Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam blejao skoro sat vremena, da bi mi na salteru rekla, pa postar to jos nije razduzio, dodji sutra… bilo je 19:45 :)
 
Ne mogu da editujem gore post, inace stigla mi upravo gore navedena posiljka LA...HU iako status stoji da je otprema GPC
 
Meni nove LA...HU posiljke nisu isporucene, samo mi stoji da je spremno za isporuku u SRB i to je to. Stare posiljke cekam, ali ove nove mi izgleda isto zakucale :unsure:
 
Kaže mi poštar da je u GPC još uvek ludnica i da će stizati u paketomat ubuduće.
 
Sada pogledam još jednu LAxxxxHU koju čekam piše na sajtu da mi je uručena u 12:45 a ja je nisam dobio niti sam dobio kartonce. Bas cu danas da odem do pošte da tražim pošiljku koja mi je uručena danas, i da tražim da vidim gde sam se ja to potpisao i ko je od njih falsifikovao moj potpis. Ovo je krivično delo ljudi.
 
Isto kao što su mi doneli onu od 27.11,i dalje stoji u Posti.
 
Update
Ove nedelje UA...HU - dve mi iskopao poštar, tri su ubacili u paketomat. Za još dve sam sada dobio poruku da su u paketomatu. Inače su to sve pošiljke koje su istog, 20.11. dobile status arrived at local delivery center. One pošiljke koje su pre štrajka dobile taj status, i to 5.10, 9.10 i 19.10 se još uvek ne pojavljuju.
 
Da ima zelje "sa vrha" i da postari hoce da slusaju savete haos u Posti bi mogao
da se resi za mesec dana.

Zbog opsteg nereda , treba izricito zahtevati da se svim postarima zabrani
da se potpisuju umesto primaoca i da se strogo kaznjavaju u slucaju da
postave status Izvestena a ne ostave "kartoncic".
 
Da ima zelje "sa vrha" i da postari hoce da slusaju savete haos u Posti bi mogao
da se resi za mesec dana.

Zbog opsteg nereda , treba izricito zahtevati da se svim postarima zabrani
da se potpisuju umesto primaoca i da se strogo kaznjavaju u slucaju da
postave status Izvestena a ne ostave "kartoncic".
Ajoj Sale, gde ih nađe...
Rade tako 100 godina, sad će da se menjaju...
 

Zatrpavajte ih redovno porukama da uvedu pracenje svih posiljki.
Ostala je samo Srbija i Federacija.
U ostalim ex-Yu republikama i zemljama u okruzenju uglavnom imaju i pracenje
i neregistrovanih posiljki.

Takodje zahtevajte zabranu da se postari potpisuju i postavljaju status Izvestena
kada nisu u stanju da dodju na adresu i isporuce posiljku ili ostave "kartoncic".
 

Zatrpavajte ih redovno porukama da uvedu pracenje svih posiljki.
Ostala je samo Srbija i Federacija.
U ostalim ex-Yu republikama i zemljama u okruzenju uglavnom imaju i pracenje
i neregistrovanih posiljki.

Takodje zahtevajte zabranu da se postari potpisuju i postavljaju status Izvestena
kada nisu u stanju da dodju na adresu i isporuce posiljku ili ostave "kartoncic".
Pa zar nije bila neka prica do skoro da ce ubaciti novi sistem koji ce i neregistrovane posiljke evidentirati na sajtu nase poste?
 
@tobacco road znaci u prevodu nista od toga verovatno, tako da nam onda ne gine ovaj predlog od saleta da bombardujemo postu sa porukama da uvedu pracenje i za neregistrovane posiljke jer realno to bi bilo extra, znas onda na cemu si i kad ce ti doci a ne ovako na slepo i da tucemo glavom u zid dal ce doci i kad ce doci
 
@Stoka89

Debili "izmisljaju toplu vodu" , a imaju funkcionalan sistem za pracenje.
Dovoljno je da u postojeci sistem pracenja ukljuce pracenje neregistrovanih posiljki.

Dok se situacija ne rascisti , treba svakoj posiljki da dodele broj pod kojim se vodi
u lokalnoj posti , a ne da svaku gomilu preturaju po sto puta trazeci posiljku po
kodu ili imenu.
 
Poslednja izmena:
@Stoka89

Debili "izmisljaju toplu vodu" , a imaju funkcionalan sistem za pracenje.
Dovoljno je da u postojeci sistem pracenja ukljuce pracenje neregistrovanih posiljki.

Dok se situacija ne rascisti , treba svakoj posiljki da dodele broj pod kojim se vodi
u lokalnoj posti , a ne da svaku gomilu preturaju po sto puta trazeci posiljku po
kodu ili imenu.
Srbija brate, jako losi ljudi na dobrim pozicijama... Nego ne nadjoh na njihovom sajtu opciju gde bi mogao da im posaljem taj "predlog" za pracenje neregistrovanih? Ja cu od veceras poceti da ih smaram i nece mi biti tesko da izdvojim par minuta za to pa makar me banovali na sajtu nase poste ali HOCU da ubace pracenje i za neregistrovane i zbog sebe i zbog drugih
 
Poslednja izmena:
Rokaj zalbe na njihovom sajtu, tako su radili i mom drugaru, zvali ga svaki put da dodje po postexpress pa su se bili jos vise osilili pa su mu i racune ostavljali u posti i onda smo im spamovali zalbe i evo vec 3 godine mu redovno stize sve iz domace radinosti
Како сте спамовали, више вас?
 
Zatrpavajte ih redovno porukama da uvedu pracenje svih posiljki.
Ostala je samo Srbija i Federacija.
Aj kad ugrabis vremena napisi nam ovde sta staviti pod "Oblast reklamacije/prigovora" i "Usluga" pa da rokamo svi isto copy/paste samo za ovo uvodjenje pracenja svih posiljki Ux..xx jaaa sam uveliko ZA ovu akciju i jos cu da pitam sve koje znam da im salju isto, svako od nas ima par minuta visak, nista nas ne kosta a bilo bi ekstra kad bi nam to uveli realno a i zasluzili smo bar toliko posle ovakvog maltretiranja sa posiljkama
 
Ako si naručivao te proizvode u okviru one Super deal akcije na Ali gde mora da se naruči najmanje tri različita proizvoda da bi proizvod dobio po super deal ceni, onda je odgovor potvrdan.
U tom slučaju rade combine shipping.
Znam na sta mislis, ali ove posiljke su bile porucene klasicno, nisu bile u super deal. Verovatno je zato sto su bile u okviru akcije Fast delivery pa zato. Sad mi je to malo problem jer povecava gabarite paketa pa ce verovatno da sad da zaglavi na carini...
 
@sasa022

Gde pratiti LR... NL?

ja sve pratim ovde
@sasa022

Gde pratiti LR... NL?

ja sve pratim ovde
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno