Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Da probam i ja. Film je poprilicno star, 20+ godina, americki. Ne secam se mnogo, ali znam da ima dva lika koji eliminisu zle ljude, zbog cega nemam pojma. Na kraju filma su sa nekim covekom za koga se ispostavi da je dobar pa ga postede, ali onda se glavni lik seti da mu taj doticni nije rekao nazdravlje kad je kinuo i onda ga roknu :)
Nije mnogo, ali vise detalja ne znam.
 
Pozdrav dragi ljudi, mooolim za pomoc.

Postoji jedan film koji trazim ravno 20 godina.

Kad jos nismo bili ovako digitalizobani trazila sam ga po video klubovima. Bezuspesno. Gledala sam ga pocetkom /sredinom ‘90 kao devojcica. Roditelji su iznajmili iz video kluba uz preporuku za taj film. Posle smo i naletali na njega na tv-u. Film je u boji na engleskom jeziku.

Dva gradska momka se zadese u nekom selu, dal su prolazili kroz njega i imali problem sa kolima nisam sigurna. Pomoc traze na jednom imanju. Seosko imanje sa velikim dvoriste , livada, stala, konji, proplanci ( mesaju mi se scene sa imanje iz filma legend of fall )

Jedan od momaka se zaljubljuje u devojku koja zivi/radi na imanju . Kako se momak povredio ili su cekali kola da se poprave al pre mislim da se i povredio nesto ( noga mislim) zadrzavaju se na imanju neko vreme i momak i devojka odpocinju romansu. Kada je njemu bilo bolje vraca se u grad. ( cini mi se pod pritiskom prijatelja da to nie devojka za njega) u gradu se zenim nekom uglednom zenom ( dal uciteljicom)

Devojka iz sela dolazi u grad da ga potrazi i videvsi ga iz daljine sa njom odluci sa ode ( mozda je i on nju video i nije posao za njom)

Posle mnogo godina i nesrecnog zivta za svojom suprugom, nisu imali dece, covek odluci da ode u to selo i potrazi je. Kako se vozio autom i isao ka tom imanju ugleda momka koji je izgledao kao on u tim godinama tada shvata da ima sina sa njom… Kraj fima… i dal je samo u odjavi pisalo da je ona preminula na poradjaju. Ili mu je neko reko nisam sigurna. Al mislim da je kraj filma kako se on koji sedi u kolima gleda sa deckom koji stoji pored puta. A to pise uz odjavu.

Za mene ovaj film ima sentimentalnu vrednost.
I ako neko uspe da mi pomogne bila bih mu beskrajno zahvalna. <3
Pozdrav,
Film sam nasala, pa saljem ako nekad nekome zatreba. Naletala sam na nekim forumima da se jos neko raspitivao za isti.
A summer story ( 1988. )
 
Nazad
Vrh Dno