Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Onda takav broj nisu smeli ni da puštaju u prodaju. Ako sam te dobro razumio A1 je ti je dao tu informaciju, u prevodu: znali su da korisnik tog broja neće moći da koristi Viber.

A recikliranje je redovno kod svih operatera, doduše nešto manje u mts-u. Čitao sam skoro da su se tako našle srodne duše, ako je nekom za utehu ;)
Koliko sam ja razumeo Viber podrška mu je dala tu informaciju, ne znam kako bi operater mogao da zna koji su sve servisi blokirali broj.
Kao kada bi tražio informaciju od gugla da li ti je gmail adresa na black listi za registraciju na benchmark. Kako oni to da znaju?
 
Ja sam kolegu razumeo da je kontaktirao A1. Mada, njegova poruka je bila dvosmislena, jer kaže da je " kontaktirao podršku", ne piše čiju podršku, a ja sam po smislu poruke pomislio da je reč o Korisničkom servisu A1.
 
@Bonafides nije nikako bila dvosmislena, jer jedino Viber može da saopšti da je došlo do kršenja njihovih uslova korišćenja i širenje takve vrste informacije operateru ili uopšteno trećim stranama bi bilo u direktnoj sprezi sa povredom prava ličnosti bilo kog pojedinca.
 
Onda takav broj nisu smeli ni da puštaju u prodaju. Ako sam te dobro razumio A1 je ti je dao tu informaciju, u prevodu: znali su da korisnik tog broja neće moći da koristi Viber.

Ne, to je Viber podrška, njima sam se obratio.
Jedino mi nije jasno zašto makar nemaju neki vremenski reset za brojeve, nego je izgleda perma ban u Viberovoj bazi.
 
Ne, to je Viber podrška, njima sam se obratio.
Jedino mi nije jasno zašto makar nemaju neki vremenski reset za brojeve, nego je izgleda perma ban u Viberovoj bazi.
Izvinjavam se tebi i ostalim kolegama sto sam pogresno shavtio tvoj post. I meni je delovalo cudno da A1 zna da odredjeni broj ne moze koristiti Viber.
Nadam se da ces sa novim brojem uspesno kreirati Viber, ali je korisno znati da postoje i ovakvi slucajevi sa brojevima.
Pozdrav
 
Ako je neko smarao ljude sa tog broja. Naravno da je Viberu isplatljivije da blokira taj broj i jos deset ako treba. Nego da ima zbog njih hiljade nezadovoljnih korisnika ili da se siri prica da viber dopusta da ih neko vara i slicne varijante. Jedino sto je verovatno lakse uzeti drugi broj nego juriti i objasnjavati da to nisi ti ta prethodna osoba...
To nema veze do operatera. Operater samo pruza trecim licima nacin prijave putem broja. To kako se vodi broj u nekom sistemu. Dok isti ne probas ne znas...
 
Ako je kartica registrovana na ime osobe koja je trenutno u Srbiji - postoji resenje

Procitaj PP
 
Pozdrav svima. Danas ću vam reći kako mobilni operator A1 krade mobilni saobraćaj. Stvar je u tomu što sam ostao bez prometa na mobilnom internetu i kupio dodatak 2 gb.
Međutim, nakon 3 minuta dolazi sms da sam potrošio ovaj dodatni Internet paket. Međutim, ali posle povezivanja paketa uopšte nisam trošio internet.
Ako i hteo da potrošim 2gb za 3 minuta, brzina ne bi dozvolila.
Pozvao sam tehničku podršku i rečeno mi je da ste ga dobro iskoristili :poop:.
Na pitanje o tome kako sam mogao da potrošim 2GB interneta za 3 minuti preko 4G(LTE) jasnog odgovora nisam dobio🤡.
Uopšte, tehnička podrška nije želela da pomogne👎.

Uopšteno govoreći, to je prevara ili krađa od strane operatera. Želim da svi znaju. Prufovi su ispod.
Možda je neko imao nešto slično?
 

Prilozi

  • a1 1.jpg
    a1 1.jpg
    61.9 KB · Pregleda: 79
  • a1 2.jpg
    a1 2.jpg
    90.5 KB · Pregleda: 78
Kako se odjaviti sa mts mesečnog plana tj kako ga deaktivirati da se automatski ne produži?
 
Jel iko provalio na mtsu kako se trose dodaci uz plan. Ako aktiviram neograničen Facebook jel moram pre ili posle plana. Jel skida prvo 5GB iz plana pa onda neograničeno troši Facebook? Jel ima ikakvog smisla kod njih oko redosleda potrošnje?
 
140 GB-30dana, za 1500 dinara.

Ovo je Yettel ponuda koju su dobile neke stare pripejd kartice.
Nema obaveštenja u vidu sms poruke već se to mora proveriti u aplikaciji ili na portalu (Yettel preporuke - ponuda samo za tebe).
 
Kako kod mts pripejd sa dodatkom od 1TB neta iskoristiti gratis bonus dopune 4GB net, (aktivirano i neće da se troši) ?
 
Pozdrav
Dolazi mi rodica iz Kanade u Srbiju , planira uzeti broj na dopunu
Koja je najbolja tarifa , da ima internet i malo razgovora.
Bila bi u Srbiji i Bosni , tu bi koristila internet.
 
MTS kod nas. Ako ide za Crnu Goru. Mtel tourist Crnogorski joj je jos i najbolji izbor za to... Ali pored mtel CG sto ima odlicne dodatke i za Srbiju i BiH, mts jedini kod nas ima mtel dodatke za bosnu kod nas da vrede korišćenja u Bosni.
 
МТС баш тренира живце, јуче ми је био рок за обнову додатка 1000ГБ уплатом од 500дин што сам и урадио јуче ујутру око 09, данас погледам и нису продужили промоцију и не само то, скинуто ми је око 1500дин припејд кредита.... Уложена је жалба и чекам расплет.
 
koje licne podatke moze da trazi A1 ako se prenosi neregistrovan prepaid broj u A1 prepaid
 
Poslednja izmena:
hteo bih a1 prepaid ponudu za mocnu tarifu ali nemam broj koji je bio registrovan 3 meseca. imam 1 novu karticu koju nisam aktivirao.
kako bih mogao to da izvedem.
moze i privatna poruka
 
koje licne podatke moze da trazi A1 ako se prenosi neregistrovan prepaid broj u A1 prepaid

Мислим лична и ПУК1
 
pozrdrav..
Interesuje me da li neko zna da li se sabira/prenosi/produžava rok trajanja nepotrošenog saobraćaja iz A1 mesečnih planova kada aktiviram novi plan pre isteka starog ?
Ako je tačno da se produžava rok trajanja saobraćaja da li može bilo koji mesečni plan ili mora isti plan kao prethodni da se aktivira da bih produžio rok trajanja preostalog saobraćaja?
 
pozrdrav..
Interesuje me da li neko zna da li se sabira/prenosi/produžava rok trajanja nepotrošenog saobraćaja iz A1 mesečnih planova kada aktiviram novi plan pre isteka starog ?
Ako je tačno da se produžava rok trajanja saobraćaja da li može bilo koji mesečni plan ili mora isti plan kao prethodni da se aktivira da bih produžio rok trajanja preostalog saobraćaja?
ne produzava se zadnjih par meseci.Pre se sabiralo.
 
Nazad
Vrh Dno