Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otprilike. Nisam već neko vreme imao takvu pošiljku tako da se ne sećam da li se vidi neka od usputnih tačaka (računajući i BG aerodrom) kada izađe iz USA ili je tu kraj. Ponekada se vidi i da je isporučen.
 
Mislim da su to jedni od retkih paketa koji po ulasku u srbiju dobiju drugi broj za praćenje što znači da se neće videti ni kad se iskrca iz aviona jer će odma dobiti novi broj pod kojim će se voditi kod nas i kad dođe paket na kućnu adresu a ti vidiš broj, uneseš ga u PE pretrabu i vidiš celu putanju od sletanja do tvojih vrata ali ti sad to ništa ne znači kad ti je paket već u rukama...
 
Da li je neko u skorije vreme narucivao sa Vitacost sajta? Plasim se da je porudzbina dobila noge.

Poslednji status je ovaj:

2019-09-25 16:57
SERBIA, BELGRADE, Departed -> Your item departed a transfer airport in BELGRADE, SERBIA on September 25, 2019 at 4:57 pm. The item is currently in transit to the destination.
 
sa amerima se nikad ne zna kako ide [emoji14]
9ea21cad097e9aa7dffaa744ea87d930.jpg


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
BPost International - 985200000004****** - 18 cifara, da li ovo ima ful pracenje prvi put mi salju belgijancima? Proverio sam sajt bel. poste ali mi nije nista jasnije. Jel ima ko iskustva?
 
Poručio sam 09. septembra univerzalni USB punjač za telefone sa 3 izlaza. AliExpress je u pitanju. Broj paketa je LP00147872928087. Preko Postal.Ninja dobijam informaciju da je paket još 22. septembra stigao u Srbiju. Išao sam do pošte, informisao se, zvao glavnu poštu... Ali ništa. Niko nema nikakvu informaciju o tome.
Da li je moguće da za tako kratko vreme stigne paket ili je ovo lažna informacija?
 
Poručio sam 09. septembra univerzalni USB punjač za telefone sa 3 izlaza. AliExpress je u pitanju. Broj paketa je LP00147872928087. Preko Postal.Ninja dobijam informaciju da je paket još 22. septembra stigao u Srbiju. Išao sam do pošte, informisao se, zvao glavnu poštu... Ali ništa. Niko nema nikakvu informaciju o tome.
Da li je moguće da za tako kratko vreme stigne paket ili je ovo lažna informacija?

Moguće je. Meni je sa LP koji je poručen 02.09. stigao u Srbiju 16.09. Isporučen na kućnu adresu nakon više od 20 dana čekanja. Negde sredinom oktobra.
 
I ja trenutno imam podatke za dve LP -> UA..TO posiljke.

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?346033-Pracenje-posiljki&p=5927775&viewfull=1#post5927775

Za jednu pise da je juce ( navodno ) stigla u Srbiju.

2019.10.26 09:59 (GMT-7): Accepted by Last Mile Carrier
2019.10.19 15:23 (GMT-7): Departed country of origin
2019.10.16 10:50 (GMT-7): Shipment accepted by airline

Videcemo kada ce biti isporucena i da li je ista sema kao sa Yanwen
S000 -> UH..TR koje smo posle statusa da su stigle cekali po mesec dana

primer :
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?346033-Pracenje-posiljki&p=5916796&viewfull=1#post5916796
 
I ja trenutno imam podatke za dve LP -> UA..TO posiljke.

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?346033-Pracenje-posiljki&p=5927775&viewfull=1#post5927775

Za jednu pise da je juce ( navodno ) stigla u Srbiju.

2019.10.26 09:59 (GMT-7): Accepted by Last Mile Carrier
2019.10.19 15:23 (GMT-7): Departed country of origin
2019.10.16 10:50 (GMT-7): Shipment accepted by airline

Videcemo kada ce biti isporucena i da li je ista sema kao sa Yanwen
S000 -> UH..TR koje smo posle statusa da su stigle cekali po mesec dana

primer :
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?346033-Pracenje-posiljki&p=5916796&viewfull=1#post5916796

Tako je i meni za 16.09. pisalo Accepted by Last Mile Carrier, pa je isporučen nakon više od 20 dana
 
Шта значи да имам два броја за праћење а ни један не ради?
20135048e4277a46c6a2552f6fa90368.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
@faca

To znaci da dobavljac ima neki problem...
Pitaj prodavca sta se desava , pa ako i za taj drugi broj za pracenje posle 10 dana od dana kada je rezervisan nema
potvrde da je posiljka krenula , otvori dispute.
 
Ову поруку сам добио пре недељу дана и више. Прва пошиљка је отказана?!
b2d69e400a92e307ab3db4b5bc91601b.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Dostavljena jedna UR****CN danas, poslednji status bio Nanchang City... od 14.09.
Jos se ceka jedna od 11.09. - poslednji status isto Nanchang city

Inace, za zaglavljenje u Guangzhou od pocetka avgusta, ona koja se pre desetak dana docepala Beijinga danas dobila status - Beijing, Airlines. Ostale bez promena.
 
RV..............CN пошиљка,
28.10.2019 - Beijing, Airlines;
12.10.2019 - Shenzhen, Customs has been released;
08.10.2019 - Tracking Number Provided;

још мало месец дана не може да изађе из кине

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
 
Zastoj na kineskoj carini. Trebalo bi za 2 nedelje da se pojavi kod nas.
 
Porucim Nillkin staklo i ledja, devet dana stoji tako na:
Guangzhou, leaving Guangzhou Terminal, the next stop , Guangzhou International (via transfer)

I danas se vrati u Shenzhen i promeni status na:
Shenzhen, "Post Shenzhen International Mail Exchange Bureau" return, note: security return
 
Poslednja izmena:
Je l' imao neko sličan slučaj? Ne znam da li da idem u tu poštu ili da čekam da se promeni na ostavljen izveštaj...
40eb7488c9cfe597e07f14eb47bfa727.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Verovatno negde postoji kao odgovor, ali ja ne mogu da nadjem. Pošiljke su poslate preko Yanwen, tu je bio jedan number. Kada je ušao u Tursku, dobio je broj od turske pošte. Na jednoj strani ovde sam video da pošiljke preko turske pošte dobijaju naš tracking number. Ali nikako ne mogu da nadjem da li je neko naveo gde naći taj broj. Na sajtu pošte svakako nema pomoći. Hvala, i izvinjenje ako je pitanje već obradjivano ranije.
 
@ pajapajser

UH..TR nemaju pracenje u Srbiji.
Zadnji validan status je İSTANBUL (AVR) BAŞAKŞEHİR Item Forwarded to Destination Country

Sve posle toga je laz koju izmislja Yanwen.

Sada je to aktuelno sa LP... -> UA..TO.

Videcemo sta ce da smisle sada za 11.11
 
Destination Country, Delivered to destination post office je kod mene poslednji status. Od 25.10. Ostaje samo da čekam, znači..
 
Kinezi sami odlučili da pucaju sebi u nogu i ubiju sopstveni izvoz.
U zadnjih 10 godina nije bilo ovoliko vraćanja pošilji na raznoraznim proverama, šetanja sa punkta na punkt i odugovlačenja sa isporukom. Očigledno je da se to smišljeno radi.
 
Screenshot_20191029-154111.png
Meni ova pošiljka stoji od 14.09. U petak kontaktiram Kineza, pitam ga da proveri, kaže biće sve u redu. Danas vidim da je produžio shipping za još mesec dana, i ja otvorim dispute..
 
Meni ova pošiljka stoji od 14.09. U petak kontaktiram Kineza, pitam ga da proveri, kaže biće sve u redu. Danas vidim da je produžio shipping za još mesec dana, i ja otvorim dispute..

Naterace te da cekas.... Nova pravila :S:

Nema vise ni Order processing time is too long

o1.jpg
 
Imaš dve opcije, prvu i poslednju.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
@zokce

Poenta je da namecu nova pravila , koja sve manje stite kupce.

Pre su trgovci molili da se ne bira Order processing time is too long ,
sada ih nije briga.

Takodje , mnogi ovde nece da slusaju savete , pa ce sve cesce dolaziti u situaciju
da ce morati da cekaju 3 meseca na posiljke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno