Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Ne kaci...ti si sad na ovim novim paketima...to je za one stare...ja sam letos uzeo 50% na 12 meseci kad su poskupljali 100 din a bio na onim starim paketima.
Sad si miran do daljnjeg[emoji3]

Ja sam na paketu 40/4, jel to znaci da mogu da trazim raskid?
 
Ja sam na paketu 40/4, jel to znaci da mogu da trazim raskid?

Mozes da trazis raskid jer si potpisao ugovor gde je receno da je "odrzavanje" xyz dinara a sada to menjaju i povecavaju za 50rsd, ako ti se ne svidja to povecanje ti ne platis racun i odes i raskines ugovor.
Svi ugovori sklopljeni pre aprila kada poskupi odrzavanje mogu da se bez penala raskinu. Nisam siguran za mart, mozda je nova cena u martovskim ugovorima.
Ti si na net paketu koji trenutno ide brzinom 40/4 jer nisi isao ponovo da potpises UO na jos 2g, da si otisao dobio bi za isti paket 50/4.
 
Navodno od 1.4 neka nova ponuda... Videćemo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Džabe čekaš, opet će da nude isto samo će drugačije da ga prezentuju.
Mislim da ništa bolje nema od 50%

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja produzio ugovor kod RV za jos dve godine, s tim sto tokom prve godine placam sa 50% popusta.
Devojka u predstavnistvu najpre navodno nije znala da moze takav popust da se iskorsiti, nego je samo nudila klasicno produzenje vec postojeceg ugovora sa postojecom cenom uz gratis jedan TV paket. Rekla je da popust od 50% moze da se dobije samo na neku novu uslugu koju bih uveo (npr. da uvedem telefon).
Tek kada sam joj rekao da sam im slao mail i da mi je njihov covek rekao da moze, ona je odobrila. Dal stvarno nije imala pojma ili sta...pitanje.

Trebalo bi da produžim ugovor koji je istekao pa te molim da mi pojasniš par stvari. Znam da mogu i njih da pitam ali više volim da imam neko "predznanje" pre odlaska u poslovnicu RV. Zanima me sledeće:

1. Koju varijantu imaš kada su ti ponudili da ostaneš na istom uz jedan besplatan paket ako potpišeš dvogodišnji ugovor? Pretpostavljam Maksi? Ja imam Super paket uz koji sam dobio besplatan paket po izboru prilikom potpisivanja dvogodišnjeg ugovora. Sada bi mi najviše to isto odgovaralo ali oni sada daju tu opciju samo za Maksi, ili grešim?
2. Kako koristim Super paket net+TV, ukoliko izaberem net+TV+telefon i Maksi paket da li imam pravo na 50% popusta na celokupan mesečni iznos u prvih 12 meseci ili popust od 50% nude samo za novu uslugu koju bih uveo, u mom slučaju telefon?

Hvala unapred na odgovorima!
 
Poslednja izmena:
2. Kako koristim Super paket net+TV, ukoliko izaberem net+TV+telefon i Maksi paket da li imam pravo na 50% popusta na celokupan mesečni iznos u prvih 12 meseci ili popust od 50% nude samo za novu uslugu koju bih uveo, u mom slučaju telefon?

Samo telefon, tj. nova usluga
 
Mene su zvali pre dva meseca i ponudili mi da uzmem telefon i da ću dobiti 50% na sve
 
Trebalo bi da produžim ugovor koji je istekao pa te molim da mi pojasniš par stvari. Znam da mogu i njih da pitam ali više volim da imam neko "predznanje" pre odlaska u poslovnicu RV. Zanima me sledeće:

1. Koju varijantu imaš kada su ti ponudili da ostaneš na istom uz jedan besplatan paket ako potpišeš dvogodišnji ugovor? Pretpostavljam Maksi? Ja imam Super paket uz koji sam dobio besplatan paket po izboru prilikom potpisivanja dvogodišnjeg ugovora. Sada bi mi najviše to isto odgovaralo ali oni sada daju tu opciju samo za Maksi, ili grešim?
2. Kako koristim Super paket net+TV, ukoliko izaberem net+TV+telefon i Maksi paket da li imam pravo na 50% popusta na celokupan mesečni iznos u prvih 12 meseci ili popust od 50% nude samo za novu uslugu koju bih uveo, u mom slučaju telefon?

