Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Samo zasebno kada se uzima fixni, tv ili net imas 50%. Vazi i za optiku. Bez UO. Mora da se naglasi da treba OSI ugovor.
Dodatni paketi ne znam kako idu, jer me bukvalno nista nije zanimalo od dodataka ;) mislim da nema popusta.
 
Ni na RV nema popusta za dodatne kao sto su hbo, arene, hopacupa ...
 
^malo opsirnije?
 
Zvao opet. Sad mi druga kaze nema popust na pakete. Samo usluge. Fon, net, tv.
 
Poslednja izmena:
I sad se vratis nazad gde sam ti ovo napisao:
I nemoj posle da bude da ti nismo rekli Oni prilično vešto izbegavaju da daju popust
I ništa se kod njih ne podrazumeva

Znaci kad ti donesu ugovor, ako ne daju popust ti sve vrati i kazi necu da potpisem bez popusta :)

da te nateraju da potpises bez popusta...pa nema teorije:-devil-:
 
Ni na RV nema popusta za dodatne kao sto su hbo, arene, hopacupa ...
HBO ne zelim da placam iz principa, iako je jedina TV thingie koja mislim da vredi. Ne zelim da placam jer je kod nas osusen izbor naspram Amerike i Koreje recimo, gde kosta i manje!
Drugi razlog je sto i dalje imam korejski HBO Go :p


Sto se Arena i SK tice, da uopste pratim sport, radije bi platio pivo da gledam u kaficima kada je neka utakmica/prenos nego da placam svaki mesec za to. Mada ne moram ni to, trenutno mogu da sendem u parku u centru BG, toliko ima kafica sa ogromnim TVom za prenose, da i ja mogu da pratim sa daljine :D
 
Haha. Ne bih išao toliko daleko da ceo dan provedem po kaficima... [emoji1787]
 
Nema toliko utakmica :) Ali ispadne jeftinije i da ima ;)
 
Koliko cujem potrajace ova transformacija poprilicno pre nego sto dodje do objedinjene ponude.
 
I sad se vratis nazad gde sam ti ovo napisao:


Znaci kad ti donesu ugovor, ako ne daju popust ti sve vrati i kazi necu da potpisem bez popusta :)

da te nateraju da potpises bez popusta...pa nema teorije:-devil-:

Tako je, bakara! Tako je meni svojevremeno cica iz poslovnice Belvil ponudila uslove sa sajta. Kaze "imamo tu akciju". Rekoh, to je zvanicna ponuda sa sajta, to imate za sve, a sta MENI nudite? :) Dakle, sajt pogledaj i trazi neku pogodnost u odnosu na to. Nema potpisa dok ne budes zadovoljan. Ako se femkaju reci da nisu dobro razumeli i da su progresili uslove. Ne brini, njima je nista da ti poklone 400 rsd kad ce imati 3000 rsd od tebe.
 
Koliko cujem potrajace ova transformacija poprilicno pre nego sto dodje do objedinjene ponude.

Ako objedinjena ponuda podrazumeva smer ka Telekomu, bolje da se nikad ne dogodi. :) Jedina njihova prednost je optika, u smislu kvalitetnijeg i stabilnijeg neta. Sve drugo je s konja na magarca, tj. s konja na pacova.
 
Tv da, tu se gubi vise nego sto moze biti dobitka, net zbog veceg UL i pogotovo opticke infrastrukture i nije losija opcija (izuzev cene)... telefon je telefon ali ako pretplata poraste na onu iz telkoma tu su svi na gubitku jer ce telekom ostati bez "fiksnih" prikljucaka a korisnici ce ih se odreci radi prevelike pretplate...
 
Treba ispratiti Kopernikus kako bude isao. Verovatno ce isto biti i za RV.
 
^^
slasem se, ali cenim da ce svima istovremeno krenuti sa promenama.

a sto se optike tice, cisto sumnjam da ce svima da menjaju postojecu infrastrukturu.
Ja samo ne bi voleo da digitalnu TV zamene sa Iptv sa kineskim STB
 
TV nema sanse da menjaju u IPTV tamo gde inace postoji KTV infrastruktura - mozda kao opcija, ali kao obaveza bi bila previse posla za gubljenje korisnika. Da se to desi, znamo da se radi protiv Telekoma u cilju sto jeftinije prodaje!

Ja se samo nadam da ce ponuditi neki combo, u smislu Box4 type paket sa RV infrastrukturom. Iako sam ne koristim RV, da ima Box4/50/8 (plavi valjda?) ponuda gde net i TV idu kroz RV, vec vidim ogromnu korist od toga. To nema sanse skoro da ponude :( Tek kada se spoje sistemi za billing, sto znaci sledec godine :p
 
Treba ispratiti Kopernikus kako bude isao. Verovatno ce isto biti i za RV.

Kao što sam napisao i u Kopernikus temi:

To sigurno neće i niti je realno, pošto je ovih dana mts (Telekom) tačnije do 10.01.2019 objavio konkurs da iz firme treba da ode dobrovoljno uz otpremninu oko 1.800 ljudi i mahom su to koliko čujem monteri, tehničari i ljudi koji rade u razdelnicima (centralama).

Tako da mi uopšte cela priča oko prodaje Kopernikusa Telekomu ne zvuči obećavajuće, a kažem Vam samo će po nas korisnike Kopernikusa biti gore i lošije što se tiče tehničke podrške i rešavanja kvarova i problema u mreži!
 
