Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Stigla malo pre dva paketa porucena 9.decembra,oba su.
UA137....HU.Glavna posta NS.
 
Out customs authorities

Ovaj status znači da je upućenu na carinu?
 
UA146...HU Porucen 21.12.2023.
Arrived at local delivery center 17.01.2024.
Danas mi isporuceno 🍻
 
Stigle danas 2 registrovane i 1 neregistrovana, GPC Nis.

LA0551XXXXXHU - naruceno 28.11., do nas stiglo 24.01., dostavljeno danas 14.02.
RB3302XXXXXSG - naruceno 12.01., do nas stiglo 24.01., dostavljeno danas 14.02.
UA1379XXXXXHU- naruceno 10.12., do nas stiglo 23.01., dostavljeno danas 14.02.

Registrovane su 2 najstarije, neregistrovana jedna od najstarijih.
 
Dal neko zna od cega zavisi koji paket ide u paketomat a koji nosi postar?
 
Mala pomoc, narucio bih neke patike od nekih 300e + 15e dostava iz Holandije. Kazu dostava je 48-72h. Ali ne znam sta ce biti sa carinom. Citao sam nesto da ce naplatiti +30% na taj iznos, jer je preko 50e. Ima li neko iskustva ili neki savet?
 
Mala pomoc, narucio bih neke patike od nekih 300e + 15e dostava iz Holandije. Kazu dostava je 48-72h. Ali ne znam sta ce biti sa carinom. Citao sam nesto da ce naplatiti +30% na taj iznos, jer je preko 50e. Ima li neko iskustva ili neki savet?
Ako bude navedena realna cena bice ti naplacen PDV+carina sto je 30%,ako se navede manja cena opet mogu da procene na vecu cenu,samo ne verujem da ce ti iz Holandije staviti nizu cenu na deklaraciju.Zavisno kako salju takodje mozes da ti se naplati i spediter.
 
To niko zivi ne zna, jedno vreme sve gurali u paketomat pa kad videli da nista ne uzimam onda prestali, sad skoro jedan poslali tamo i evo vec 10 dana ga ne donose kuci.
Da li oni koriste za direct4me kontakt telefon sa paketa koji stoji uz adresu inace ?
 
UA134@@@@@@HU je nema,prosli put mi isto nije dosla,poslao im screen sa postinog i sajta 17track,refund nisam dobio.
 
Колико у просеку пошиљка одмара код нишких цариника, каква су вам искуства? Моја је од првог фебруара тамо, прочитах да је неко тек пре неки дан добио пошиљку која је код њих била од 24. јануара.
 
Kad se sad nisam slogirao nikad necu 😂

Paket LA05860...HU mi je 7 dana u tranzitu i vec je dobio status Shipment is being prepared for international delivery
Da nije Dan drzavnosti, mislim da bi mi do subote posta isporucila paket, sto bi definitivno bio rekord

P.S. Da li moze neko da mi preporuci android app za pracenje postinih paketa? Njihova app otpada u startu, app koji trenutno koristim Parcelsapp nekim cudom vise ne podrzava postu
 
Kad se sad nisam slogirao nikad necu 😂

Paket LA05860...HU mi je 7 dana u tranzitu i vec je dobio status Shipment is being prepared for international delivery
Da nije Dan drzavnosti, mislim da bi mi do subote posta isporucila paket, sto bi definitivno bio rekord

P.S. Da li moze neko da mi preporuci android app za pracenje postinih paketa? Njihova app otpada u startu, app koji trenutno koristim Parcelsapp nekim cudom vise ne podrzava postu
Kakav je to status? Kod mene suprotno, nikako da stigne poruceno ponovo. Zaglavilo na delivery center i ne pojavljuje se na posti osim prijema
 
za carinu i druge dažbine postoji posebna tema
 
Drustvo, da li neko ima predstavu koliko se cekaju neregistrovane posiljke iz UK? Poslato Royal Mailom za Beograd pre skoro dve nedelje, kod je UQ-GB.
 
pozdrav ljudi trazio sam povracaj novca i dali sumi neki ARN broj dali je neko imao iskustav as tim
 
UA...HU ne mogu da se prate u našoj pošti (niti bilo gde od trenutka kad dobiju status Delivery Center).. Očekuj uskoro pakete, trenutno je takva situacija da prolazi 2-3 nedelje od statusa Delivery Center za UA..HU pakete (barem za mene)
 
Valjda ce se obistiniti da od marta krene pracenje i neregistrovanih posiljki.
Inace ovo nema smisla duze u posti stoji nego sto stigne iz kine...
 
Kad se sad nisam slogirao nikad necu 😂


P.S. Da li moze neko da mi preporuci android app za pracenje postinih paketa? Njihova app otpada u startu, app koji trenutno koristim Parcelsapp nekim cudom vise ne podrzava postu
Ja koristim TrackChecker. Imaju Android i Windows aplikaciju. Za ostale OSove ne znam.
 
Kad se sad nisam slogirao nikad necu 😂

Paket LA05860...HU mi je 7 dana u tranzitu i vec je dobio status Shipment is being prepared for international delivery
Da nije Dan drzavnosti, mislim da bi mi do subote posta isporucila paket, sto bi definitivno bio rekord

P.S. Da li moze neko da mi preporuci android app za pracenje postinih paketa? Njihova app otpada u startu, app koji trenutno koristim Parcelsapp nekim cudom vise ne podrzava postu
Od kad parcel ne podržava nasu postu?
 
Od kad parcel ne podržava nasu postu?
Ovo sam i ja primetio, poslednjih par pošiljki, nebitno da li su CC, PX, RE... stoji samo da je predato u pošti ili čak da pošiljka ne postoji. Ranije je radilo sve kako treba...
 
Meni je skoro 50 dana Prioslo od prve kupovine i paket Jos nije stigao
 
Nazad
Vrh Dno