Hvala unapred na odgovorima!
Sve zavisi kako se dogovoris, u principu mozes da dobijes 50% na sve kao ja :)
 
Trebalo bi da produžim ugovor koji je istekao pa ...

Ne moras da ides i produzavas, samo sto placas punu cenu svega...
Ako ce biti nove ponude od 1. aprila (APRILILILIIIIII ;)) onda je mozda mudro sacekati novu ponudu...
 
Trebalo bi da produžim ugovor koji je istekao pa te molim da mi pojasniš par stvari. Znam da mogu i njih da pitam ali više volim da imam neko "predznanje" pre odlaska u poslovnicu RV. Zanima me sledeće:

1. Koju varijantu imaš kada su ti ponudili da ostaneš na istom uz jedan besplatan paket ako potpišeš dvogodišnji ugovor? Pretpostavljam Maksi? Ja imam Super paket uz koji sam dobio besplatan paket po izboru prilikom potpisivanja dvogodišnjeg ugovora. Sada bi mi najviše to isto odgovaralo ali oni sada daju tu opciju samo za Maksi, ili grešim?
2. Kako koristim Super paket net+TV, ukoliko izaberem net+TV+telefon i Maksi paket da li imam pravo na 50% popusta na celokupan mesečni iznos u prvih 12 meseci ili popust od 50% nude samo za novu uslugu koju bih uveo, u mom slučaju telefon?

Hvala unapred na odgovorima!

1. Koristio sam Kombo Super. Nudili su mi na taj paket 50% popusta ili jedan TV paket gratis, al da onda placam po punoj ceni paket (posto Super ne podrazumeva u sebi jedan besplatan TV paket, za razliku od Maksi kombo paketa).

2. Imas pravo da dobijes 50% popusta na sve sto koristis (ne samo na novouvedenu uslugu).
 
Samo da znas da je mene prvo radnica u njihovom predstavnistvu odbila, rekavsi da taj popust od 50% moze da se dobije samo na novouvedenu uslugu.
Kad sam joj rekao da sam slao e-mail Radijus vektoru i da me je njen kolega pozvao da mi ponudi popust 50% na sve, ona je odmah prihvatila i bez problema odradila popust.
 
@Horejšio

Hvala puno na odgovoru! Očigledno su kod RV moguće sve varijante... :d
 
1. Koristio sam Kombo Super. Nudili su mi na taj paket 50% popusta ili jedan TV paket gratis, al da onda placam po punoj ceni paket (posto Super ne podrazumeva u sebi jedan besplatan TV paket, za razliku od Maksi kombo paketa).

2. Imas pravo da dobijes 50% popusta na sve sto koristis (ne samo na novouvedenu uslugu).

Kakva si iskustva imao sa njihovom telefonijom, ja se vec neko vreme razmisljam da li da je uzmem ali me obeshrabrila komsinica koja kaze da je telefon prilicno zezao. Ali je starija zena pa ne znam koliko da se oslonim na njeno iskustvo.
 
Moze li mi neko reci,ko je u skorije vreme potpisao ugovor ,koji ruter sada daju na koriscenje ?
 
Daju netis wifi rutere ili onaj beli Thomson ako uzimaš telefon.
Modeme Cisco.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A set top box?
 
Neki poljski no name Hd xc2 se zove

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od starih korisnika ko je potpisao nov ugovor dobio 50% popusta 12 meseci i kako? Pisete neki zahtev, ili nešto drugo?
 
To su sad novi dual band all in one uredjaji koje dele.
Deluju prilicno dobro, ne znam kakav im je wifi domet?
 
Nazad
Vrh Dno