Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Nije, film je stariji
Da nije taj, a ako je stariji iz koje godine bi bio ?
 
Krajem '90, početkom 2000ih, na Rtsu je par puta prikazan , u glavnoj ulozi je dečak, ima starijeg brata bodibildera, a od dede je video da se od karfiola bolje prdi, pa mu je to fiks ideja, samo karfiol jede.
Kanadski ili italijanski.
 
Treba i meni pomoc oko jednog filma. U filmu je nastupila nekakva apokalipsa, nisam tacno siguran kakva. Neki radio talasi ili nesto slicno kontrolise umove ljudi. U jednom momentu filma, preziveli se nalaze u nekakvom baru, zatim u konvoju vozila negde idu. Kraj filma se desava oko nekog velikog radio tornja/predajnika, gde kontrolisani ljudi kruze oko tog tornja. Film je relativno novijeg datuma. Ne secam se ni jednog glumca.
 
Nije ovo?
 
Gledao ga pre par meseci, nisam mogao dalje od prvih scena na aerodromu. Šta ću, imam nežnu dušu.:giggle:
Umesto toga iščitao radnju na Wiki, setio se kad si pomenuo kruženje oko tornja.
 
Ja sam bio ubedjen da je Kejdz glavna uloga, i zato nisam mogao da nadjem naziv.
 
Lupam glavu godinama vec ali nema sanse da nadjem film. Okvirno radnja, tri lika su u nocnom klubu, a tri zene (dve zene i jedna mladja, mozda je devojka) su kod kuce. Mozda je NY u pitanju, svakako Amerika. Rekao bih da je period okvrino kraj 90tih. Nista upecatljivo se ne desava u smislu akcije, cini mi se da u drugom delu filma jedni idu kuci kod zena a zene izlaze u grad (za zene nisam siguran).
 
Komedija iz 80/90-ih, grupa srednjoškolaca ide na neko putovanje i dešavaju se svakakve situacije, sećam se dela gde se lik crnac skejtom hvata za bus i vozač ga skonta pa krene da ubrzava da vidi koliko će da izdrži.... U drugom delu isti taj lik u wcu vrši veliku nuždu i napinje se toliko da mu vena iskoči na čelu, glava mu samo u kadru. :)
 
Horor film, ja sve mislio silent hill, al nije :)
Mama i cerka stoje na litici, a cerka non-stop hoce da se baci u more. Valjda se bacila, pa mama za njom. Posle mi je u glavi neki kadar kako sede skupljene u nekoj sobi i vidi se neka "spodoba" kako vuce neki veliki malj.
 
Zanimljiv isecak, da li si probao da kucas deo prevoda u gugl pa da izbaci na osnovu pretrage titla?
 
Nisam probao to, bas cu da okusam srecu.
Pokusao sam ChatGPT ali film sa glumcima koje je naveno ne uspevam da pronadjem.

--
Based on the additional information you have provided, the movie you are referring to is likely "Treibsand" (Quicksand) directed by Robert Sigl. It is a German movie released in 2003 and stars Maria Schrader as the teacher who conducts a social experiment with her psychology students. The scene you described where the late student is manipulated by peer pressure into agreeing with the majority is part of this experiment.
---
Yes, I can provide you with the names of some of the other actors who appear in the movie "Treibsand" (Quicksand):
  • Nicolette Krebitz as Judith
  • Sebastian Urzendowsky as Paul
  • Franziska Weisz as Kathrin
  • Christoph Bach as Markus
  • Devid Striesow as Psychologist
  • Fabian Hinrichs as Niklas
These are some of the main actors in the movie, but there may be others in smaller roles or cameos.
---
 
Ja sam bio ubedjen isto da je film. Ispade da je serija u pitanju i to skorasnja.
 
Mali off, treba mi ime filma. Prica je da tri vijetnamca(?) iz vrata vrate kod kuce jednog od njih. Taj lik imao zenu i celo selo se plasi jer znaju da je duh a oni to ne provaljuju. Znam da ima i drugi deo. Film je inace komedija/horor. Gledao sam ga pre 5,6 godina, znaci stariji od 2018 otprilike...
 
