Šta je novo?

Problem sa vibracijama.

Nabavicu,trenutno sam poturio neku kao poliuretansku spuzvu i samo malo se smanjilo,al ja opet mislim da bi trebalo pravilno tiplovanje kako sam gore naveo jer ako logicki gledamo treba saraf bude vise u zidu utiplovan nego sto ostane u stiroporu kao sto je kod mene slucaj 5 cm u zidu a 11cm u sitoporu ,pa mora da vibrira po nekoj logici ako gledamo po tezini vanjske i vibracije koje proizvede sam kompresor.
Postavi te gume, kostaju oko 10 evra, kvlitetne, Poslacu ti na pm gde sam ja uzeo. Ja sam hteo da poludim od on off klime iz lokala ispod mene. Gotovo je bilo da je skinem i polomom u komade, ali ovo je resilo problem. Cetiri male gumice, koje staju u kutiju cigara ti preokrenu zivot.
 
Postavi te gume, kostaju oko 10 evra, kvlitetne, Poslacu ti na pm gde sam ja uzeo. Ja sam hteo da poludim od on off klime iz lokala ispod mene. Gotovo je bilo da je skinem i polomom u komade, ali ovo je resilo problem. Cetiri male gumice, koje staju u kutiju cigara ti preokrenu zivot.
Posalji i meni da vidim koje su.
 
Posalji i meni da vidim koje su.
Ja još nisam nabavio a ni rešio vibracije jer čekam da dodju serviseri da oni postave neke ,ako ne pomogne skidaju vanjsku i nose u servis da vide šta je problem s njom ili dobijam novu vanjsku,sve zavisi od zastupnika odnosno pokrovitelja garancije.
Javim ovde ishod situacije
 
Da se javim samo sa dosadasnjim ishodom,dakle monteri koji su montirali klimu su donijeli neke bezz gume (nemaju druge) i nikavka promjena ,mozda nekih 20% da je kao blaže al nije to to,danas trazio broj od zastupnika za moju regiju,kontaktirao ga ,popričali,kaže da javlja ovo dan dva da dodje njihov serviser kojeg oni šalju kao zastupnici gree klima,ako bude sumnjao da je do vanjske skida nosi u servis na testiranje.....
To je to,opet se javim dok se to sve ne završi.....
 
Nazad
Vrh Dno