Šta je novo?

Kućna multimedija Preporuka za soundbar

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Mare011

Cenjen
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruke
584
Poena
180
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samaung A52s
Pristup internetu
  1. Optički internet
Vec duze vreme gledam soundbarove ali nikako da se odlucim za neki, pa ako neko moze da preporuci nesto do 250eur?

Znam da ne treba da ocekujem neki vau zvuk ali uglavnom ce se korisiti za filmove mrzi me da ravlacim kablove po celom stanu za 5.1 sistem i bitno mi je da ima hdmi arc da mogu sa daljinskim od tv da kontorlisem soundbar

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Rešenje
Vredi li Samsung HW-B440 uzeti za 130€? trenutno je snižen na nemačkom amazonu, imam mogućnost da mi donesu, verovatno je to ustvari HW-B450 ali nisam siguran, pošto je model kao za nemačko tržište.
Ne mogu da se protegnem više, nažalost, a spram VOXovih zvučnika od 3W ovo će mi biti simfonijski orkestar
Vidim da svi preporucuju Samsung. Jel stvarno najbolji za te pare jer vidim da ima dosta drugih za slican novac.
 
Jeste. Ja iako imam LG TV, uzeo sam Samsunga.
 
Ок, најбољи су звучно а зна ли се који модели су проблематични? Хоћу да унапредим звук тв за обично гледање и понеку серију, тражим неки "атмос сб". Q600 b/c изгледа имају проблеме. Шта је добар избор?
 
Valja li nesto HW-650B? Da napomenem da do sada nisam imao prilike da slusam zvuk iz soundbara, uvek je bio 2.1 sistem preko PC ili direktno iz TV.
 
Ок, најбољи су звучно а зна ли се који модели су проблематични? Хоћу да унапредим звук тв за обично гледање и понеку серију, тражим неки "атмос сб". Q600 b/c изгледа имају проблеме. Шта је добар избор?
Q600B? Mada bilo koji će biti bolji od tv zvučnika.
Valja li nesto HW-650B? Da napomenem da do sada nisam imao prilike da slusam zvuk iz soundbara, uvek je bio 2.1 sistem preko PC ili direktno iz TV.
Ovde su neki uzimali 550 i 650 čini mi se da su zadovoljni.
 
Nemam pojma ovo sam čitao na brzaka na rtings i sasvim je ok. Nisam video da crkava nešto posebno. Ja bih uvek pre uzeo nešto kvalitetnije pa da traje. Opet zavisi od budžeta.
 
Имам у соби 7.2.6 за филмове, треба ми атмос сб за тв и понеку стрим серију. Звук са тв и са стрим платформи није нешто за хифи систем, звучи плитко у поређењу са хи-рес звуком из филмова (основа је долби дигитал, као флак и мп3 да се пореде). Док преко сб то звучи боље, вероватно има неко процесирање које зафарба да лепше звучи. Купио сам пре пола године игром случаја вивакс сб, неупоредиво боље од тв, али бих хтео нешто мало боље. Зато сам гледао хисенсе нѕ312, затим ове самсунге али свуда се жале на неке проблеме.
 

Da li je ok ovaj soundbar za ove pare? Da li ima bolji u tom rangu?
 
pozdrav svima
imam problem sa sb samsung q800c,ne moze da se poveze sa lg42la660s,probao sam preko hdmiarc izlaza ,probao na drugom tv radi sb,menjao sam i hdmi kabl i ne vredi
jel moguce da ne moze posto je tv star nekih 5,6 god
 
Fali mu malo dubine i, naravno - soundstage je iskljucivo napred.

Za 25-28k, kako mu se cena krece - sasvim ok.
 
Ja sa zastekam i kao zamenu za xiaomi 3.1 uzmem samsung c450, i za muziku i nije neka razlika ali filmovi su bas meh.

Ko uzima prvi put je ok, ali poprilican downgrade u odnosu na 3.1.
 
Za filmove i za bilo kakav dijalog (i monolog :)) je bitan centralni kanal/zvucnik.
 
Какви су лг сб? Звучно и колико поуздани.
Koliko su im dobri televizori, toliko su im losi SB. Sve do jednog sam probao u prethodne 3 generacije i svi su mi meh.
 
Jel moguće da vrede soundbarovi od 25k? Neki matori samsung aam bio uzeo od ortaka i moj Philips PUS7805 imao bolji zvuk, da ne pričam za Sony A80J
 
Ja sam skroz zadovoljan sa B550.
 
Nazad
Vrh Dno