Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Не знаш шта је мерак док не стигне пошиљка коју си и заборавио да си поручио!
 
stiglo mi danas nesto sa aliexpresa... naruceno 30.9... 2023
Blago tebi, i ja imam neke od oktobra 2023 koje se "gube ko prase u magli". Ali još mi je bolja ovakva varijanta : poručeno 0.8.03.2024 . stiglo u Srbiju na carinu 18.03.2024 i evo sad polako "obara rekord" , duže stoji kod nas na carini nego što joj je trebalo da stigne iz "#$$!!"# Kine do nas preko Slovačke !!!!
 

Prilozi

  • pošiljka.png
    pošiljka.png
    161.3 KB · Pregleda: 60
Napokon 👏👏👏
 

Prilozi

  • Screenshot_20240328_090411_Firefox.jpg
    Screenshot_20240328_090411_Firefox.jpg
    86.8 KB · Pregleda: 79
Mene prijatno iznenadili sa LA HU. Manje od 24h od izmenična pošta prispela do uručivanja. Prethodnoj je trebalo 4-5 dana. BG carina.

UA HU koje su u isto vreme dobile "local delivery center" verujem da će za mesec dana stići.
 
Bice super ako su se vratili na taj nacin rada. Sa ovim novim sto su uveli da posiljka ceka jedan dodatni dan u GPC i napravi se 2 dana cekanja je stvarno bio malo smor, pogotovo kada posiljka stigne u cetvrtak, pa se onda ceka do ponedeljka za dostavu.
 
Društvo da li ima neko da mu je zaglavljen paket u Holandiji. Imam dve pošiljke koje imaju status
The item is on transport to the country of destination
i jednu koja još uvrk ima ststus Consignment received at the PostNL Acceptance Centre. Pri tome ni jedna od tri pošiljke još nije vidljiva na poštinom sajtu. Nema ststusa da su zaprimljene u Holandiji.Sve tri su registrovane LS xxxxxxxxNL pošiljke.
 
Ako je suditi po ovim statusima lici da posiljke sa teritorije Nisa odradjuje carina BG, ili je to ili su ovo posiljke na koje nece biti nista naplaceno a nekim cudom su bile zatrpane u BG-u...

680 din naplatili ukupno

Piše da je carina Niš carinila paket
 

Prilozi

  • 20240328_123150.jpg
    20240328_123150.jpg
    235.9 KB · Pregleda: 83
  • 20240328_123413.jpg
    20240328_123413.jpg
    190.7 KB · Pregleda: 101
Stiglo - isporuceno par UA...HU sa Arrived at local delivery center statusom od 06.03 :)
Par UA...HU - Arrived at local delivery center sredinom februara jos uvek nije isporuceno o_O


@vlad1982

Uporedi stanje na seriji kodova ;)
 
Da napišem moja iskustva,
Ovo mi je prva pošiljka sa Alija .Lepo sam se iznenadio kada sam video da je stigla u lokal ali od tada ne mrda.
Ta je kao i Sašina od 14 02 u lokalu.


Imao sam dosta pošiljki sa Joom-a i uglavnom su stizale za 45 dana od dana poručivanja .Samo jednu sam imao za carinjenje .
 

Prilozi

  • screenshot_208.png
    screenshot_208.png
    65.5 KB · Pregleda: 69
Meni preko 100, trenutnu cekam 110 i ne nadam se da ce skoro
 
Evo mog LS NL paketa koji je stigao par dana pre tvog, još ga nema na sajtu pošte, ali valjda će se uskoro pojaviti
IMG_1268.jpeg
 
I meni Anker slušalice stigoše, samo još da se pojave na našem sajtu
 
Puno vas je , ali niko da pogleda stare primere i vidi kojim redom statusi idu.
LS...NL
Kada se ( za 2-3 dana ) pojavi The item has been processed in the country of destination , pojavice se i
11003 IZMENIČNA POŠTA Prispela
 
Kako pratite LP pošiljke, imam ih gomilu sada ne sećam se kad sam ih imao toliko?

LP i gomila brojeva, na kraju nema slova.?
 
Puno vas je , ali niko da pogleda stare primere i vidi kojim redom statusi idu.
LS...NL
Kada se ( za 2-3 dana ) pojavi The item has been processed in the country of destination , pojavice se i
11003 IZMENIČNA POŠTA Prispela
Ja nisam ni gledao, jer mene bar nesto ni ne interesuje previse kada ce nasi da skeniraju. Vazno je da je brzo stiglo do nas. Ujutru bacim pogled na sve grupno i to je to, ako su skenirali, skenirali, ako nisu, nisu..... Kada smo mogli da cekamo registrovane po nekoliko meseci sa onim haosom pred kraj prosle godine, za neregistrovane da ne spominjem, ovo sada je uzivancija. Prosto mi dodje da sve sto vidim 11.11. ostavim za ovu rasprodaju u 2025.


Stigla jedna UA iz januara, ostala jos jedna i nadam se da ce posle polako da ciste februar
 
evo i ja da dodam, LA...HU ne mrda, ali kad vidim ovde ljude da cekaju preko mesec... sve mi je jasno 😂
07.03.2024 13:28:5711003 ИЗМЕНИЧНА ПОШТАЗa цaрину
 
Nazad
Vrh Dno