Vi koji ne pratite sport mnogo lakše prolazite kroz sve ovo. Gubitak sport kluba je ogromna stvar za nekoga ko je navikao da ga ima. I to nije tema za diskusiju, to da li nekome treba ili ne je potpuno Irelevantno. O gledanju po kafićima i netu kao opciji da ne pričamo.

Ako sve ovo potraje, možda se nekim čudom u međuvremenu desi da zakonski ovo reše kao u nekim drugim zemljama gde je postojao isti problem (bili su primorani da sportske kanale ponude svima koji žele da plate nevezano za provajdera), posebno jer je telekomu to u interesu ovog puta. To bi bilo idealno, a ako se ne desi, ostaje baš loša situacija sa ovim ratom između telekoma i sbb-a.

Situacija se malo menja jer telekom ovim kupovinama dobija sve više potencijalno nezadovoljnih korisnika zbog gubitka sport kluba, pa će sve možda malo jače i da odjekne.

Samo da se nešto desi, jer nas ima i koji ne možemo prosto da pređemo na sbb, jer nema opcije.
 
Poslednja izmena:
I no longer give a f*** :)
Meni sada ide iz dzepa ako idete od SK-a, tako da ono - go for it :D

Da je normalna zemlja, ljudi bi odavno bojkotovali jednu stranu, ali umesto da se to kod nas radi, na ovakav komentar se samo odgovara "e nasao si sa kime da nas poredis" :D
 
Upravo se ispricao s devojkom iz Oriona...Kaze obilazeci zgrade cula da se u nekima vec nude novi ugovori u Vektoru. To ce biti super prilika da odbijem i da predjem kod drugog provajdera... I Orion je ok s optikom, samo je tv krsina, nema kljucnih SBB kanala.
 
Info
d92eb64c8607306c67565681239cae2a.jpg
 
^
" Za Radijus Vektor izdvojeno je oko 108 miliona evra" ... vredimo ~ 900 po komadu :d
 
Pa to je 4 godine da mog placanja Vektoru, bez njihovih troskova.

Sta se dogadja ako oni ukinu kanale koje ja gledam ili povecaju cenu, a imao sam popust prvih 12m?
Moram li da placam tih 12m do pune cene ili mogu da raskinem ugovor bez doplate?

Tuzna stvar je sto nemam na kog drugog operatera da predjem posto mi je izbor Vektor i MTS, a MTS nudi samo neki uzasan ADSL zbog starih kablova u zgradi.

Kupovinom kablovskih operatora, Telekom Srbija je povećao broj korisnika za više od 50 odsto, pa ih sada ima preko od 700.000. Za sada nije poznato koliko je vredela transakcija.
-https://pcpress.rs/telekom-srbija-kupio-radijus-vektor/

Nisu mogli da ga prodaju zato sto je imao mali broj korisnika i losu infrastrukturu, sada grade optiku na racun drzave i kupuju druge provajdere.
Jedva cekam da vidim za koliko para ce ga prodati kroz godinu dve.
 
Poslednja izmena:
ja sam siguran da nista u ponudi nece dirati naredne dve godine.

Ali u dogledno krace vreme novi ugovori ce se morati sklapati sa MTS-om umesto vektorom.
 
Meni dolaze u četvrtak da uvode. Pitao opet za pakete. Kazu, trebalo bi da dobijem 50% na svaki. Zivo me zanima....
 
Pa to je 4 godine da mog placanja Vektoru, bez njihovih troskova.

Sta se dogadja ako oni ukinu kanale koje ja gledam ili povecaju cenu, a imao sam popust prvih 12m?
Moram li da placam tih 12m do pune cene ili mogu da raskinem ugovor bez doplate?

Tuzna stvar je sto nemam na kog drugog operatera da predjem posto mi je izbor Vektor i MTS, a MTS nudi samo neki uzasan ADSL zbog starih kablova u zgradi.



Nisu mogli da ga prodaju zato sto je imao mali broj korisnika i losu infrastrukturu, sada grade optiku na racun drzave i kupuju druge provajdere.
Jedva cekam da vidim za koliko para ce ga prodati kroz godinu dve.
Svaki se ugovor moze raskinuti od skoro. Platiš samo šta si koristio. Ako si imao popust zbog ugovora platis razliku do punog iznosa. Ili uređaj plaćaš umesto sto je dinar npr
 
Ja sam u septembru obnavljao ugovor u RV. Posto sam imao taj combo srednji paket prvi put su mi dali hbo gratis.
Kad sam otisao da potpišem novi, rekose mi nema popust ako hoću ponovo hbo gratis. Krenuo da se raspravljam, ali zena bila sa mnom i nagovori me da potpisem, samo kaze sam neka ima hbo [emoji1787]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ja sam u septembru obnavljao ugovor u RV. Posto sam imao taj combo srednji paket prvi put su mi dali hbo gratis.
Kad sam otisao da potpišem novi, rekose mi nema popust ako hoću ponovo hbo gratis. Krenuo da se raspravljam, ali zena bila sa mnom i nagovori me da potpisem, samo kaze sam neka ima hbo [emoji1787]

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Jesam ja to dobro razumeo da si se raspravljao jer ti nisu dali popust na paket + HBO gratis?
 
Uveli mi danas. Na ugovoru ne pise 12 meseci gratis. Sport klub paket ce uključiti sutra ujutru. Ni na njega ne znam da li ću imati popust. I'm so exposed [emoji23] kažu tehničari ma nećeš imati problem sa popustom 100%.
Ako je za utehu, slika je top!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno