Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auto-merge radi na 5 minuta, sve van toga se ne spaja. I radi na nivou grupe korisnika, nema veze sa forumima.

Ček, na nivou grupe korisnika? Hoćeš da kažeš da moje postove merguje uvek?

Vidiš na temi o svemiru da mi je spojio postove razmaknute 20ak dana.

Može li se to isključiti? 🤔
 
Moguće da je do nas...

@kUdtiHaEX ...​

može li se to isključiti?
 
DeVIPuj ih :D
 
Ljudi sta je sa ovim benchmark forumom zadnjih dana?.....ucitava strane po 3 minuta,nekada uopste ni ne ucita i bude bela strana,povremeno izlaze neke poruke kako nesto nije u redu i slicno...postove gotovo da i ne mogu da postavim,nece da ucita stranu...(ovaj pokusavam vec 10 puta)
 
Meni se to ranije vise desavalo.
U poslednjih par dana sve savrseno.
 
+1...
...radi savršeno već danima.

Inače, ako se već žalite da nešto ne radi, napišite tehničke detalje platforme na kojoj imate probleme.
I ako nešto negde ne radi, probajte odmah na nekoj drugoj platformi. Win->Andorid, WiFi->Mobilni prenos...
Može mnogo da pomogne oko rešavanja problema.

Ovako, ko žena kada telefonom objašanjava majstoru da joj ovo sada ne radi, i da zato nije stigla na posao, i da je zato ceo dan danas boli glava, i da se posvađala sa drugaricom, i da sada ona misli da je ona duga kriva i bla.bla.bla...
Samo nikako da kaže šta to ne radi.

:p :D
 
Pa napisah,problem je tesko ucitavanje strane.....ucitava po par minuta stranu,a nekada ni ne ucita nego "tresne" skroz belu stranu,pa jedino preostaje reload......a i kada ucita cesto izbacuje poruku:

"Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console."

To mi se desava na dva kompa (i kuci i na poslu).....prvi ima win 7 i hrom,drugi win 10 i firefox.....takodje,na wifi-androidu je isto....

Sam benchmark sajt ucitava normalno,ali problem je sa forumom.......mislim da mi forum nikada nije tako bagovao ranije
 
Dobio si cestitku od moderacije nakon one razmene neznosti sa fingionom u Ryzen temi...
 
Poslednja izmena:
Nisam dobio nikakvu "cestitku" od moderatora,tj nikakvu poruku tog tipa nemam u inboxu...

A forum mi tako baguje skoro cele prosle nedelje,mnogo pre razmene "neznosti"......btw,da li tako ubuduce funkcionisu kazne i upozorenja na novom forumu?...tj uz kaznu sledi i bagovanje,tj sporo ucitavanje foruma? :)
 
Jeste sigurno, neka proba izlogovan i videce da sajt normalno radi tj ucitava...
Ne dobija se razglednica (opomena) kada aktiviraju "discourage user", niti se moderatori/admini (uglavnom) oglasavaju po tom pitanju, vec je par clanova pisalo o tome...
 
@Yojinbo

I ti si imao slicne probleme :), do nedavno.

To traje neki period vremena, pa prestane ?
 
Ljudi sta je sa ovim benchmark forumom zadnjih dana?.....ucitava strane po 3 minuta,nekada uopste ni ne ucita i bude bela strana,povremeno izlaze neke poruke kako nesto nije u redu i slicno...postove gotovo da i ne mogu da postavim,nece da ucita stranu...(ovaj pokusavam vec 10 puta)
Zbog uljudnog ponasanja si dobio discourage. To sto ti se desava je posledica tog statusa.

Moderatori zadržavaju diskreciono pravo da ne obaveštavaju o tome, a očigledno je i da sam znaš šta si uradio. Ističe za 7 dana.
 
Povremeno primetim (na android tel) da za praćene teme ne stigne obaveštenje na zvoncetu a kad uđem ručno kroz meni u praćene teme vidim nove postove.
 
Pitacu a nisam prveravao da li je neko vec pitao ili primetio (nemam vremena ni 8 strana da iscitam)...

Kad u pretrazi ukucam HBO, hbo, GBO GO ili hbo go nece da mi izbaci nikakav rezultat.
Zašto?
Koji je minimalni broj karaktera za pretragu?
 
Zbog uljudnog ponasanja si dobio discourage. To sto ti se desava je posledica tog statusa.

Moderatori zadržavaju diskreciono pravo da ne obaveštavaju o tome, a očigledno je i da sam znaš šta si uradio. Ističe za 7 dana.
Mislim da je to malo loše zamišljeno..u redu je da moderator sakrije 'Nick' neka vrsta diskrecije ali je glupo da ja ne dobijem obaveštenje o tome da sam prekršio neko pravilo i koliko taj prekršaj nosi kaznenih poena i koliko dugo važe.
Obaveštenje samo o tome da sam kažnjen, da budem u toku..
 
Uopste mi ne stizu notifikacije na telefon (PWA) kada neko postuje na temu koju pratim. Onda odem na forum, na watched threads, izblejim tu malo, i onda mi u sledecih par sati stize na telefon kada neko postuje. Posle nekoliko sati sve u krug. Npr. evo jutros na telefonu apsolutno nista.
 
U režimu New post kada ulazim u pojedinačnu temu uvek mi ide na prvu poruku.
Svaki url se uredno završava sa /unread.
 
Nije u pitanju problem ili bag, nego, možda bi bilo dobro da se izjednači vreme-limit za izmenu posta i za izmenu privatne poruke? Nisam 100% siguran ali mi deluje da je za post 20 ili 30 minuta a za PP samo 5 minuta.
 
U temi Potrošačka elektronika/Kucna multimedija/TLC televizori koju god stranicu da otvorim na pocetku uvek se nalazi prvi post, kao da ima dupla stranica.
 

Prilozi

  • sshot-2021-06-10-[1].png
    sshot-2021-06-10-[1].png
    132.4 KB · Pregleda: 17
@terzazak a kad udjes, recimo u hisense temu! pogledaj kako je tamo, da li isto prikazuje pocetni post kao prvi na svakoj strani ?
 
Pogledao, isto je.
Sad, ne znam da li mozda tako treba, ali nema u svim temama.
Ima i u Xiaomi temi, ali nema recimo u LG, Tesla i dr.
 
Tako je namesteno, vidis da ima sa strane "sort by votes" ...pogledaj u "sta da kupim" temama, svuda je tako
 
Ok, nisam do sada obratio paznju, ali vidim i da se razlikuju podesavanja od teme do teme.
 
U temi Potrošačka elektronika/Kucna multimedija/TLC televizori koju god stranicu da otvorim na pocetku uvek se nalazi prvi post, kao da ima dupla stranica.
Postoji više različitih tipova postova. U Šta da kupim tip postova je pitanje i pitanje je uvek vidljivo kako bi onima koji diskutuju o istom bilo uvek ispred očiju. Takve teme imaju drugačiji interfejs u odnosu na klasične diskusije koji se ogleda u mogućnosti dodavanja ili oduzimanja poena na pojedinačnim odgovorima u temi, kao i u odabiru ispravnog odgovora.
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako bih ovo opisao ali pokusacu:

Uredno sam kliknuo da pratim teme koje me zanimaju i kada neko nesto napise iskoci mi obavestenje, ali primera podforum Kriptovalute pa tema Diskusija o cenama, iako se svaki dan pise u temi posle nekog vremena ne dobijam obavestenja da je neko nesto novo napisao nego kada udjem u tu temu ponovo onda krenu da mi stizu obavestenja. Isto tako i sa mnogim drugim temam koje sam kliknuo da pratim! Jel to sajt ima neki limit za koliko sajtova moze da salje obavestenja ili sta je upitanju.

Nadam se da su me moderatori razumeli sta zelim da kazem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno