Šta je novo?

Produzenje postpaid ugovora - nagrada za vernost???

@dekius
Paket je Play+XL uz vaučer...
 
Pa recimo do pre nekog vremena MTS je bez problema odobravao makar neku vrstu popusta...sad nista.Ocigledno je da krecu u unistavanje sistema radi lakseg rasparčavanja i prodaje...
A zar 14 god nije pristojan staž???Pa u autoservisu kad kupis ulje dobijes besplatnu zamenu istog... zašto ne bi ljudi u MTS-u dobili nešto u tom vidu?Za ostale ne znam...prosto mi je logična računica za istu cenu računa i 20.000 din jeftiniji telefon da pređem...meni ta cifra jako znači :)

Taj sistem i dalje postoji, na osnovu prosecne potrosnje - ali verovatno je nisi prelazio da bi usao u sledeci segment i dobio jeftinije telefon? Uz to ne secam se da je neko pominjao cist popust na bilo koji telefon, vec iskljucivo telefon iz segmenta vise za 1 RSD (znaci ne bi mogaod a dobijes 10000 popust na G2 ako on kosta 42.000, vec ako u tvom paketu kosta 10.000)

Razumem ja da je tebi isplativiji bio G2 u Telenoru - ali opet mi ne odgvaras sta bi ti dobio u Telenoru kao stari korisnik? Evo, dobijaju mucak svi... vaucer da dovedu jos nekoga. Nista njima! Ni popust na telefon, ni omiljeni broj pride, nista... sto bilo koji korisnik ne dobija.

Rascistimo ta dva pojma:
- MTS treba svima da smanji cene telefona, jer su im skroz neisplative
- MTS treba starim korisnicima da da neke pogodnosti
Ovo prvo stoji, i to je tvoj slucaj. Ovo drugo nema razloga da radi kad drugi ne rade :)

A ta zamena ulja nije besplatna, radna snaga je uracunata u cenu :)
 
Ok to je tvoja računica...ja ti opet kažem da nemam pojima oko starih korisnika za Telenor jer sam 14 godina proveo u MTS-u i znam kako oni fumkcionišu...I da,sigurno znam da daju popuste jer je recimo moj brat koji je isto toliko dugo u MTS-u dobio pre par meseci 500mb free of charge internet.Pitao ih je istu stvar kao ja...a što se tiče tog dela koliko trošim...uvek sam trošio više od cene tarife pa eto ni to nije pomoglo...

Jednostavno sami sebe uništavaju...ako ništa mogli su i oni te famozne vaučere da uvedu ili neki ekvivalent njima pa bi imali više korisnika.
Sa druge strane svuda u svetu se stari korisnici bilo čega poštuju i oko njih se trude jer su oni najbolja reklama za određenu firmu ;)

Cela moja porodica(a dobar deo i familije) je na MTS-u baš zbog mog dobrog iskustva...do sad.I naravno po isticanju ugovora verovatno će preći kod nekog drugog provajdera zbog mog lošeg iskustva.
Znači da je MTS automatski izgubio još 4+ pretplatnika sa 10 i više godina staža u mreži.Realno nikad nisam koristio promocije i te stvari jer su mi paketi sasvim dovoljni...tako da što se mene tiče za sad Telenor ima jaaako bolju ponudu.Što ne znači da je bolji od MTS-a ali činjenica je da privlače ljude ponudama,što nije slučaj sa MTS-om.

Prosto loš marketing koji je po mom mišljenju usmeren ka uništavanju dobre stvari...kao što je običaj u Srbijici.

A što se tiče zamene ulja...nisam mislio na radnu snagu..već na uslugu.
 
Kako ljudi imaju razlicita gledista :)

Nijedan operater, pa verovatno nijedan biznis u Srbiji ne ceni starog korisnika :(
Vaucer u Telenoru dakle ne bi mogao ti da iskoristis, nego nekome da das - dakle, starog korisnika opet ne cene ni 5 para :( Nema nista od toga sto je stari korisnik - nesto je bolja ponuda, nesto nije. Ali stari korisnik se ceni samo recima :(
 
Kako ljudi imaju razlicita gledista :)

Nijedan operater, pa verovatno nijedan biznis u Srbiji ne ceni starog korisnika :(
Vaucer u Telenoru dakle ne bi mogao ti da iskoristis, nego nekome da das - dakle, starog korisnika opet ne cene ni 5 para :( Nema nista od toga sto je stari korisnik - nesto je bolja ponuda, nesto nije. Ali stari korisnik se ceni samo recima :(

Apsolutno si u pravu...na žalost to je tako.Ali nadam se da će se sve to promeniti,daleko od toga da nema dobre usluge.Ali je činjenica da su ti ljudi u manjini....
I sve dok je tako nama sitnoj buraniji ostaje da plivamo i pokušamo da izvučemo najbolje po nas...
 
