Mitronijee
Čuven
- Učlanjen(a)
- 25.10.2004
- Poruke
- 92
- Poena
- 610
Poštovani članovi foruma.
Da li se neko susreo sa sledećim problemom.
Da su se odlepili nosači spoljnjeg stakla na ugradnoj rerni.
Proizvođač : BOSCH
Serija : 4
Nastanak problema -
REšimo gospođa i ja da detaljno očistimo kuhinju pred novogodišnje praznike 😀
Uglavnom napadnemo rernu skinem ja vrata rerne razdovojim stakla ( unutrašnje i spoljno) individualno ih odmastim operem.
I naravno u tom trenutku nam padne genijalna ideja na pamet.
Te ja ubacim vrata u segmentima u mašinu za pranje sudova. i stavim program od 70 stepeni.
Naravno varta i stakla se cakel kada se to završilo ali dobijemo i nus produkt a to da su plastični nosači vrata rerne koji su zalepljeni za spoljne staklo se odlepili.
I sada da li da lepim to ili da kupim nova komplet vrata rerne što je oko 100 150 eur.
I da li je neko imao taj slučaj i ako ga je rešio kako ?
Hvala
slike u prilogu
Da li se neko susreo sa sledećim problemom.
Da su se odlepili nosači spoljnjeg stakla na ugradnoj rerni.
Proizvođač : BOSCH
Serija : 4
Nastanak problema -
REšimo gospođa i ja da detaljno očistimo kuhinju pred novogodišnje praznike 😀
Uglavnom napadnemo rernu skinem ja vrata rerne razdovojim stakla ( unutrašnje i spoljno) individualno ih odmastim operem.
I naravno u tom trenutku nam padne genijalna ideja na pamet.
Te ja ubacim vrata u segmentima u mašinu za pranje sudova. i stavim program od 70 stepeni.
Naravno varta i stakla se cakel kada se to završilo ali dobijemo i nus produkt a to da su plastični nosači vrata rerne koji su zalepljeni za spoljne staklo se odlepili.
I sada da li da lepim to ili da kupim nova komplet vrata rerne što je oko 100 150 eur.
I da li je neko imao taj slučaj i ako ga je rešio kako ?
Hvala
slike u prilogu
