Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Која је ово фора са пакетоматом за пошиљке из кине без броја праћења?
Мало пре ми је стигла порука да ће пакет бити у пакетомату. Пакет је досад остављан у сандуче, маска за телефон.
Од када поштари више не носе ситне пошиљке на адресу.
Мој број имају претпостављам на пошиљци (Алију). Шта би се десило да немају мој број или да сам га променио?
Doneo bi ti postar za jedno 10-15 dana
 
Stigao konacno danas LA**HU posle 42 dana, registrovana posiljka gde prilikom urucenja trazi postpis..
Medjutim svi statusi koji su bili veze sa mozgom nemaju, stoji da je posiljka i dalje u Madjarskoj a stigla je..
Na sajtu nase Poste samo izlista status i to je to..
24.01.2023 05:57:00HU-HU1005Пријем
 
To je zavedeno da je stigla u Madjarsku paket,tek kada stigne kod nas pisace prispela,da te ne buni sada taj status.
 
Ko zna do kada ce u Posti da vezbaju i trose resurse.
Paketomati treba da sluze za dostavu registrovanih posiljki
koje donose profit , a ne za "igranje" i eksperimentisanje.


Sa SunYou statusima oduvek postoje problemi i najverovatnije nikada
nece srediti statuse za Lx...HU , plus najverovatnije imaju jos neke
probleme oko prebacivanja sa trase preko Litvanije na trasu preko Madjarske :(

Cainiao statusi od kraja decembra za UA...HU su ponovo neprecizni ,
plus su u Posti Srbije totalno usporili isporuku



@Animal

Da li postoje statusi na
posta.rs/lat/alati/pracenje-posiljke.aspx ?
 
Ma kakvu Madjarsku, kakvo prispece kod nas, stigla mi je posiljka u ruke kako sam i napisao..
Aha,ja sam posao u vezi statusa,tako pise kada stigne u tranzitnu zemlju,znam po drugim registrovanim posiljkama,a ovo je bas cudno ako stoji samo taj status.🤔
 
Da li je neko imao iskustva sa Deutsche postom? Naime, 29.12. sam porucila paket u vrednosti od 250 evra iz Velike Britanije preko Deutsche poste, i dalje ne stize. Capture.PNG

Kontaktirala sam prodavca, kazu da su pokrenuli istragu i da je rok osam nedelja da se utvrdi sta je sa paketom!
 
Meni dva singapurca pre neki dan stiglo, tranzitno vreme 12 dana. Nisam dodatno platio i nisam znao da će biti SG.
 
Koliko je tacan tracking sa ninje za UA...HU, naravno toga nema na posti
[RS] Arrived at local delivery center
 
Nije tacan ni za LA**HU, koja je registrovana a jadno ti za UA**HU...

Sta se sada vodi u opcijama za slanje pa se dobijaju Singapurcani ? Mislim na ono Cianiao Standard for Special Goods i slicne opcije...
 
Kod tih paketa kontam da bi ta cela vreca koja se salje registrovana samo kad se raspakuje ide neki interni broj, malo glupo da ne znaju bar da je stigla u zemlju odredista :(
mozda prate samo kad odpreme pa ako ne sleti odma onda ko zna gde je i u kom avionu ili magacinu
 
Sta se sada vodi u opcijama za slanje pa se dobijaju Singapurcani ? Mislim na ono Cianiao Standard for Special Goods i slicne opcije...
Meni je poslednja Cainiao Standard for Special Goods krenula preko Singapura, do sada su išle preko Litvanije (LB...LT), kapiram da zavisi od prodavca gde se nalazi u Kini...
 
Tako je, LB**LT, a posle toga na katastrofu LA**HU..
Ovaj LA**HU i ako je registrovan, ispao duplo sporiji od UA**HU, do duse mozda su praznici uticali na to, ali narucen je 8 decembra pa mi to i ne pije vodu bas..
U svakom slucaju katastrofa opcija.
 
Jedno pitanje. Da li vec sada mogu da odem u postu da preuzmem ili da cekam poziv/postara ?
Screenshot_20230130_105937_Chrome~2.jpg
 
Ne, pošiljka je kod poštata. Ako ti ne donese možeš da je podigneš tek posle podne kad se poštar razduži.
 
Stigao kuler malo pre. Za veliko čudo nisu naplatili carinu, samo 300 dinara za otvaranje paketa.
 
Danas postar doneo dve neregistrovane UA**HU, prosli put poruka i da preuzmem na paketomatu..
Sta se desava, ja sam kontao da cu od sada stalno na paketomatu da podizem ?
Jel nema mesta na paketomatu ili sta, ne znam kako im to ide tacno..
 
Može li da se svaka pošiljka preusmeri na paketomat? Da ne pišem svoju adresu nego neku drugu tako da svaka pošiljka završi u paketomatu?
 
Ne moze svaka, moze samo do odrađenih dimenzija, odnosno ono sto moze stati u paketomat.
Takodje ne moze ako ima povrat neke pratece dokumentacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno