Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rx....SG ?

Kolika je cena proizvoda i koliko kosta postarina ?
Po mom iskustvu ako predmet košta preko 50USD ozbiljni prodavci šalju ili preko Singapurćana, Malezije ili Litvanije (LB.....LT) jer sve te pošte imaju uredno praćenje do konačne dostave, čak i kada je šiping besplatan... Bar je tako bilo za ove koje su meni slali, i stvarno nije bilo problema...

Problematični su HU (kao da sam rekao nešto novo)...
 
@sasa022 sad sam pogledao jedna pošiljka za koju sam mislio da je MY je u stvari bila RF....SG i ta je stvarno i brzo stigla i bilo ju je moguće pratiti.

Ispade da nemam iskustva sa MY.
 
@Čika_Kure

Nemoj da poredis i mesas neregistrovane UA..HU sa Rx..SG i Rx/Lx...LT.

Ux...MY su mnogo gore od UA..HU , tj. neregistrovane SunYou posiljke su oduvek problematicne ,
jer apsolutno nemaju tacno pracenje posle tranzitne GMTC tacke.
I registrovane SY preko LT imaju par zbunjujucih statusa :(

Sa BG nisam narucivao , sa AE preko Malezije salju samo kao Ux..MY.
 
Paket sa Banggooda preko Holandske pošte stigao za 13 dana u Srbiju, danas na Izmeničnoj, sad da vidimo koliko će putovati lokalno.
 
Nego da li vam stižu neregistrovane pošiljke ? Meni ništa već 2 nedelje, a imam ih na destine sa datumima od 09.09 pa na dalje da su navodno stigle u Srbiju.
ja sam ali odavno batalio, iz kine mi i onako treba samo tehnologija. pa narucijem sa banggood-a. ponekad su iste stvari jeftinije na aliju nego na bangu, ali kad porucis sa banga mirna ti glava. posiljke su uvek Rx formata, dakle registrovane, pa ih mozes pratiti sve do svog kucnog praga. takodje bang salje novi paket ako vam stigne pokvareno, i takodje refundiraju carinske troskove ako do njih dodje.

ali mi nije to, to vise odavno. a za dosta stvari koje meni trebaju shipping sa alija je paklen. npr $10 stvar mi trazi $60 za shipping, a ako fejkujem zemlju na neku evropsku, shipping je free. nemam ja zivaca vise za ali.
 
Paket sa Banggooda preko Holandske pošte stigao za 13 dana u Srbiju, danas na Izmeničnoj, sad da vidimo koliko će putovati lokalno.
Imam 2 paketa iz Japana u izmenicnoj posti, ali su isto preko Holandije, oba stigla za 5-7 dana ne secam se tacno, stoje u izmenicnoj vec 5 i 7 dana... Obicno kada mi ne stignu u NS kroz par dana, stoje u izmenicnoj posti po 2-3 nedelje ili posti posaljem po 5 mejlova i onda mi stigne za dan dva.
 
Stigla 3 paketa UA… HU, poslednji status [RS]Arrive at local delivery office
16.09.2022
 
Narode jel samo meni aliexpress trazi postarinu od 100 USD za svaku mogucu glupost koju hocu da kupim?
 
Ajde budi pametan...

hfdhgdhf.png
 
Ali jel razumes da ne postoji druga opcija, to prvo.
Drugo, gde DHL naplacuje !)) YSD za nesto tezine 200-300gr?
Nadji isti predmet kod drugog prodavca ako ga ima,mozda je postarina manja.mada za toliko komada mislim da nece biti mala postarina,ali pogledaj.
Kod svih je isto i nema veze koju kolicinu odaberem ili sta odaberem.
Za neke slusalice je 150USD postarina npr.

Koliko vama trazi na ovom linku?
 
Ali jel razumes da ne postoji druga opcija, to prvo.
Drugo, gde DHL naplacuje !)) YSD za nesto tezine 200-300gr?
A jel razumes da probas da nadjes kod drugog prodavca koji ima pored kurirske dostave i postansku, pa ako nadjes postansku bice ti i manje.
Ako nema e onda imas 2 mogucnosti ako bas to zelis ne uzimas ili uzimas sa DHL isporukom ili kupis kod nas ili drugom mestu ako ima/nadjes.
To prvo, drugo kako mislis "gde DHL naplacuje YSD za nesto tezine 200-300gr".
nisam razumeo pitanje, pa sta ako je 200-300 gr, to je cena brate njihove usluge prevoza i dostavljanja i nije ista uvek od vise stvari zavisi cena.
 
Zašto mora redragon? Postoje i drugi bolji proizvođači.

Ako mora outemu:
U ovoj prodavnici imaš jeftin shipping i odličan izbor switcheva:
 
A jel razumes da probas da nadjes kod drugog prodavca koji ima pored kurirske dostave i postansku, pa ako nadjes postansku bice ti i manje.
Ako nema e onda imas 2 mogucnosti ako bas to zelis ne uzimas ili uzimas sa DHL isporukom ili kupis kod nas ili drugom mestu ako ima/nadjes.
To prvo, drugo kako mislis "gde DHL naplacuje YSD za nesto tezine 200-300gr".
nisam razumeo pitanje, pa sta ako je 200-300 gr, to je cena brate njihove usluge prevoza i dostavljanja i nije ista uvek od vise stvari zavisi cena.
Posto ja ne znam DHL cene i nikad mi nista nisu doneli na vrata, pa bi ti da mi objasnis je li?

Zašto mora redragon? Postoje i drugi bolji proizvođači.

Ako mora outemu:
U ovoj prodavnici imaš jeftin shipping i odličan izbor switcheva:
Zato sto su to specijalni switchevi za njihove tastature i drugi ne mogu.
 
Posto ja ne znam DHL cene i nikad mi nista nisu doneli na vrata, pa bi ti da mi objasnis je li?


Zato sto su to specijalni switchevi za njihove tastature i drugi ne mogu.
Kako ne mogu?! Ovo su Ouetmu i oni mogu:

 
Posto ja ne znam DHL cene i nikad mi nista nisu doneli na vrata, pa bi ti da mi objasnis je li?
Pa vidis da ne znas, da znas ne bi pitao to sto ne znas, a ti si druze TRAZIO objasnjenje sto ti traze 100$ i mi pokusamo da ti objasnimo i nadjemo mozda alternativu i ti odmah napad da se bijes.
Gospode boze ima nas raznih...
Vec ako trazis pomoc ne moras biti bezobrazan......👍
Apsolutno BRAVO.
Da mogu 10000 lajkova bih ti dao za ovo🍻
 
Kako ne mogu?! Ovo su Ouetmu i oni mogu:

Niskoprofilni switchevi koji su specijalno pravljeni za Redragon Horus.
Vec ako trazis pomoc ne moras biti bezobrazan......👍
Nije pomoc ako tupi i truje po temi.

Pitam se dal ima veze sa ovim iako je od pre dve godine...
 
Niskoprofilni switchevi koji su specijalno pravljeni za Redragon Horus.

Nije pomoc ako tupi i truje po temi.

Pitam se dal ima veze sa ovim iako je od pre dve godine...
Jedino tupis TI, mi ti pomazemo.
Nazalost.
To je bilo 2020 i nema veze sa tvojim pitanjem gde se jasno vidi da je shipping preko DHL kurira.
Jezivo.
 
Posto ja ne znam DHL cene i nikad mi nista nisu doneli na vrata, pa bi ti da mi objasnis je li?
DHL i FedEx su oko 80 i 100 evra iz Azije. Uzimao sam sa vise sajtova iz vise drzava, kod svake su tako otprilike cene, nebitno koja je velicina i tezina paketa

Edit: Da napomenem, pre su bile manje. Poslednji put sam koristio FedEx pre godinu dana, bio je 5000 dinara, a prvi put kad sam koristio bio je samo 3300, dok je trenutno oko 80 evra koliko vidim na tom istom sajtu
 
OK, uvazavam.
Ali zbog one trolcine masite poentu da NEMA drugog izbora sto se tice shippinga ne samo za ovo vec za sto sta drugo.
Kad promenis zemlju na recimo Albaniju tamo ima standardan shipping.
 
Nisu svi ni da kupuju na AE, i to treba znati.
A jedini trol si ti druze.
Kad na pomoc ti reagujes bezobrano, al necu vise, nisi tema a ja sam samo hteo da ti pomognem, ali i naucio da nije pomoc za svakoga.
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno