Šta je novo?

Produzenje postpaid ugovora - nagrada za vernost???

@zlajans
Ja sam do juče imao MixNet L...ako je do razgovora onda je sve ok.Imao sam 600 min koje se standardno prenose u sledeći mesec.Jedino je internet blagi užas i da...sad su počeli da naplaćuju uvid u stanje preko sssd koda 10 din.
Inače sad trenutno ne bih njih izabrao osim ako ti je prioritet razgovor...
 
da ussd...pre par dana sam pokušao da proverim pošto je na neuobičaen način ussd kod bio nedostupan.Nakon jednog dana po proveri lepo je pisalo ova usluga biće naplaćena po ceni od 10 dinara...
 
Mozda i hoce a mozda ce biti i nesto povoljnije a mozda i nece... ja nisam rizikovao.
 
Zašto ne bi bilo?Moji u kući su pre tri meseca produžili uz 50% popusta...koliko znam to je stalna akcija...da ne kažem standardna :)
 
da ussd...pre par dana sam pokušao da proverim pošto je na neuobičaen način ussd kod bio nedostupan.Nakon jednog dana po proveri lepo je pisalo ova usluga biće naplaćena po ceni od 10 dinara...

Probaj ti to opet, evo na Mix i KT brojevima nista ne naplacuju.
 
Никад се не зна, Телеком је имао пре неку годину дуго и АДСЛ са 50% па су склонили. Јесте да су онда уместо 1536/256 понудили 5/1 па после и 10/1 (да не помињем сада 50/2) али оно не враћају. Ја се надам да ће mt:s да настави 50% акцију и да ће да направе опет неку добру комбинацију 50% и телефон па да узмем још један. ;)
 
Никад се не зна, Телеком је имао пре неку годину дуго и АДСЛ са 50% па су склонили. Јесте да су онда уместо 1536/256 понудили 5/1 па после и 10/1 (да не помињем сада 50/2) али оно не враћају. Ја се надам да ће mt:s да настави 50% акцију и да ће да направе опет неку добру комбинацију 50% и телефон па да узмем још један. ;)

Nema šanse...zato sam i prešao kod drugih...pitao sam da li to može,makar za stare korisnike i dobio lep,fin i okrugao odgovor...nema šanse :-/
 
Нисам мислио уопште него нешто типа ова 50% акција за КТ плус неки телефон ... па да буде мало другачији од малог Хавајца. Он се показао пристојно као други телефон, батерија траје само тако и добро служи да понесе две картице а и може ту и тамо да се искористи за нешто паметно. Можда да убаце мало бољи телефон или да направе неку трећу комбинацију.
 
A zasto bi ti mts to dao?
Zasto si presao kad sigurno ni kod drugog pprrstera nisi to dobio?
 
Po ko zna koji put se u ovoj temi ljudi 'vataju price 50% i telefon. Stvarno ne shvatam da je moguce da nekom takvo sto uopste i pada na pamet. Samo cekam kad ce se neko naci pametan da pokrene i peticiju na tu temu. :d Budi Bog s' nama...
 
Ne valja Telenor skup je, ne valja MTS jer ne moze jos da da.. Ne valja ni VIP jer iskljucuje kad ne platis racun.. Ljudi su uglavnom 90% slicni :)
 
Po ko zna koji put se u ovoj temi ljudi 'vataju price 50% i telefon. Stvarno ne shvatam da je moguce da nekom takvo sto uopste i pada na pamet. Samo cekam kad ce se neko naci pametan da pokrene i peticiju na tu temu. :d Budi Bog s' nama...
Рекао бих да се ово на мене односи али нико не чита поруке после порука. ;) Наравно да не мислим на НТС 500 дуал или неки S4 него као прво да наставе са 50% и да буде нешто типа КТ 50% са малим Хавајцем или неким за нијансу бољим. Ништа више. Пре пар месеци сам то узео и сасвим ми је ОК.
 
Poslednja izmena:
Ako mene pitas, ne, ja sam mickka pitao.
Tebe razumem, cekam isto za druge KT brojeve;)
 
Ako mene pitas, ne, ja sam mickka pitao.
Tebe razumem, cekam isto za druge KT brojeve;)

aaa pa navedi da je pitanje za mene :)...

Napisao sam par postova ranije zašto sam prešao...ali nije mi teško da ponovim..

Nakon 14 godina korišćenja MTS mreže(još uvek negde imam račun za kupljenu karticu na moje ime sa ličnom kartom roditelja itd...) MTS ne želi da izađe u susret i na neki način zahvali se starim korisnicima na poverenju što je meni sasvim normalna stvar.