Mali off, treba mi ime filma. Prica je da tri vijetnamca(?) iz vrata vrate kod kuce jednog od njih. Taj lik imao zenu i celo selo se plasi jer znaju da je duh a oni to ne provaljuju. Znam da ima i drugi deo. Film je inace komedija/horor. Gledao sam ga pre 5,6 godina, znaci stariji od 2018 otprilike...
Da odgovorim sam sebi, Pee Mak 2013
 
Horor film, ja sve mislio silent hill, al nije :)
Mama i cerka stoje na litici, a cerka non-stop hoce da se baci u more. Valjda se bacila, pa mama za njom. Posle mi je u glavi neki kadar kako sede skupljene u nekoj sobi i vidi se neka "spodoba" kako vuce neki veliki malj.
 
Ne tražim film već pokušavam da se setim jedne glumice posle čega bih tražio filmove.:)
Koliko se sećam, glumila je 90-ih oko 30-ak godina je imala. Rekao bih da su filmovi B klase. Malko mršavija, plave kratke kose kao Meg Rajan i čini mi se da je dosta ličila na nju kao sa slike, bar što se usana tiče. Mislim da je imala plave oči, nešto kao Meg Foster. I nije Melani Grifit, neka manje poznata.
Ne izlazi mi iz glave a sve je pomalo maglovito. Pomagajte.🙏
meg-ryan.jpg
 
Ne tražim film već pokušavam da se setim jedne glumice posle čega bih tražio filmove.:)
Koliko se sećam, glumila je 90-ih oko 30-ak godina je imala. Rekao bih da su filmovi B klase. Malko mršavija, plave kratke kose kao Meg Rajan i čini mi se da je dosta ličila na nju kao sa slike, bar što se usana tiče. Mislim da je imala plave oči, nešto kao Meg Foster. I nije Melani Grifit, neka manje poznata.
Ne izlazi mi iz glave a sve je pomalo maglovito. Pomagajte.🙏
Pogledajte prilog 397111
mozda Kate Capshaw
ili Rita Wilson
 
Nijedna od njih, onaj degenerik pogotovo.
Ukucavao pretragu a izbacuje samo poznate.

Jodie Foster...i znam koji film tražiš,kad je Robert De Niro natepava odpozadi,Taxist
Sad kad me podseti, ima jedan film mislim bio na BK TV gde se ona uvlači u porodicu i predstavlja kao neko drugi skrivajući identitet sa željom da se osveti koristeći i sex.
Ima mislim neka scena u prirodi pored velikog kamena gde nosi uske teksas pantalone i neko je "ono kao De Niro" stojeći dok je neko vidi sa strane i shvata da sa njom nije sve kako treba. Mislim i da je zatim ubila tog ljubavnika, nisam siguran.
Ali eto, pošto pamtiš te scene možda detektuješ o kome se radi.:p
 
Ne tražim film već pokušavam da se setim jedne glumice posle čega bih tražio filmove.:)
Koliko se sećam, glumila je 90-ih oko 30-ak godina je imala. Rekao bih da su filmovi B klase. Malko mršavija, plave kratke kose kao Meg Rajan i čini mi se da je dosta ličila na nju kao sa slike, bar što se usana tiče. Mislim da je imala plave oči, nešto kao Meg Foster. I nije Melani Grifit, neka manje poznata.
Ne izlazi mi iz glave a sve je pomalo maglovito. Pomagajte.🙏
Pogledajte prilog 397111
Patsy Kensit
IMG_3678.jpeg
 
Nijedna od njih, onaj degenerik pogotovo.
Ukucavao pretragu a izbacuje samo poznate.


Sad kad me podseti, ima jedan film mislim bio na BK TV gde se ona uvlači u porodicu i predstavlja kao neko drugi skrivajući identitet sa željom da se osveti koristeći i sex.
Ima mislim neka scena u prirodi pored velikog kamena gde nosi uske teksas pantalone i neko je "ono kao De Niro" stojeći dok je neko vidi sa strane i shvata da sa njom nije sve kako treba. Mislim i da je zatim ubila tog ljubavnika, nisam siguran.
Ali eto, pošto pamtiš te scene možda detektuješ o kome se radi.:p
Ovaj film bi,i ja pogledao. :p
 
Nazad
Vrh Dno