prva world".
On je na poziciji 20. Ne secam se da li je meni u tv bilo nesto podeseno na poziciji 20 ili je kanal preuzeo mesto a izbacio neku tv.

Mene zanima da li vi imate ostale ove kanale?

Takodje me zanima da li su vam se automatski pojavili (kao sto su se do sada meni uvek pojavljivali novi i premesteni kanali (programi))?

Moj tv ima ociju automatskog azuriranja promena.
Da li je potrebno ipak da iznova skeniram sve, iako do sada nije nikad bilo potrebno?
 
Moj TV u pozadini radi azuriranje liste kanala, i svi su tu osim kanala na mestu 19

Dosta televizora mora rucno da pokrene skeniranje kanala da bi se pojavili novi.
 
Automatski se sve pojavilo, nisam nista rucno podesavao. Svi navedeni se vide na oglasenim pozicijama.
 
Zezaju me prevodi na tv-u sa camom pa sam rešio da zamenim za jos jedan risiver. Ali imam jos jedan problem. Daljinski od tva i risivera su malo u konfliktu. Tv čita neke komande od risivera pa sam mislio da trazim neki drugi model risivera. Reče u call centru da imaju više modela ali svima daju taj najnoviji. Jel to istina? Imaju li bolji i koji da tražim?
 
Pa ovaj covek ne zna ni da objasni zasto su kupljeni operateri niti zna strategiju razvoja
https://www.b92.net/video/vesti.php?yyyy=2019&mm=02&dd=08&nav_id=1503271

Strategija je da nasim parama kupuju konkurenciju jer kvalitetom i dobrom ponudom ne mogu da je pobede. To se vidi po izgledu poslovnica, po zaposlenom kadru, po nacinu resavanja reklamacije, odnosu prema korisniku... Zato ce verovatno u zakon da stave da SVI moramo da budemo korisnici Telekoma, a ako hocemo jos nekog operatora mozemo kao dodatnog, drugog, nesto kao Dina kartica, imas racun nju moras, a Visa/Master kao dodatnu... Promoteri opet obilaze ovih dana NBG, kruze u parovima, ko Jehovini svedoci, nista nije bitno, ni ugovor ni obaveza koja traje kod nekog drugog, samo da se obavezemo da cemo optiku uzeti. Necu uzeti vasu optiku nikad! Ali uvek rado otvorim vrata da se lepo ispricamo, ponekad posavetujem kako da pristupe ljudima, bude mi zao kad vidim da ih nisu obucili kako se nudi proizvod i da moraju da prave dobre procene kome se sta prica kao hajlajt ponude...
 
Poslednja izmena:
Zezaju me prevodi na tv-u sa camom pa sam rešio da zamenim za jos jedan risiver. Ali imam jos jedan problem. Daljinski od tva i risivera su malo u konfliktu. Tv čita neke komande od risivera pa sam mislio da trazim neki drugi model risivera. Reče u call centru da imaju više modela ali svima daju taj najnoviji. Jel to istina? Imaju li bolji i koji da tražim?

Najnoviji je Horizont? On je dobar jer ima vracanje kanala, pojednostavljen je, mozda ipak to da uzmes sto ti nude...? Ja sam za 9 godina koriscenja digitalne sve aparate izmenjao, Horizont je mozda najbolji, a dobar je bio crni Globo, cini mi se... Da, to znam da moze da se desi, ja daljinac za TV koristim samo za on/off i volume jer je risiver na maksimumu pa nekad hocu glasnije. Bolje se fokusiraj na Horizont daljinac...
 
Najveći problem koji sam primetio je da kad stisnem broj jedan na horizontu, tv prebaci input na sebe i pusti prvi program. Onda moram na daljinskom od tv-a da promenim input na risiver. A volim da povremeno stisnem br1 i krenem ispočetka :). Navika.
 
Nazad
Vrh Dno