Na moje pitanje da li mogu obzirom na staž da dobijem recimo smanjenu cenu telefona uz novi ugovor...odgovor je bio ''nema šanse,to što Vi tražite je previše'' ,a tražio sam G2 sa MixNetL paketom za manje keša od 42.000 din koliko sad iznosi...
Samo da napomenem da sam dobio poziv od službenice MTS-a sa molbom da obrazložim zašto prelazim.Po mom obrazloženju gospođa se uljudno izvinila zbog nemogućnosti(odbijanja između redova) njene firme da mi izađe u susret i zamolila me da se nakon isteka ugovora setim MTS-a jer ipak sam bio tu skoro od osnivanja...

Sa druge strane u Telenoru sam dobio za istu cenu paketa u MTS-u...nadam se za nijansu bolji net(danas sam upoređivao i jeste brži),standardno,razgovori,poruke itd...i ono naj osnovnije G2 za 19.000 dinara.


Što se mene tiče sasvim dovoljno da pređem...
 
Хм, пар пута сам се колебао код њих и увек су се сетили да погледају у базу и понуде ми неке додатне повољности које зависе од мог стажа и месечних рачуна. Тако су ми нудили отприлике за једну класу ниже цене телефона тј оне по којима се добија уз следећи пакет.

Сада сам у ситуацији да ми пакет уопште није битан тј уопште ми нису потребни минути па гледам да добијем неке повољности а убедљиво ми је најбоље КТ са 50% попуста и нешто уз пакет. ;)
 
aaa pa navedi da je pitanje za mene :)...

Napisao sam par postova ranije zašto sam prešao...ali nije mi teško da ponovim..

Nakon 14 godina korišćenja MTS mreže(još uvek negde imam račun za kupljenu karticu na moje ime sa ličnom kartom roditelja itd...) MTS ne želi da izađe u susret i na neki način zahvali se starim korisnicima na poverenju što je meni sasvim normalna stvar.

Na moje pitanje da li mogu obzirom na staž da dobijem recimo smanjenu cenu telefona uz novi ugovor...odgovor je bio ''nema šanse,to što Vi tražite je previše'' ,a tražio sam G2 sa MixNetL paketom za manje keša od 42.000 din koliko sad iznosi...
Samo da napomenem da sam dobio poziv od službenice MTS-a sa molbom da obrazložim zašto prelazim.Po mom obrazloženju gospođa se uljudno izvinila zbog nemogućnosti(odbijanja između redova) njene firme da mi izađe u susret i zamolila me da se nakon isteka ugovora setim MTS-a jer ipak sam bio tu skoro od osnivanja...

Sa druge strane u Telenoru sam dobio za istu cenu paketa u MTS-u...nadam se za nijansu bolji net(danas sam upoređivao i jeste brži),standardno,razgovori,poruke itd...i ono naj osnovnije G2 za 19.000 dinara.


Što se mene tiče sasvim dovoljno da pređem...
Sa kojim to paketom G2 za 19000?
 
Mickk a sta ti druga dva nude kao vernom korisniku?
Nisi odgovorio na pitanje.

Telenor nudi telefone jeftinije ok - ali sta posebno nudi starim korisnicima? Zato pitam zasto bi mts tebi nesto posebno dao kao starom korisniku
Drugo je sto bi mogli sve cene telefona da snize;) Ali ocigledno je neko odlucio da mts nece bit8 banka za telefone:(
 
Po ko zna koji put se u ovoj temi ljudi 'vataju price 50% i telefon. Stvarno ne shvatam da je moguce da nekom takvo sto uopste i pada na pamet. Samo cekam kad ce se neko naci pametan da pokrene i peticiju na tu temu. :d Budi Bog s' nama...

A bilo bi lepo... B-)
 
Poslednja izmena:
Mickk a sta ti druga dva nude kao vernom korisniku?
Nisi odgovorio na pitanje.

Telenor nudi telefone jeftinije ok - ali sta posebno nudi starim korisnicima? Zato pitam zasto bi mts tebi nesto posebno dao kao starom korisniku
Drugo je sto bi mogli sve cene telefona da snize;) Ali ocigledno je neko odlucio da mts nece bit8 banka za telefone:(

Pa recimo do pre nekog vremena MTS je bez problema odobravao makar neku vrstu popusta...sad nista.Ocigledno je da krecu u unistavanje sistema radi lakseg rasparčavanja i prodaje...
A zar 14 god nije pristojan staž???Pa u autoservisu kad kupis ulje dobijes besplatnu zamenu istog... zašto ne bi ljudi u MTS-u dobili nešto u tom vidu?Za ostale ne znam...prosto mi je logična računica za istu cenu računa i 20.000 din jeftiniji telefon da pređem...meni ta cifra jako znači :)
 
Vrh Dno