Pa ništa, svake dve godine menjaš operatera, uvek dobijaš popuste i to je to. :)
 
Čitam postove i u svakom drugom kako nema brige o starim korisnicima,ja sam pre dve godine dobio 50% popust,istekao mi ugovor ovog meseca,dobio opet 50% na dve godine plus omiljen broj i vaucer,u pocetku bio na prenesi i surfuj 1000 a u zadnjih par meseci prenesi premium M.
 
Kad budu svi stari korisnici (Telenora) to mogli da dobiju (znaci barem 50% popusta), onda mozemo da diskutujemo :)
 
Ja sam u mts-u 7 god imam mix 750 250 min 250 poruka(meni sasvim dovoljno) 900din mesecno + koristim 50% popusta bar 4-5 god.
I slucajno video pre neki dan na proveri ubacili mi 512mb interneta :banana:
 
Ja sam u mts-u 7 god imam mix 750 250 min 250 poruka(meni sasvim dovoljno) 900din mesecno + koristim 50% popusta bar 4-5 god.
I slucajno video pre neki dan na proveri ubacili mi 512mb interneta :banana:

Tih 500mb je za sve korisnike:
Praznično iznenađenje pripremili smo i za korisnike postpaid tarifa Mix, Bel i Moj klub - poklanjamo vam 500 MB za prenos podataka koje možete da iskoristite do 15. januara 2014. godine.
 
E to je covek koji koristi mozak i misli za svoj dzep, kako treba :)
 
Ја користим све редом и налазим најбоље комбинације. Тренутно је Вип по страни, мојом кривицом сам себи ускратио најбољу акцију коју су имали па сада чекам нешто боље. Код осталих имам по две активне картице. ;)
 
Koja je to bila najbolja akcija?
 
За мене са више постпејд картица је то она када ти се кредит допуни по 20 кинте за сваки минут када те други зову. Забављај се док те други зову ... тако некако. За неколико месеци сам сабрао 90.000 кредита па месецима нисам то радио да им не шлогира систем ... и онда једном да покажем сестрићу стање, а ја грешком пристиснем 1 па 2 ... и чујем ... активирали сте нову опцију ... која год да је била. Мада ми је више служило да показујем другима, увек сам на тим постпејд картицама имао толико минута да није било шансе да потрошим.
 
Постојала, првих пар месеци се додавало по 10 динара на минут па су повећали на 20. Пре рецимо 3 године па су је укинули после можда пола године али ко има акцију и одржава је, ради му и даље. Реклама је била ... Јави се, увећај рачун.
 
Da, da znam za tu akciju, bila je odlicna, mogao si da nakrcas samo tako kredit. Samo stavis da ti je taj broj neki "info centar" :d pa te stalno zovu :)
 
Ја сам имао толико разних постпејд кредита који су углавном пропадали (и поред преноса) да сам могао да имам ихаха кредита на тој картици. Јесам се изнервирао када сам себи пуцао у акцију али нисам на неком губитку јер и даље имам превише кредита да сам почео да гасим поједине картице. Али бих се обрадовао ако понове акцију. ;)
 
http://www.vipmobile.rs/o-vipu/press-centar/video-galerija.1081.html?gid=23

http://www.kupindo.com/SIM-kartice-brojevi-/10873808_AKCIJA-VIP-PREPAID-sa-15000din-kredita-4999din

a čovek i sad prodaje:

https://www.kupujemprodajem.com/Javi-se-i-uvecaj-kredit-3883554-oglas.htm

Ja je imam na jednoj kartici, koju koristim za oglase uglavnom, i sada imam oko 40000 kredita, NE RAZMIŠLJAM kad zovem s nje...

Jer svakih nedelju-dve ubacim po 200 da imam za parking, i posle toga 7 dana kad me neko zove meni se puni kredit ....

A pošto često imam oglase, pomnožite ... :) :) :)

Plus kad ostanu minuti sestri u MTS ili ocu ... pozovme sam sebe, i samo kucka minute...
 
Nazad
Vrh Dno