Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro veče.

Ne vidim onaj deo foruma koji je ranije lepo funkcionisao a pisali smo na temu SBB, Internet, TV prenosi, Arena Cloud TV...
 
Primio tvoju "Test, test" poruku.
Ali zasto bih ja video prepisku izmedju drugih ljudi? Malo sam ih procitao i tamo ima i privatnih podataka (brojevi telefona). Bas bi neko iz administracije trebalo da baci oko na ovaj problem.
To su poruke koji drugi mogu da ostave na tvom profilu i nemaju nikakve veze sa privatnim porukama.
 
Da rizikujem da ispadnem glup, i dalje mi nije jasno.
Zasto bi se ovako nesto videlo na mom profilu (nadam se da nece nikome ugroziti privatnost):

Bench2.jpg

Niti sam holo, niti PROFILER, a i ne poznajem obojicu.
 
Isto imam i ja, what's new -> new profile posts
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-08-21-58-01-173_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-08-21-58-01-173_com.android.chrome.jpg
    86.3 KB · Pregleda: 84
Pa ok to je javno dostupno svima, mislim svako može da dođe na tuđi profil i vidi šta piše tako da nije problem privatnosti. To smo isto imali i na VB4.
 
Čisto par stvari, verovatno je dosta toga i napisano, ali ne mogu da ispratim ovoliku količinu novih poruka.

- Trebalo bi da može da se namesti kao na TT, "jump to first unread", dakle kad otvorim temu da mi automatski "skoči" na prvu nepročitanu poruku hronološki. Znam da ima ono "go to new" ali to em ne radi baš kako treba, em je svaki put jedan klik više.

- page counter u vrhu otvorene teme obavezno, ima na dnu ali neophodan je i u vrhu.

- kada poređam teme po nekom kriterijumu, da li po "last posted" ili nekom drugom, nebitno, nije uočljiva razlika između pročitanih i nepročitanih. Kad se zagledam vidim da je boldovano ali jedva (dark tema). Ovo bi trebalo malo uočljivije da bude. Imam odličan vid btw. :p

Inače čestitke na novom forumu, ja sam od onih koji ga godinama prati preko tt, i što se mene tiče niste ništa morali da menjate, ali pozdravljam svaki napredak. Treba tu još dosta sitnog peglanja, biće to ok za mesec - dva, taman dok se svi naviknemo a i kutija da ga uglanca i upicani.
 
Attempts to send emails to [email protected] have failed. Please update your email.
Update your contact details

To mi se od jednom pojavilo na vrhu foruma, nisam mogao da pisem, a ni da otvaram attachmente, pa sam morao da ponovo sacuvam email adresu, i potvrdim preko linka koji mi je stigao putem mejla.
Ne znam da li je to neki bag ili ne, ali rekoh da napisem.
 
Attempts to send emails to [email protected] have failed. Please update your email.
Update your contact details

To mi se od jednom pojavilo na vrhu foruma, nisam mogao da pisem, a ni da otvaram attachmente, pa sam morao da ponovo sacuvam email adresu, i potvrdim preko linka koji mi je stigao putem mejla.
Ne znam da li je to neki bag ili ne, ali rekoh da napisem.
https://forum.benchmark.rs/threads/izmene-planirana-ažuriranja-i-radovi.479673/post-6318874
 
Nešto je def problem oko tih mailova, meni 4 ili 5 pokušaja slanja na hotmail.com nije stiglo, na kraju evo promenih na gmail.com i prošlo odmah.
 
Mene je jutros dočekala poruka da je bilo neuspešno slanje na hotmail. Posle sam ukucao istu mail adresu u profilu i sve prošlo bez problema.
 
Brisanje poruke šalje na početnu stranu foruma.
Jel prijavljeno već? Ne videh da je neko pisao, možda je do mene.
 
Bench ikonica je namerno siva, umesto pozadina da bude bela ?
 
jedno pitanje, mali oglasi, mobilni telefoni ! Trebao sam kupiti pocophone f1 i sada nema nigde u oglasima telefona samo 1 post !
Da li ce uskoro biti prebaceni svi oglasi ili se sada ceka na nove ?
Izvinjavam se ako sam pogresio sobu, al se tesko snalazim, ipak sam ja stariji covek 😊
 
Na globaltel temi klik na poslednju stranu (68) vraća na prvu stranu teme.

 
BUG: Attempts to send emails to [email protected] have failed. Please update your email.
Mejlovi su mi svakako stizali.

Ponovo sam obnovio -update-ovao identican mejl. Praticu da vidim da li i dalje postoje problemi. Istu adresu koristim od kada sam otvorio nalog na benchu...

BUG 2 ili nova opcija: Broj poruka-postova "Messages" je manji.
 
BUG: Attempts to send emails to [email protected] have failed. Please update your email.
Mejlovi su mi svakako stizali.
Nije bag, radi se o ovome:
Validacija email adresa članova
Svim članovima je promenjen status u Email Bounced i zbog toga će ih sačekati poruka na vrhu foruma o tome. Molim vas da proverite svoju email adresu i da je ažurirate, kako bi smanjili broj poruka koje se vraćaju nazad, smanjili spam i kako bi ubuduće dobijali obaveštenja o temama na mail.
 
I ja imam isto... Samo kliknem na tvoj profil i ispod mi iskače prepiska koju si vodio/vodiš sa random članovima...

EDIT: Sad vidim da su to valjda poslednji postovi...

EDIT2: Da li Vama radi upload image dugme kad se stisne za to predviđena ikonica?
Drop radi, ovo ne...
 
To je prepiska na profilu clana i to je javno - postojalo je i ranije.

Privatne prepiske ti idu preko "Start conversation" i to niko ne vidi.
 
Vezano za male oglase podforum, pošto je isti podeljen sad posebno na stavke jel u planu da se za svaki deo omogući postavljanje po jednog oglasa ili će ovako sa jednim na 10 dana da ostane praksa? Hteo sam pored Laptopa (koji sam stavio u adekvatan deo) da stavim i neke maske i zaštite za mobilni u temu odgovarajuću za to ali vidim da narednih 10 dana nisam u mogućnosti da postujem.

Izvinjavam se ako je već neko pisao na ovu temu, našao nisam.

Takođe bi pored prodajem ili menjam voleo da se doda još i iskljičivo prodajem opcija u padajućem izboru prilikom postavljanja oglasa.
 
To isto sam i ja hteo da napisem pre 5 minuta, imam foto/laptop ranac i telefon, ocigledno ne idu u istu kategoriju.

Ranije je bilo lakse - sve je bilo spojeno u "prodajem"
 
Ne, 1 oglas u 10 dana znači 1 oglas u celim malim oglasima u 10 dana.
 
You have insufficient privileges to post here.

Jel se ovo desava zbog radova? Usao sam na forum veceras i ovo me sacekalo. Sad ponovo mogu da pisem.
 
Ko ima problem nek proba sada.
 
Ne, 1 oglas u 10 dana znači 1 oglas u celim malim oglasima u 10 dana.
Nekako loša zamisao. No dobro, jel onda kažnjivo ako pored laptopa navedem i "pite krompiruše" u isti oglas koji nemaju veze sa istim ali su i dalje vezane za tehniku/mobilne?
 
Nekako loša zamisao. No dobro, jel onda kažnjivo ako pored laptopa navedem i "pite krompiruše" u isti oglas koji nemaju veze sa istim ali su i dalje vezane za tehniku/mobilne?
Probaj pa vidi šta će @Joker da ti uradi. Upravo dovitljive traži ovih dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno