Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo ide prigovor za rad carinarnice Nis

Pisite masovno prigovore,ovi su preterali,ako im se ne radi neka daju otkaze i cuvaju ovce,sade visnje

Link za reklamaciju: https://www.posta.rs/lat/korisnicki-servis/reklamacije.aspx?oblast=12

Moj primer teksta:

Prigovor na rad ispostave: JP PTT SAOBRAĆAJA SRBIJA - RJ PS NIŠ 6 - POŠTA CARINJENJA

Posiljka broj RBxxxxxxSG je prispela u navedenu ispostavu Nis 21.04.2023

Ista se zadrzava vec 18 dana

Ako navedena sluzba nije u stanju da radi svoj posao u primerenom roku neka ne radi vec da se posiljke prosledjuju direktno
 
Upravo ide prigovor za rad carinarnice Nis

Pisite masovno prigovore,ovi su preterali,ako im se ne radi neka daju otkaze i cuvaju ovce,sade visnje

Link za reklamaciju: https://www.posta.rs/lat/korisnicki-servis/reklamacije.aspx?oblast=12

Moj primer teksta:

Prigovor na rad ispostave: JP PTT SAOBRAĆAJA SRBIJA - RJ PS NIŠ 6 - POŠTA CARINJENJA

Posiljka broj RBxxxxxxSG je prispela u navedenu ispostavu Nis 21.04.2023

Ista se zadrzava vec 18 dana

Ako navedena sluzba nije u stanju da radi svoj posao u primerenom roku neka ne radi vec da se posiljke prosledjuju direktno
Imaju 14 radnih dana da ocarine paket, ne racunaj prvomajske praznike i vikende.
 
Upravo ide prigovor za rad carinarnice Nis

Pisite masovno prigovore,ovi su preterali,ako im se ne radi neka daju otkaze i cuvaju ovce,sade visnje

Link za reklamaciju: https://www.posta.rs/lat/korisnicki-servis/reklamacije.aspx?oblast=12

Moj primer teksta:

Prigovor na rad ispostave: JP PTT SAOBRAĆAJA SRBIJA - RJ PS NIŠ 6 - POŠTA CARINJENJA

Posiljka broj RBxxxxxxSG je prispela u navedenu ispostavu Nis 21.04.2023

Ista se zadrzava vec 18 dana

Ako navedena sluzba nije u stanju da radi svoj posao u primerenom roku neka ne radi vec da se posiljke prosledjuju direktno

Prigovor posti na rad CARINE !


Opet LA HU
Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Prigovor posti na rad CARINE !


Opet LA HU
Pogledajte prilog 388508
Meni evo drugi LA HU ide brzo,za 9 dana stigao u Madjarsku,racunaj 3 dana da nisu radili za prvomajske praznike,znaci za nekih 6-7 dana.
Meni je poslao lik samo ovo sad, i dalje ne kontam jel tek treba da krene van Amerike ili je tamo kod njih zabolo neku pogresnu adresu? Nek me uputi neko, ja sam stavio da mi stigne kod drugara u Nemacku i njegovu adresu, posto nisu slali za Srbiju?
Mislim da ce to stici gde treba,ali trebace vremena.....dobio si broj asendie pa prati npr na ninja tracking-u.Destinacija paketa je Nemacka.
 
Poslednja izmena:
Isto tako i UA...HU - porudzbine 27 i 28.04
2023-05-07 Departed from departure country/region

RB..SG
06.05.2023 11003 IZMENIČNA POŠTA Prispela
29.04.2023 SG-SGSINA Prijem
 
@Bojan42

Zavisi od lokalnog postanskog centra i lokalne poste

( primer sa prethodne strane - GPC 13.04 - isporuka 21 i 27.04 preko LPC S.Pazova )
 
Salji to vise kinezu ooo la hu
Kad ti treba pa se razvuce, dako stigne do jula ovim tempom
Screenshot_20230508_043549_Firefox.jpg
 
Sta znam, evo la hu vec departed. 5.5 poslata, danas departed country region. Moguce da se to rascistilo, ili kako koga usere.
 
Eo vec je u madjariji. Arrived at linehaul office.
Ajme, proradili madjari brze nego singapurci 😅 Da mi je neko rekao ovo pre mesec dana, poslao bi ga u ustanovu 😁
 
Danas stigla dva UA HU, zadnjo obavestenje arrived at local delivery center 27.04.
 
Stigli danas sva 4 paketa SG koji su dosli u Srbiju jos 30.04 a kasne sa isporukom zbog vikenda i praznika.
Ostali jos samo 2 LA...HU jedan kojeg cekam skoro 2 meseca i drugi koji je stigao pre 10 dana u Srbiju.
 
Na znam šta se dešava, ali sam prijatno iznenađen.
Poručio sam klincu neke maske i stakla za telefon i stiglo je u srbiju za 7 dana.
Ono što me prijatno iznenadilo je da je od statusa da je stiglo u Srbiju stiglo isporučeno za bukvalno za 3-4 dana, a to je ranije mnogo duže trajalo.
Pošta Pančevo je u pitanju
 
Ja bi da dodam da paketomati rade i vikendom.
U subotu jedna poruka za posiljku, u nedelju druga. Spojili mi par posiljki heftalicom i stavili u jedno sanduce paketomata :D
 
rade i postari, meni je u subotu doneo dve UA...HU
 
Cuveni Joom se dovukao posle skoro 40 dana, 15 da izadje iz Kine, valjda 5 do Srbije i ostalo ovde...
 
@antena

Ako je Ux..NL / BE to je uobicajeno.

E onda u Srbiji , vreme isporuke posle GPC-a varira
od par dana do preko mesec dana
 
rade i postari, meni je u subotu doneo dve UA...HU
Zavisi gde, kod mene nikad nisu ni radili, ali si mogao subotom da odes po paket na salter i preuzmes isti, jelte kad ti stigne u subotu u tvoju postu, i to mi bilo top jer mi se jedno vreme a i sad paketi u moju postu dolazili subotom oko 5h ujutru, ja odem 9-10h i preuzmem, onda su odjednom to ukinuli, ja dosao u jednu subotu da preuzmem kad teta rece od prosle subote ne dajemo pakete strankama vikendom.
I jedno sto je valjalo u toj posti su unistili.
To je individualna odluka direktora te poste i nije obavezujuca za druge. Sta se desilo pa su ovo uveli u mojoj posti ne znam kad sam pitao zasto kazu mora postar da zaduzi paket a kako ne rade subotom ni ne moze pre ponedeljka i da ga zaduzi.
A u kom gradu zivis?
 
NS
 
Tu mozda jos uvek dele subotom ja mislim da nigde vise u BG posta ne daje da dodjes subotom da sam uzmes posiljku kao ranije.
 
Смањили број радника и самим тим трошкове. Ни банке више не раде суботом.
 
Goldenfir SSD narucen 26 Aprila, danas stigao do mene i ubacen u racunar.

Pali, radi, ide.

Ali Standard, RB...SG posiljka.
 
Vidi, za sad moje iskustvo sa slanjem iz uzoraka koje imam. Ono cainiao specialty LA HU ali i dalje spor. Aliexpress standard LA HU brz. Koja im je to fora nemam apsolutno blage...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno