Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imas u prethodnih par postova objasnjenje, dobio si opomenu za nesto a to su posledice
 
Ako su to posledice onda ih vidim ali opomenu nisam niti mi je iko nesto napisao.
 
Reseno
 
Zdravo, stigla su mi dva PM. Odgovorio sam na jednu, a za drugu poruku mi je rekao da sačekam oko 30 sekundi. Možda bi bilo dobro da se do 3 poruke ne čeka ništa, i eventualno da se uvede dugme gde može da se prijavi spam.
 
Pa strpi se 30 sekundi, nije 30 minuta. :) To nije moguće menjati, u sklopu platforme je tako.

Spam se može prijaviti korišćenjem "Report" tastera, koji je prisutan na dnu svake poruke ili posta.
 
o.k.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    70.8 KB · Pregleda: 49
Anti-spam zaštita. Pre manje od 2min si postavio post.
 
koristim dissenter browser ( manje više brave browser) i otkako je postavljen "novi" forum na svakoj stranici mi iskače, ups, naleteli smo na probleme...i to kad nisam logovan, uglavnom se na njemu i ne logujem na forum...win10...chrome za to vreme sve ok...
 
Izvinjavam se ako sam promašio mesto da postavim par pitanja, nov sam ovde pa premestite drugde ako treba.
Da li biste mogli da u odeljku za pomoć, možda gde su BB kodovi, stavite objašnjenje da ubacivanje linkova direktno u editor (dakle bez onoga "Ubacite link" ili stavljanja URL koda) daje umanjen i slikovit prikaz strane na koju se link odnosi? Imao sam taj problem delom i zbog računara, Terzazak mi je objasnio kako treba, pa eto da i drugi znaju i da ne zatrpavaju temu kao ja u pokušaju da reše situaciju.
Drugo, možete li proveriti zašto linkovi sa slikovitim prikazom, tu mislim na IMDB stranice, stavljaju nemački prevod? Probao sam na računaru i telefonu, ista je situacija. Meni se čini da je do IMDB, da oni isprevode naslov i pošalju informaciju natrag. Ako može i to da se proveri, da se vidi ima li neko rešenje. Evo jedan primer:
I treće, molim vas ako možete da obrišete post #28,061 i 2-3 ispod. Ponelo me pisanije na pogrešnom mestu, još se uhodavam sa pravilima i običajima ovde.
Ne zamerite i hvala vam na trudu.
 
Kod mene , preko Firefox-a je sve na engleskom.
 
Kod mene na Firefox US takodje prikazuje nemacki Die Teufel (1971) naziv filma.

Ne bi to trebalo da ima veze sa browserom, nego sa imdb-om ili forumom (nekim pluginom).
 
koristim dissenter browser ( manje više brave browser) i otkako je postavljen "novi" forum na svakoj stranici mi iskače, ups, naleteli smo na probleme...i to kad nisam logovan, uglavnom se na njemu i ne logujem na forum...win10...chrome za to vreme sve ok...
Kod mene se to dešava tu i tamo na Chrome browseru, dok sam ulogovan, F5 rešava stvar ;)
 
koristim dissenter browser ( manje više brave browser) i otkako je postavljen "novi" forum na svakoj stranici mi iskače, ups, naleteli smo na probleme...i to kad nisam logovan, uglavnom se na njemu i ne logujem na forum...win10...chrome za to vreme sve ok...
Očigledno je problem lokalne prirode i nema veze sa samim forumom.
 
Ne vidim kakve veze bi to imalo sa forumom, kada klikneš na link on te odvede na IDBm site.
 
Kod mene na Firefox US takodje prikazuje nemacki Die Teufel (1971) naziv filma.

Ne bi to trebalo da ima veze sa browserom, nego sa imdb-om ili forumom (nekim pluginom).
"Padobranisao" sam na Xenforo čisto da vidim kako tamo učitava linkove. Sve je normalno, na engleskom. Mislim da imaš pravo da nije do pretraživača. Nešto na vezi IMDB-forum ne štima. Bacio sam pogled od 900-te strane na linkove koji su drugi postavljali. Nema neko pravilo, neki linkovi su na engleskom, neki na nemačkom. Svi linkovi koji su na engleskom i kod mene su. Isto je za nemački prevod.
Zanimljiva stvar: Kad mi je link izašao na nemačkom iz Fajerfoksa sam izabrao da vidim kod. Našao sam tekst "Die Teufel" i prekucao na engleski "The Devils". U "Pregledu je stajalo na engleskom, međutim kad sam kliknuo "Objavi" opet pređe u nemački.
 
Mhm
 
Nisam siguran da li je bag, ali sam pre nekoliko meseci poslao zahtev za promenu korisničkog imena na Account Details stranici, ali od tada samo stoji "You recently requested to change your username to <XXX> and this is currently awaiting approval by a moderator.", a korisničko ime nije promenjeno, niti sam dobio nikakvo obaveštenje.
 
Koji je fazon u postavljanju oglasa, kad je pocelo receno je da je 200 postova potrebno da bi se oglas stavio. Sad u zadnjih 10 oglasa 3 clana su postavila oglase, jedan 40, jedan oko 100, jedan oko 120, a ja koji imam vise i duze sam od njih na forumu ne mogu da postavim. Kako?
 
Pravila za male oglase su se menjala tokom godina, samim tim i pravila za dostizanje member statusa (sada 3.5" Floppy statusa). Ko je dobio Member status, zadržao je taj status prelaskom na novi forum. Samim tim, ostala mu je mogućnost da postavlja oglase.

Trenutno je neophodno napisati 250 poruka (u forumima gde se poruke broje) i biti član barem 6 meseci da bi se stekao uslov za postavljanje oglasa.
 
Forum laguje, ne funkcioniše pravilno ne učitava strane od 14h do sada i sada ne radi stabilno.
Postove treba potvrđivati 3-4x da bi prošao.
 
već je objašnjeno zašto se to dešava nekima. ukratko, kažnjen si
 
Može li neko od nadležnih moderatora da me kontaktira oko toga zašto sam banovan iz SBB teme bez upozorenja. Ne znam da li više praktikujete slanje opomena, ali ih nisam našao u porukama i notifikacijama. Hvala!
 
Nisam siguran da li je bag, ali sam pre nekoliko meseci poslao zahtev za promenu korisničkog imena na Account Details stranici, ali od tada samo stoji "You recently requested to change your username to <XXX> and this is currently awaiting approval by a moderator.", a korisničko ime nije promenjeno, niti sam dobio nikakvo obaveštenje.
Ista situacija, svojevremeno poslao zahtev za promenu nicka sa poolmaker na Poolmaker i stoji tako mesecima.
 
Posalji ponovo
 
Onda jedino admin moze da ti pomogne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno