Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Zna li neko zasto na A1 prepaid broj stize poruka:

Dobrodosli u A1! Vas postpaid paket je aktiviran. Pricajte, saljite SMS poruke, surfujte internetom po najpristupacnijim cenama, dok Vas racun uvek ostaje isti. Uzivajte. Vas A1

Nikakav postpaid ugovor niti zahtev nemam sa A1 samo je banula poruka...
Na Moj A1 aplikaciji i dalje se vidi da je prepaid broj.
Jedino novo je sto se pojavila Vo Lte ikonica na prepaidu.
 
Kažu da je greška
 
Da li se i vama pojavilo?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231222_084125_Yettel.jpg
    Screenshot_20231222_084125_Yettel.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 80
Moj A1 ponedeljak: 25 minuta/poruka u naredna 3 dana
 
Nestale Yettel nedeljne ponude na 3 prepaid kartice.
 
Da se nadovezem na sopstvenu poruku - ponude su se vratile, verovatno glitch u sistemu :)
 
Da li i kako da se aktivira internet za Zapadni Balkan na mocni plan u a1?
 
Iskljucili mi pripejd A1 broj nakon 9-10 meseci od poslednje dopune iako na sajtu pise da ce broj biti neaktivan nakon 13 meseci, sto su mi potvrdili i agenti korisnicke sluzbe. Vec dva meseca me zavlace i mole za strpljenje i nikako ponovo da aktiviraju. Imam utisak da odugovlace dok stvarno ne isteknu tih 13 meseci. Ne odustajem jer broj ima dobru numeraciju.

Da li je neko imao slicno iskustvo?
 
Imam ja iskustvo , jedno 5-6 dana pre isteka 13 meseci su deaktivirali broj. Nisu ni priznali da su pre vremena, zalio se dobio nekog advokata iz ministarstva za vansudsko resavanje sporova. Broj brzo vratili u mts , mts ga aktivirao ali placam 3 meseca pretplatu i onda mogu da prebacim na pripejd. Moze im se sve....
 
Šta je bilo za A1 prepaid ponedeljak? Propustio sam.
 
Kako se aktivira to na a1? Kod mene nema ništa
Ako do sada ništa nisi aktivirao i imaš aktivan mesečni plan, možeš kad god hoćeš prvo da iskoristiš 10GB na 5 dana kao poklon dobrodošlice, a onda ponedeljkom da aktiviraš poklon dodatke do 5. februara.
 
Dobro veče svima. Ako uplatim na (pripejd) sim karticu više para, da li će mi trajanje dopune i trajanje sim kartice duže potrajati ili ne?
 
Yetel esim traje godinu dana od poslednje dopune. Ne znam kako je na ostalim provajderima.
 
Nazad
Vrh Dno