Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam primetio da je neko komentarisao posiljke koje tek trebaju da stignu. Trenutno mi se azurirao status Shipment is being prepared for international delivery za LA...HU posiljku koju sam porucio 11.11. Da li ce posiljka da bude isporucena redovnim tokom ili cu da cekam da se ocisti prethodna guzva koja je nastala tokom strajka?
 
Kao sto "zaluta" po koja UB...HU , tako bude i po koja RR...HU

U Makedoniju i Albaniju RR stizu prilicno brzo - od prilike kao
LA...HU.

Makedonci cekaju UB...HU cesto duze od dva meseca :(

RR7390....HU od 11.11 uveliko pristizu u Budimpestu.

Isto tako i LA054...HU

Deo UA...HU sa pocetka meseca jos uvek stoji u Kini :(
 
Upravo jedna UAxxxxHU od 03.11 dobila status Departed from departure country.
 
Kao da su ti ostavili kartoncic pa da odeš u postu i podignes.
 
ostavice ga sutra verovatno, svejedno mozes da odes po paket u postu
 
Tako i meni pisalo na njihovom sajtu a sutra tek ostavili karton.
 
Meni ostao još jedan iz Septembra, a ovo su svi iz Oktobra i Novembra. Ima dosta njih koje stoje u Kini od početka Novembra.
 
Evo mdrnula se prva UA…HU koja je stajala sa statusom ,,arrived at departure transport hub’’. IMG_8807.jpegA evo i šta mi je drugi prodavac čija se pošiljka zaglavila 3.11. na istom statusu dao kao odgovor
IMG_8808.jpeg
Ne znam da li ima smisla da ni Mađari nisu očitali pakete, pa da je ona kao već napustila Kinu, tako da odgovor nije od neke pomoći. Mada, s obzirom da se ta jedna mrdnula nakon skoro mesec dana, definitvno je kao i uvek - samo čekanje.
 
Danas je stigao paket koji sam naručio ne tako davno. Prethodnih pet je zaglavljeno negde u skladištu HU-HU1005. Mislim da prebiru po brdima paketa sa obe strane😁

1701292548555.png
 
Poslednja izmena:
Koga zanima: pošiljka koja je 22. 11. prošla Izmeničnu i RSBEGC, danas (27.11.) otpremljena iz GPC Beograd.
Dostavljena 28. 11.

Druga pošiljka takođe - ali iz nekog razloga nakon GPC nije imala statuse o dolasku u lokalnu poštu i da je zadužena za dostavu, tek kad je dostavljena, ažuriran je status na dostavljena (pa je nisam očekivao), da znate i to se dešava.
 
Negde funkcionise skoro pa normalno, ali u NS je i dalje veliki kolaps sa posiljkama.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231130_083757_Chrome.jpg
    Screenshot_20231130_083757_Chrome.jpg
    145.7 KB · Pregleda: 40
U Bg ništa ne mrda. Bar ja nisam nista dobio. Danima stoji u glavnom magacinu i na carini
 
Da li da čekam da mi isporuči na vrata ili da idem u poštu?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231130_091203_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20231130_091203_com.android.chrome.jpg
    93 KB · Pregleda: 48
Imam 2x LA-HU pošiljke, poručene negde 16-17.11. 10-ak dana su stajale na nekom statusu da bi juče i danas bilo promena i poslednji status je departed from departure country/region. Na jednoj stoji Estimated delivery by 11.12. na drugoj 29.12. Imaju li ove prognoze ikakve veze ili je to skroz random? Kada otprilike mogu da očekujem da se isporuče? Nadam se pre nove godine? :)
 
Imam 2x LA-HU pošiljke, poručene negde 16-17.11. 10-ak dana su stajale na nekom statusu da bi juče i danas bilo promena i poslednji status je departed from departure country/region. Na jednoj stoji Estimated delivery by 11.12. na drugoj 29.12. Imaju li ove prognoze ikakve veze ili je to skroz random? Kada otprilike mogu da očekujem da se isporuče? Nadam se pre nove godine? :)
Nema tu nekih pisanih pravila sto se kaze, dostava zavisi od brdo stvari tipa mozda se desi neka vremenska nepogoda, guzva u saobracaju i tako dalje.. Lakse ce ti biti da ides na onu utesnu "kad dodje dosla je" i da pratis povremeno statuse cisto da imas uvid dal se krece posiljka :D
 
Imam 2x LA-HU pošiljke, poručene negde 16-17.11. 10-ak dana su stajale na nekom statusu da bi juče i danas bilo promena i poslednji status je departed from departure country/region. Na jednoj stoji Estimated delivery by 11.12. na drugoj 29.12. Imaju li ove prognoze ikakve veze ili je to skroz random? Kada otprilike mogu da očekujem da se isporuče? Nadam se pre nove godine? :)
Neće ti to stići pre nove god posle nove god jer ide u Madjarsku moj od 4 ovog meseca stoji u Madjarskoj i još čekam
 
Jel hoće Kinezi da produže zaštitu ovih dana?
Ne bih da tražim povrat jer verovatno neću dobiti.
Frka mi od naših da ne prodaju na nekoj aukciji tj. da ne isporuče uopšte, a znam da je u GPCu...

Obe su LA.. HU
 
Momci jel ovo znaci da je paket prosao carinu i da je krenuo prema lokalnoj postiIMG_5014.jpeg
 
Trenutno je u GPC Beograd, tu stoji 2 dana i tek onda šalju u tvoju Lokalnu postu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno